Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 671 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 24 Kwi 2022 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Z Kutaisi I czy II?
A Batumi też? 🙂
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#542 PostWysłany: 24 Kwi 2022 16:47 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Od 30 kwietnia zostanie uruchomiony pociąg z Tbilisi w kierunku lotniska Kopitnari (Kutaisi). Od 29 kwietnia rusza sprzedaż biletów.
- Tbilisi-Ozurgeti (wyjazd 08:50, przyjazd do Ozurgeti 17:55; wyjazd z Ozurgeti 08:55, przyjaz do Tbilisi 17:46);
- Tbilisi-Batumi (wyjazd 08:20,przyjaz do Batumi 14:20; wyjazd z Batumi 09:00, przyjaz do Tbilisi 14:47);
- Tbilisi-Batumi (wyjazd 17:20, przyjaz do Batumi 23:15; wyjazd z Batumi 17:45, przyjaz do Tbilisi 23:29);
- Tbilisi-Zugdidi (wyjazd 08:30, przyjazd do Zugdidi 14:50; wyjazd z Zugdidi 16:30, przyjazd do Tbilisi 22:50);
- Tbilisi-Poti (wyjaz 18:10, przyjazd do Poti 23:57; wyjazd z Poti 09:40, przyjaz do Tbilisi 15:22).

Na stacji w Kopitnari będą oczekiwać minibusy, które będą zabierać pasażerów na lotnisko Kutaisi.

Bilety będą na tkt.ge

Miejmy nadzieję, że z czasem oferta będzie bardziej dostosowana do godzin lotów i tych połączeń będzie więcej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#543 PostWysłany: 26 Maj 2022 00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Przetestowałem połączenie 24.05 br. Wyjazd z Tbilisi o 18:10 pociągiem do Poti z zatrzymaniem w Kopitnari o 22:25. Cena biletu 13 Gel. Przed budynkiem stacji czekał bus, mimo poźnej godziny. Z transferu skorzystały tylko 2 osoby. W pociągach brak zapowiedzi stacji, więc samemu należy pilnować, że czas wysiąść. Pociąg ma minutowy postój.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#544 PostWysłany: 12 Wrz 2022 07:47 

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 35
Odświeżę temat, żeby potwierdzić wcześniejsze wiadomości:
1. Atrakcyjniejszy cenowo (przy aktualnym kursie GEL) niż Georgian Bus jest transfer Wizzair, na miiejscu i tak należy podejść do okienka GeorgianBus i otrzymuje się ich bilet. Transfer Wizzair do Kutaisi 14 PLN / OW.
2. Absolutnie nie polecam zatrzymywania się na jedną noc w Kutaisi. Z racji późnej godziny przylotu wychodziło mi, że w Tbilisi będę ok. 2.30 i uznałam, że nie chce mi się plątać nocą po mieście. W Tbilisi jednak bardzo dobrze działa Bolt, więc nawet rezerwując nocleg dalej od Dworca można bez problemu do niego dotrzeć. Transfer spod lotniska jest dostępny w różne strony (Tbilisi, Batumi itp.)
Góra
 Profil Relacje PM off
MeHow lubi ten post.
 
      
#545 PostWysłany: 12 Wrz 2022 07:56 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
1 . Na stronie Wizzair mamy następujące ceny transferu
Autobus do i z Kutaisi 2,2 e
Transport pod wskazany adres do i z Kutaisi 2,8 e
Autobus do i z Batumi 5,5 e
Autobus do i z Tbilisi 7 e
Góra
 Profil Relacje PM off
4989341 lubi ten post.
 
      
#546 PostWysłany: 11 Paź 2022 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
Nie mogę znaleźć takiej ceny Kutaisi Lotnisko - Batumi - Kutaisi lotnisko. Wyskakuje mi 11 euro...
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#547 PostWysłany: 12 Paź 2022 00:25 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@RKS1926 5,5 E jest OW więc RT pokazuje ci prawidłowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#548 PostWysłany: 12 Paź 2022 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
Skoro na GeorgianBus nie ma możliwości zakupu to mimo wszystko kupować poprzez Wizzair ?
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#549 PostWysłany: 12 Paź 2022 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Ja bym wziął, może jeżdżą także z innymi przewoźnikami?
Do Batumi .. można też próbować łapać marszrutki przed lotniskiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#550 PostWysłany: 18 Paź 2022 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2017
Posty: 144
niebieski
Przez kilka ostatnich stron nie znalazłem odpowiedzi, więc ktoś może mi pomoże.

