Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 672 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 29 Maj 2013 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4477
srebrny
Proszę o sprecyzowanie.
Na które lotnisko lata wizzair z PL - na to w pobliżu wioski Buxaidze (jakieś 5 km od Kutaisi) czy na lotnisko Kopitnari (ok. 20 km od Kutaisi) ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#82 PostWysłany: 29 Maj 2013 13:30 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 12
Kopitnari
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 30 Maj 2013 04:32 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 7
Loty: 200
Kilometry: 382 776
Czy da się dojechać maszrutką z tbilisi na lotnisko ( kutaisi ) w ten sam dzień na lot o 6:30 do Katowic ?
- czy bezpieczniej przenocować dzień wcześniej w Kutaisi ?
- czy jechać taksówką w nocy z tbilisi ? ( byłby to przeogromny koszt ? )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 30 Maj 2013 13:20 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 9
vipepol napisał(a):
Czy da się dojechać maszrutką z tbilisi na lotnisko ( kutaisi ) w ten sam dzień na lot o 6:30 do Katowic ?
- czy bezpieczniej przenocować dzień wcześniej w Kutaisi ?
- czy jechać taksówką w nocy z tbilisi ? ( byłby to przeogromny koszt ? )



Standardowo ostatnia marszrutka z Tbilisi wyjezdza o godzinie 20.00, ale tez moga byc jakies pozniejsze. Moga, ale nie musza. Ta z 20.00 bedzie na lotnisku okolo 24.00-1.00 . Przejazd z Tbilisi do Lotniska w Kutaisi kosztuje 15 lari ( okolo 10$). Jak juz pisalem wczesniej, zeby zajechac z Tbilisi prosto na lotnisko, trzeba jechac marszrutka do Batumi, Poti, Samtredia i t.d.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 31 Maj 2013 00:54 

Rejestracja: 13 Maj 2013
Posty: 4
Czy ktoś wie ile kosztuje (może kosztować) taksówka z Kutaisi miasto (lotnisko) do Tibilisi ? Byłem w kwietniu, nie sprawdziłem, nie zapamietałem a już wracam ale w inne rejony stąd pytanie.
_________________
Jarek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 31 Maj 2013 00:59 

Rejestracja: 13 Maj 2013
Posty: 4
Czy ktoś testował podróż z lotniska kutaisi po 22.00 - samolot w październiku z Warszawy ląduje 22.05 - nie boje sie o dojazd do Kutaisi bo to już znam ale myśle o jeździe od razu to Tibilisi
_________________
Jarek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 31 Maj 2013 07:54 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
Do Batumi (120km) za 30$ mozna znaleźć chętnych taksówkarzy na kurs. Do Tbilisi jest dwa razy dalej. Za 50$ moim zdaniem znajdziesz taxi.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 02 Cze 2013 18:40 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 9
jpel1 napisał(a):
Czy ktoś testował podróż z lotniska kutaisi po 22.00 - samolot w październiku z Warszawy ląduje 22.05 - nie boje sie o dojazd do Kutaisi bo to już znam ale myśle o jeździe od razu to Tibilisi

Ostatnie marszrutki z Batumi do Tbilisi wyjezdzaja okolo 20.00, tak ze okolo godziny 22-23 powinne przejezdzac przy lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 02 Cze 2013 18:43 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 9
jpel1 napisał(a):
Czy ktoś wie ile kosztuje (może kosztować) taksówka z Kutaisi miasto (lotnisko) do Tibilisi ? Byłem w kwietniu, nie sprawdziłem, nie zapamietałem a już wracam ale w inne rejony stąd pytanie.

Jezeli chodzi o koszt przejazdu taksowka, to jest to kwestia dogadania sie, ale mysle ze mniej jak za 100 lari ( okolo50 euro) nikt nie pojedzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 04 Cze 2013 08:56 

Rejestracja: 24 Sty 2012
Posty: 145
alex74 napisał(a):
jpel1 napisał(a):
Czy ktoś testował podróż z lotniska kutaisi po 22.00 - samolot w październiku z Warszawy ląduje 22.05 - nie boje sie o dojazd do Kutaisi bo to już znam ale myśle o jeździe od razu to Tibilisi

Ostatnie marszrutki z Batumi do Tbilisi wyjezdzaja okolo 20.00, tak ze okolo godziny 22-23 powinne przejezdzac przy lotnisku.

Ostatnie marszrutki z Batumi do Tbilisi wyjeżdżają o północy - wczoraj taką jechałem na lotnisko :)
gdyby nie to, że się po drodze zepsuła i naprawiali ją blisko godzinę, to byłbym o 2:30 na lotnisku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 04 Cze 2013 10:20 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 164
Czy po przylocie z Katowic (o 6 rano czasu miejscowego) czekają marszrutki do Tibili czy trzeba brać taxi do Kutaisi i stamyąd dopiero można jechać do stolicy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 04 Cze 2013 10:25 

Rejestracja: 24 Sty 2012
Posty: 145
Bartolko napisał(a):
Czy po przylocie z Katowic (o 6 rano czasu miejscowego) czekają marszrutki do Tibili czy trzeba brać taxi do Kutaisi i stamyąd dopiero można jechać do stolicy?

