Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Sty 2012 18:47 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
http://dailydeal.de/specialdeals/traveldeal-1

Nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu z grouponami, kuponami, etc. dlatego władowałem tutaj..
I tutaj moje pytanie czy warto, bo nie do końca zrozumiałem o co kaman.
Teoretycznie można znaleźć np. z Wiednia ( do którego tanio się doczłapać PB) lot + hotel 4 dni np na Costa Brava za niecałe 100euro, i teraz czy wobec tego mogę odjąć 100euro od wartosci rezerwacji, ew. minus 50 euro przy 2 osobach( bo tak oni to licza), czy wysyłają jakiś czek poczta po powrocie do domu?
Jak oceniacie ten deal?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 13 Sty 2012 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
viewforum.php?f=35
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Sty 2012 19:11 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
dzięki Sylwia za linka, jednak bardziej dźwięczny byłbym za jakieś dobre rady odnośnie tej oferty, bo się nad nią mocno zastanawiam:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Sty 2012 19:19 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 225
Loty: 77
Kilometry: 325 362
niebieski
kupilem kiedys taki kupon na grouponie niemieckim. nie moglem go wykorzystac, bo okazalo sie, ze opodo nie obsluguje klientow z pol. wymagany byl adres niemiecki. nie chcialo mi sie szarpac ani z grouponem ani z nimi wiec odpuscilem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Sty 2012 19:24 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
a powiedźcie jak to może działać w praktyce? jeśli po wpisaniu w polu gutscheincode normalnie obniży cenę rezerwacji to naprawdę niezły deal, bo za free można polecieć na cale zorganizowanewakacje, adres niemiecki można wymysleć, tylko czy oni coś wysyłają pocztą niejasne są dla mnie zasady, a niemiecki ist nicht meine muttersprache:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Sty 2012 19:29 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Kod:
* Nach der Abreise schickt Dir Opodo.de per Post einen Verrechnungsscheck im Gutscheinwert von 100 Euro

Czy to nie jest tak że płacimy normalną cenę, a dopiero po wylocie Opodo wysyła nam voucher na 100€ do wykorzystania przy innej ofercie?
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Sty 2012 19:41 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
też mi to przyszło do głowy, tyle że to bezsensu trochę by było. Gdzieś musi być pies pogrzebany, bo za dobra byłaby ta oferta....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Sty 2012 20:33 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
Nach der Abreise schickt Dir Opodo.de per Post einen Verrechnungsscheck im Gutscheinwert von 100 Euro
- po wyjeździe opodo wysyłą Ci pocztą czek z kuponem o wartości 100euro
• Nicht kombinierbar mit anderen Gutscheinaktionen
nie do łączenia innymi kuponami
// Nicht anrechenbar auf Stornos
nie obowiązuje na rezygnacje
// Pro Reisebuchung (auch für mehrere Personen) ist nur 1 Gutscheincode einlösbar
na jedną rezerwację można wykorzystać tylko jeden kupon (także rezerwację dla wielu osób)
// Gutscheincode ist nur einmalig einlösbar
kod jest jednorazowy
// Weitere Gutscheinbedingungen siehe unten dalsze warunki patrz na dole
• Verkauf ist begrenzt auf 3 Gutscheine pro Käufer
sprzedaż ograniczona do 3 kuponów na kupującego
• Weitere Infos siehe FAQs
dalsze informacje patrz w FAQs

MAm nadzieję, że pomogłam;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 16 Sty 2012 00:57 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 43
flighter napisał(a):
Nach der Abreise schickt Dir Opodo.de per Post einen Verrechnungsscheck im Gutscheinwert von 100 Euro
- po wyjeździe opodo wysyłą Ci pocztą czek z kuponem o wartości 100euro

Zastanawiam się tylko na jaki adres wyślą czek bo na DailyDeal w adresie zamiast Polska mam Niemcy.
A jak już dotrze czek na 100 euro to jak go wykorzystać. Bedzie to kolejny kod który tym razem odliczy 100eur od zakupów na opodo ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Mar 2012 11:35 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 43
Witam
Przeszedłem prawie całą drogę związaną z tym kuponem.
Wpisałem nr kuponu przy rezerwacji,zapłaciłem pełną kwotę,poleciałem,wróciłem, dostałem czek na 100 Eu poczta na adres domowy.
Wybrałem kolejna oferte na opodo , dzwonie żeby przy rezerwacji wykorzystać czek ale okazuje sie że czek jest do wykorzystania ale przy zakupach w Daily Deal.
Trochę kiepsko. Zastanawiam się czy wszystkie kupony wakacyjne działaja własnie w ten sposób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group