Wykupiony transfer przez stronę Wizz do Kutaisi kilka dni temu. Dostałem e-mailem zmieniony plan podróży i to wszystko - czy powinienem dostać coś jeszcze w stylu kod vouchera albo idź tu i tam czy po prostu mam iść do stanowiska Georgianbusa i tam już będą wszystko wiedzieli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#551 PostWysłany: 18 Paź 2022 21:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@rllDNL Przed lotem otrzymasz link do pobrania biletu a potem na stanowisku wymienią to na tradycyjny papierowy. Odkopałam u siebie coś takiego "E-bilet możesz również pobrać logując się do swojej rezerwacji na p-airbus.com w zakładce „Moja Rezerwacja” (możesz zalogować się za pomocą kodu rezerwacji i adresu e-mail podanego w rezerwacji).



Wydrukuj bilet elektroniczny i zabierz go ze sobą w podróż. Bilet elektroniczny to Twój bilet na transfer; bez niej nie możesz podróżować!

Infolinia: 0036 1 655 5302 (poniedziałek-piątek: 9:00-17:00, sobota-niedziela:-)

Należy pamiętać, że prośby o modyfikację i reklamacje możemy przyjmować wyłącznie za pośrednictwem poczty e-mail. Dziękuję za zrozumienie.

E-mail:
modyfikacja@p-airbus.com (informacje ogólne, anulowanie)
skarga@p-airbus.com (reklamacje)
info@p-airbus.com (informacje ogólne)

Masz dodatkowe pytania? Przeczytaj często zadawane pytania na naszej stronie internetowej:
https://www.p-airbus.com/index.php?faq=faqdoc

Możesz przeczytać nasz Regulamin pod następującym linkiem:
https://www.p-airbus.com/index.php?info=travelcondi
Z poważaniem,

P-Air Węgry Ltd
Góra
 Profil Relacje PM off
rllDNL lubi ten post.
rllDNL uważa post za pomocny.
 
      
#552 PostWysłany: 19 Paź 2022 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
Nadal nie ma możliwości zakupu biletów na 10 listopada przez stronę GeorgianBus
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#553 PostWysłany: 17 Lis 2022 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
Na przeciwko lotniska w Kutaisi stoi kilka autobusów z napisami Tbilisi, Batumi , Kutaisi. Za 20 Lari bez problemu można dostać się pod hotel Radisson Blue w Batumi klimatyzowanym autokarem wyposażonym w WiFi.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#554 PostWysłany: 12 Sty 2023 20:13 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Dawno nikt tu nic nie pisał więc ja coś skrobnę a bardziej zapytam Was czy ktoś był ostatnio w Gruzji,bardziej interesuje mnie Kutaisi niż dalsze wyjazdy (teraz) ponieważ 26go wybieramy się ze znajomymi właśnie do Kutaisi na 30kilka godzin i w związku z tym mam pytania.

Sprawdzam cały czas stronę https://georgianbus.com/pl/ i cały czas nie ma połączeń z lotniska do centrum,wie może ktoś co się dzieje z tym połączeniem,generalnie jedziemy w 10 osób i raczej na chwilę obecną i na 95% będąc już na miejscu będziemy zamawiać jakiegoś bolta bo dla naszej grupy jak obserwuję w aplikacji (Bolta) nawet zamawiając taxi na lotnisku w szczycie jak przylecimy to stawka za 2 taxi wyniesie nas około 60_70 lar, więc mniej więcej połowę tego co życzy sobie Wizzair za transfer .

Kolejne pytanie mam odnośnie wypłaty kasy z bankomatu,czy może ktoś ostatnio tam wypłacał (na lotnisku) i jak z prowizją czy jest nadal możliwość wypłacić bez prowizji karta oczywiście Revo i ostatnie pytanie jak z karta SIM czy również nadal jest możliwośc zakupu na lotnisku i jakie ceny,dodam tylko że kartę chcemy kupić bardziej pod lutowo_marcowy wypad do Gudauri niż na te 2 dni ale na pewno będziemy ją kupować.

