Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Kwi 2014 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 213
Loty: 87
Kilometry: 188 854
Trwa nowa oferta rabatowa w McDonald's, dzięki której pobierając aplikację mobilną na telefon, otrzymamy kupon rabatowy McDonald's na małe frytki za darmo.
Aby otrzymać kupon na darmowe frytki, pobieramy oficjalną aplikację McDonald's na telefon, a następnie w aplikacji otwieramy zakładkę kupony rabatowe. Po kliknięciu w "aktywuj kupon" otrzymamy kupon rabatowy na frytki za darmo w McDonald's.

Regulamin promocji

UWAGA!!! Na wykorzystanie kuponu mamy 15 sekund, dlatego najlepiej aktywować kupon bezpośrednio przy kasie!

Załącznik:
frytki-header.png
frytki-header.png [ 186.83 KiB | Obejrzany 15866 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
goyo lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 10 Kwi 2014 19:13 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 33
Nie no szaleństwo promocyjne... 3,50zł. Na główna F4F!

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Kwi 2014 19:21 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Obłedny deal.
Jak będzie gdzieś kubek wody gratis to też daj znać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Kwi 2014 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 213
Loty: 87
Kilometry: 188 854
pazur napisał(a):
Obłedny deal.
Jak będzie gdzieś kubek wody gratis to też daj znać


Widać kto jest największa pijawą na tym forum... Sory, ze pod gębę Ci nie dałem darmowych hoteli albo lotów...
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez BuBu86, 10 Kwi 2014 19:41, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 10 Kwi 2014 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Było już jakiś czas temu:

viewtopic.php?f=82&t=24031&start=140#p356863
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Kwi 2014 20:29 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
BuBu86 napisał(a):
pazur napisał(a):
Obłedny deal.
Jak będzie gdzieś kubek wody gratis to też daj znać


Widać kto jest największa pijawą na tym forum... Sory, ze pod gębę Ci nie dałem darmowych hoteli albo lotów...

Dzięki za taki awans.
Największa pijawa na forum.
Darmochy nie oczekuję.Wystarczy mi najniższa możliwa cena ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Kwi 2014 20:35 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 33
BuBu86 napisał(a):
pazur napisał(a):
Obłedny deal.
Jak będzie gdzieś kubek wody gratis to też daj znać


Widać kto jest największa pijawą na tym forum... Sory, ze pod gębę Ci nie dałem darmowych hoteli albo lotów...


Odpowiedz na bardzo niskim poziomie kolego. Nie chodzi o to kto jest pijawa a kto nie, bo to nie jest tematem a Twoj wywod mial jedynie na celu obrazenie drugiej osoby. Chodzi o to ze sa jakies granice a gratis frytki za 3,50 to wybacz ale zadna promocja. Uwazasz ze powinienem wrzucic promocje z Lidla - szynka parmenska za 6,99. Super oferta! A moze promocje na kurczaka z mojego sklepu osiedlowego? Czasem trzeba sie zastanowic...

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Kwi 2014 20:39 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 226
Loty: 54
Kilometry: 59 518
Zbanowany
Chłop poświęcił swój czas, coś naskrobał, wrzucił link z regulaminu, zdjęcie a wy naskakujecie... Nie bijcie piany. Może ktoś kiedyś awaryjnie skorzysta (brak portfela) ;). Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się specjalnie wybierał do MC po te parę frytek.
Dajmy na luz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Kwi 2014 20:43 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 701
Zbanowany
niebieski
mati2 napisał(a):
BuBu86 napisał(a):
pazur napisał(a):
Obłedny deal.
Jak będzie gdzieś kubek wody gratis to też daj znać


Widać kto jest największa pijawą na tym forum... Sory, ze pod gębę Ci nie dałem darmowych hoteli albo lotów...


Odpowiedz na bardzo niskim poziomie kolego. Nie chodzi o to kto jest pijawa a kto nie, bo to nie jest tematem a Twoj wywod mial jedynie na celu obrazenie drugiej osoby. Chodzi o to ze sa jakies granice a gratis frytki za 3,50 to wybacz ale zadna promocja. Uwazasz ze powinienem wrzucic promocje z Lidla - szynka parmenska za 6,99. Super oferta! A moze promocje na kurczaka z mojego sklepu osiedlowego? Czasem trzeba sie zastanowic...

