Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Lis 2019 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
Cześć,

skoro od 11.11 Polska wchodzi do Visa Waiver Program, wygląda na to, że po raz pierwszy będę kupował bilety lotnicze nie bezpośrednio przez serwis transakcyjny linii lotniczej, a przez pośrednika.
Chodzi mi o lot z Hiszpanii do USA, liniami Air Europa, Skyscanner najtańsze bilety wskazuje przez serwis budgetair.es

Oczywiście zamierzam płacić kredytówką, żeby w razie problemów po stronie pośrednika móc skorzystać z usługi chargeback.
Czy są jakieś inne rzeczy, które powinienem wiedzieć? Np. jak szybko po zapłaceniu dostanę bilety, czy potem mogę jakoś sprawdzić, potwierdzić rezerwację przez internet, żeby mieć pewność, że te bilety rzeczywiście są na ten lot, itp?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc, jak pisałem, to będzie mój "pierwszy raz" i do tego będę leciał z dziećmi, więc chciałbym, żeby obyło się bez jakichkolwiek przykrych niespodzianek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 06 Lis 2019 19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
To wszystko było już milion razy na forum, jak nie chce Ci się czytać to nie licz, że ktoś będzie pomagał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group