Edit:interpunkcja/błędy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#555 PostWysłany: 15 Lut 2023 12:18 

Rejestracja: 24 Cze 2020
Posty: 50
Witajcie. Ląduje w KUT w Sobotę 4.03. Planuje spędzić kilka dni w Batumi i kilka w Tibilisi. Z malym dzieckiem najlepiej z lotniska KUT do Tibilisi jechac georgian bus czy pociagiem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#556 PostWysłany: 15 Lut 2023 12:33 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 126
Loty: 134
Kilometry: 117 921
niebieski
Georgia bus masz skomunikowany z samolotem nawet jak się spóźni samolot to bus poczeka są pasażerów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#557 PostWysłany: 15 Lut 2023 12:38 

Rejestracja: 04 Lut 2017
Posty: 297
Loty: 201
Kilometry: 193 619
niebieski
Tylko autobusem. Jest ich sporo, pociąg chyba nie jest spod lotniska, tylko trzeba do niego dojechać. Alternatywnie można dotrzeć na dworzec autobusowy przy McDonalds w Kutaisi, a stamtąd jest zatrzęsienie marszrutek, czyli kilkunastoosobowych, często zdezelowanych busów. Z lotniska, o ile się nie mylę, jeżdżą do Batumi / Kutaisi tylko duże autobusy. Można dopytywać się albo w punkcie GB w hali przylotów, albo bezpośrednio pod autobusami, gdzie pracują osoby z obsługi tej firmy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#558 PostWysłany: 15 Lut 2023 13:11 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 873
złoty
Zdecydowanie autobus GB. Do dworca kolejowego jest 40 minut pieszo z lotniska, a autobus odjeżdża spod terminala + oczekuje na spóźniony samolot.

Do Batumi jeździ duży autokar (w jedną stronę 10 osób, w drugą może ze 20), czas przejazdu rzeczywiste 2h i zatrzymuje się w okolicach Radisson Blu, więc znacznie bliżej niż pociąg (dworzec jest dalej).

Jechałem tydzień temu - także świeże info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#559 PostWysłany: 15 Lut 2023 22:15 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
@8iker
Jak Was jedzie więcej osób/rodzina to weź pod uwagę również taxi (bolt nasza apka bezproblemowo się tam sprawdza) cenowo czasami wychodzi taniej niż busem a komfort moim zdanie większy,z tego co wiem biletów na chwilę obecną nie kupisz na ich stronie na trasie Lotnisko_centrum_Kutaisi i nikt 2 tygodnie temu na miejscu nie był mi w stanie odpowiedzieć dlaczego tak się dzieje bo strona Georgiana nie wyszykuje w ogóle kursów do centrum (sprawdzałem KTW,KRK,WRO), bilety natomiast można było kupić na miejscu w"okienku", jeździ tam jeszcze inny przewoźnik http://www.omnibusexpress.ge cena podobna do GB,a same ceny taksówek to kwoty rzędu 3_6zł w porywach może 8zł na nasze (1.70_4.80gel) więcej nie udało się nam tam zapłacić za taxi ale też nie robiliśmy jakiś długich tras (około 2-7km).

Jeszcze dodam coś może o wybieraniu kasy z bankomatów na lotnisku, po przejściu kontroli paszportowej i wyjściu z hali przylotów są po prawej stronie 3 bankomaty,wybieraliśmy z dwóch ( pierwszy i drugi) najbliższych wyjścia , Revolut wypłacił bez problemów i beż żadnej prowizji,kartę SIM kupiliśmy od operatora MAGTI,koszt chyba 29GEL/7dni/nolimit można kupić tańsze ale mogą być problemy z zasięgiem szczególnie gdzieś w mało uczęszczanych miejscach/wioskach,karty SIM są rejestrowane więc będzie potrzebny dokument ze zdjęciem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#560 PostWysłany: 21 Lut 2023 12:17 

Rejestracja: 24 Cze 2020
Posty: 50
kupiłem finalnie bilety na pociąg na stronie https://ticket.railway.ge
wyszło najlepiej cenowo i pasuje mi do godzin lotów... dworzec jak kolega wyzej wspomniał jest około 40 min pieszo od lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 671 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 34  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group