Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Maj 2015 07:46 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 125
olir1987 napisał(a):
dzięki za wskazówki, no cóż nasz pierwszy potomek- chłopak, to bylo zło wcielone przez 8 miesięcy życia...;p;p przeszłam z nim absolutnie wszystko;p;p więc przy drugim nie może być już gorzej heh

Nie do końca o to mi chodziło. Bardziej o różnego rodzaju komplikacje, które uniemożliwią dziecku wyjazd.
Zresztą, jak dziecko masz zdrowe, nie spędziłaś z nim w szpitalu ileś tam tygodni, a potem nie latałaś co tydzień do jakiegoś specjalisty, to You Know Nothing, Jon Snow

olir1987 napisał(a):
a co do ewentualnych zmian no własnie kupiliśmy te nasze bilety po śmiesznej cenie i jeśli bym ryzykowala to tylko w tych samych pieniązkach wówczas najwyżej nie polecimy jakby coś się działo. podchodzimy do tego na tyle zdroworozsądkowo, że póki co rozważaliśmy ten temat teoretycznie i w kwocie wydatku minimalnego na sam bilet. no cóż chyba jednak filipiny będą musiały poczekać do kolejnego roku ;) najwyżej nasze bilety tylko przepadną a nie będziemy inwestować w bilet dla młodej z ubezpieczeniem bo ten jeden bilet przerośnie koszta wszystkich pozostałych potencjalnych uczestników wycieczki;0


Też chyba się nie zrozumiałyśmy. Co prawda, nie wiem, jakie to są "śmieszne pieniądze" dla Ciebie, dla każdego zresztą mają one różną wartość. Ale ubezpieczenie tak czy inaczej Wam się przyda. Na dłuższe pobyty i do Azji szczególnie - zawsze wykupuję.
Właśnie napisałam, że dla dziecka nie będziecie w stanie kupić, bo musiałoby się już urodzić, ale dla Was - dorosłych, już tak. I ono pokryłoby cenę biletu, gdybyście z jakiś powodów nie mogli lecieć.

Ale jak napisałam Wasza decyzja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#22 PostWysłany: 22 Maj 2015 08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 495
Loty: 35
Kilometry: 111 384
śmieszna cena to 114 zł za osobę;) ubezpieczenia dla dorosłych nigdy nie kupujemy bo wtedy cena tych biletów by była kilka/naście razy wyższa... jeśli już to tylko dla dziecka kupowalibyśmy ubezpieczenia i to nie w liniach lotniczych a oddzielnie bo finansowo wychodzi lepiej. a z naszym pierworodnym zaliczyłam szpitale, specjalistów i przerobiłam wszystko co mogłoby się pojawić u małego dziecka do prawie roku czasu więc mam nadzieję, że drugie bardziej już mnie nie zaskoczy a jeśli zaskoczy to tylko pozytywnie.... dzięki za wskazówki wszystkim jeszcze raz, póki co odpuszczamy ten temat i zabieramy dzieciaki na długi weekend czerwcowy gdzies;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 25 Lis 2016 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
Może się komuś przyda na przyszłość, bo miałem taki sam problem. Była super cena lotów a tu syn miał się urodzić za 2 miesiące. Bilety, więc kupiłem z datą urodzenia w dniu zakupu a potem można zmienić datę urodzenia przy wpisywaniu danych paszportu. Kolega co pracuje w lufthansa też mi podpowiedział, że oni nie patrzą na datę urodzenia jaka była wpisana tylko na tą w paszporcie dla nich infant to infant i tyle :)
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
piotrooch uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group