Czeka tylu naganiaczy na marszrutki i taksówki, że możesz wybierać :)
Tbilisi/Batumi/Mestia - wszystkie podstawowe kierunki
cena do Tbilisi/Batumi w marszrutce to 10 lari (20PLN).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 04 Cze 2013 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4477
srebrny
Z cyklu: "Pomogliście to i ja pomogę":
Polecam powrót z Tbilisi do KUT na samolot do KTW. Sprawdzony dzisiaj ;)
21.10 pociąg z przedziałami sypialnymi ! do Kutaisi (przyjazd 2:50, kursuje codziennie) za 10 lari/os
Taxi z Kutaisi na lotnisko ok. 30 lari.
Dzięki temu macie cały dzień w Tbilisi i nieco zarwany, ale jednak nocleg w pociągu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 05 Cze 2013 09:40 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Poniżej garść doświadczeń z wynajmu samochodu w Kutaisi:
- wynajmowaliśmy tutaj: http://iberia-auto.ge/?lang=en
- na maile nie odpowiadali (pisałem po angielsku i rosyjsku)
- komunikowaliśmy się przez Skype - ja pisałem po rosyjsku w grażdance, odpowiadali też po rosyjsku ale używając liter łacińskich
- mieli na nas czekać na lotnisku, ale nikogo nie było
- po około 30 minutach udało się dodzwonić i dość szybko przyjechali po nas, zabrali nas do biura przez co zaoszczędziliśmy na dojeździe do Kutaisi
- dostaliśmy Vectrę z klimą zamiast Astry w tej samej cenie 50 lari/dzień (wynajem na 3 dni),
- auto z pustym bakiem, oddawane też z pustym bakiem
- umowa po angielsku
- kaucja 100 Euro w gotówce - nie było problemów z jej zwrotem
- cena benzyny w Gruzji 2 lari/litr czyli 4 zł
- nie wypożyczają GPS ani mapy, ale miałem swojego GPS, do którego wgrałem rosyjskie mapy topograficzne i zaplanowaną trasę
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 05 Cze 2013 23:25 

Rejestracja: 09 Kwi 2013
Posty: 2
czy z lotniska w KUT jest jakieś bezpośrednie połączenie z Mesitą?
generalnie zależy mi aby w miarę krótkim czasie się tam dostać, ale żeby też cena nie powaliła ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 06 Cze 2013 00:36 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
izabelkaa napisał(a):
czy z lotniska w KUT jest jakieś bezpośrednie połączenie z Mesitą?
generalnie zależy mi aby w miarę krótkim czasie się tam dostać, ale żeby też cena nie powaliła ;-)


Marszrutka i taxi jest do wyboru do koloru.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 07 Cze 2013 01:55 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
Gleba3 napisał(a):

- po około 30 minutach udało się dodzwonić i dość szybko przyjechali po nas


a w jakim języku wtedy z nimi rozmawialiście ?? :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 07 Cze 2013 06:39 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
radzio666 napisał(a):
Gleba3 napisał(a):

- po około 30 minutach udało się dodzwonić i dość szybko przyjechali po nas

a w jakim języku wtedy z nimi rozmawialiście ?? :?


Akurat ta rozmowa była wykonana przez pracownika informacji na lotnisku. W informacji wytłumaczyliśmy po angielsku o co chodzi i oni co parę minut do nich wykręcali numer aż w końcu się udało. Ale generalnie to w wypożyczalni mówią jedynie po rosyjsku i gruzińsku. Późniejsze rozmowy były po rosyjsku, którego uczyłem się w podstawówce i liceum :)
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 11 Cze 2013 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 21
Loty: 510
Kilometry: 982 212
Z lotniska do miasta najtaniej można dojechać busem za 3 lari, zatrzymuje się w miejscu skąd odjeżdżają marszrutki (za McDonaldem) potem jedzie do centrum.
Na lotnisku dosyć nachalni kierowcy marszrutek wołają sobie słono za kursy.
Marszrutka z lotniska do Mestii - 40 lari, z centrum miasta ta sama marszrutka - 20 lari.
Jeśli chodzi o lot powrotny (do Katowic) polecam nocleg u Gruzina mówiącego po polsku, rosyjsku i angielsku.
Denis mieszka 1,3 km od McDonalda w bloku na ul. Chavchavadze 20/27.
Nocleg 20 lari. Transport na lotnisko 10 lari.
Tel. +995 593 108 752, mail: noclegi-gruzja@hotmail.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 11 Cze 2013 18:54 

Rejestracja: 20 Maj 2013
Posty: 9
alberthus napisał(a):
alex74 napisał(a):
jpel1 napisał(a):
Czy ktoś testował podróż z lotniska kutaisi po 22.00 - samolot w październiku z Warszawy ląduje 22.05 - nie boje sie o dojazd do Kutaisi bo to już znam ale myśle o jeździe od razu to Tibilisi

Ostatnie marszrutki z Batumi do Tbilisi wyjezdzaja okolo 20.00, tak ze okolo godziny 22-23 powinne przejezdzac przy lotnisku.

Ostatnie marszrutki z Batumi do Tbilisi wyjeżdżają o północy - wczoraj taką jechałem na lotnisko :)
gdyby nie to, że się po drodze zepsuła i naprawiali ją blisko godzinę, to byłbym o 2:30 na lotnisku.

Oficialnie ostatnia wyjezdza o 20, a tak moze kogos lapniesz o polnocy, a moze nie. Jezeli lubisz rosyjska ruletke, to zycze powodzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 672 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group