Pozdrawiam


Wrzuc na luz czlowieku.
Nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie specjalnie szedl po darmowe frytki. Przy okazji zamawiania jakiegos zestawu z checia wzialbym jeszcze darmowe frytki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Kwi 2014 20:48 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
I o to mi chodziło
"Zważ proporcje mocium panie"
Pisałem już kiedyś , że w\g mnie dochodzi tu do absurdów.
Gazetki z Lidla czy Biedronki wrzucają każdemu do skrzynki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Kwi 2014 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
"pojechaliscie" po BuBu86 równo....

na darmowa kawe w McD za 5 PLN jakos tutaj nie szydzono
zakupy na karte Citi by pozniej wykonac zwrot i otrzymac gotowke tez nikogo nie dziwia
apteczki, mapy swiata i tak mozna wymieniac ....

swiety nie jestem ale zaczyna byc juz jakies "free" skrzywienie na forum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 10 Kwi 2014 21:55 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Z mojej strony to była tylko taka sobie "wrzuta" bo nie wytrzymałem niestety nerwowo.
Jak bym komentował każdy taki "deal" to by mnie zbanowali szybciutko.
Znam już odpowiedź "łowców" takich okazji.
Jak ci to nie pasuje to nie czytaj.
Jednak powtarzam w nieskoʼnczoność.
To ma być podobno forum o podróżowaniu, a nie o jeżdżeniu na drugi koniec miasta po kostkę tańszego masła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 10 Kwi 2014 21:58 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 226
Loty: 54
Kilometry: 59 518
Zbanowany
pazur napisał(a):
Z mojej strony to była tylko taka sobie "wrzuta" bo nie wytrzymałem niestety nerwowo.
Jak bym komentował każdy taki "deal" to by mnie zbanowali szybciutko.
Znam już odpowiedź "łowców" takich okazji.
Jak ci to nie pasuje to nie czytaj.
Jednak powtarzam w nieskoʼnczoność.
To ma być podobno forum o podróżowaniu, a nie o jeżdżeniu na drugi koniec miasta po kostkę tańszego masła.



Wobec powyższego czekam na Twoją wrzutkę dotyczącą podróżowania. Dobrej nocy!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 10 Kwi 2014 22:05 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
Powinien być osobny dział na takie promocje i najlepiej regulamin działu o nie komentowaniu jak nam się coś nie podoba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 10 Kwi 2014 22:11 

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 123
Loty: 42
Kilometry: 68 416
Nie rozumiem tych napinaczy co negują promo co im nie pasuje. PO CO KOMENTUJESZ CZŁOWIEKU? Nie korzystaj i tyle innym może się przydać...
Góra
 Profil Relacje PM off
milek00 lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 10 Kwi 2014 22:15 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Proszę bardzo.Może komuś się przyda.
Hotel Alexis w Chanii na Krecie jest super. Wyśmienite śniadanie w cenie.Połowa gości to Polacy.Właśnie regulowałem płatność za 7 dni pobytu.Najniższa możliwa do uzyskania cena w necie za pokój 2 osobowy to 27 euro. Jako że płaciłem gotówką directo w hotelu (bez zbójeckiej prowizji pośredników) zapłaciłem 23 euro za dobę. :D
Łatwo policzyć , że całe 28 euro zostało niespodziewanie w kieszeni na inne drobne wydatki.
Też lubię zaoszczędzić jak jest taka możliwość, tylko nie robić z siebie "dziada"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 10 Kwi 2014 22:19 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
chris0o napisał(a):
Powinien być osobny dział na takie promocje i najlepiej regulamin działu o nie komentowaniu jak nam się coś nie podoba.

Dokładnie tak powinno być.
A nie zaśmiecanie forum.
Proponuję nawet tytuł tego działu

Dziadowanie i żebractwo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 10 Kwi 2014 22:27 

haha, ludzie to jest tylko pomysl :)
dla jednych granica "bycia dziadem" zaczyna sie od 1zl dla innych od 100zl, dla jeszcze innych od 10000.. i tak dalej

tu nie chodzi o to ze pol forum zaraz opusci f4f i pojdzie do maca a o to ze to jest dobry rzecz zeby sie posmiac wieczorem.. wyobrazcie sobie ze po nocy w klubie z grupka 10 znajomych wbijacie do maca i mowisz ze znasz sposob na darmowe frytki ;) +10 do respektu..

chodzi o pomysly, mi to sie podoba na forum ze sa wszechstronne ;) tanio polecisz, tanio sie przespisz i tanio zjesz, nigdy nie wiesz kiedy to ci sie przyda ;)

//edit
ode mnie plus :D
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 10 Kwi 2014 22:39 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
pazur napisał(a):
Dziadowanie i żebractwo


Niech się nazywa jak chce. Wiem, że dla Ciebie to obciach w ogóle chodzić do Mac'a a nie daj Boże jeszcze pokazać tam kupon na darmowe frytki i to małe (oj ale obciach by był); na wypoczynek latasz tylko na Kretę i dalej, no i nie omieszkałeś nam o tym powiedzieć, darmowe frytki to dla Polaków-cebulaków. Nie pasuje - nie komentuj. Nikt tu nie wstawił promocji z 4,99 na 4,79 tylko coś za DARMO... W czym Ci to przeszkadza to nie wiem. Jest zapewne jakaś opcja 'ignoruj' - kliknij sobie i tyle a uwagi zachowaj dla siebie. :roll: Bez odbioru. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 10 Kwi 2014 22:46 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Fajna wrzutka.
Przy kolejnej wizycie w macu na pewno się skuszę.
A co do powyższej dyskusji, chyba za mało piwa jeszcze wypiłem żeby zrozumieć o co poniektórym się rozchodzi :D
Góra
 Profil Relacje PM off
goyo lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group