Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Plan na dwa tygodnie
#1 PostWysłany: 17 Kwi 2023 15:41 

Rejestracja: 30 Cze 2013
Posty: 24
-- 17 Kwi 2023 16:40 --

Cześć,
chciałbym podzielić się z Wami moim planem na 15 dni na Kubie. Chętnie posłucham waszych opinii, wskazówek, sugestii. Jestem też otwarty na ewentualne zmiany, bo jeszcze nie wszystko mam kupione/zarezerwowane.

1 dzień - Havana - (lądowanie późnym wieczorem w HAV, rano szybki transport do Viniales)

2 dzień - 5 dzień - Viniales - Tu w planach:
- Wycieczka konna po plantacji tytoniu
- Fabryki cygar
- Plaża Cayo jutias
- Sporo trekkingu, wycieczek rowerowych

5 dzień Viniales -> Havana -> Cienfuegos
- Piąty dzień to praktycznie podróż z Viniales do Cienfuegos, w tym drugim wieczorem

6-7 dzień Cienfuegos
- Wycieczka do Elnicho
- Playa Larga, Playa Los Cocos

7 - 8 dzień - Trinidad
Z rana wyjazd do Trinidadu, mam nadzieję, że o rozsądnej porze w Trinidad.
- Mam zamiar jeszcze załapać się na wycieczkę do Gran Parque Natural Topes de Collantes.
- Ewentualnie wycieczka rowerowa wzdłuż wybrzeża morskiego - La Boca, Playa Ancon

8 dnia wieczorem taksówka do Camaguey i Viazul nocny do Baracoa

9 - 11 dzień - Baracoa

Trekking do El Yunque

11 dnia taksówka z Baracoa do Holguin na Viazul nocny do Havany.

W Havanie 12 dnia rano o 8:00

12 dzień - 15 dzień - Havana

Reszta dni spędzona w Havanie


Jeżeli ktoś miałby coś do zaproponowania to chętnie posłucham. Zastanawiam się czy nie zamienić ilości dni w Cienfuegos (zmniejszyć o 1) i dołożyć do Trinidadu.

Pozdrawiam
Piotr


Ostatnio edytowany przez piokow9, 17 Kwi 2023 18:35, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
#2 PostWysłany: 17 Kwi 2023 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1884
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
Na tyle na ile się orientuje ten plan wydaje się być sensowny. Momentami napięty ale do zrobienia. Dużo tu zależy od tego, jak Ci się uda zorganizować transport i dojazdy do lokalnych atrakcji. Prawdopodobnie na miejscu rzeczywistość trochę zweryfikuje Twoje plany - może coś wypadnie z grafiku ale ogólnie spoko.
Ja tradycyjnie będę polecał usługi Macieja w Hawanie. Wysłałem do niego już kilka osób i wszyscy wrócili zadowoleni. Maciej pomaga zorganizować transport i noclegi a w zamian za pewne usługi może zaoferować nawet gratis niektóre atrakcje.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
piokow9 lubi ten post.
piokow9 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 17 Kwi 2023 18:33 

Rejestracja: 30 Cze 2013
Posty: 24
xyrxis napisał(a):
Na tyle na ile się orientuje ten plan wydaje się być sensowny. Momentami napięty ale do zrobienia. Dużo tu zależy od tego, jak Ci się uda zorganizować transport i dojazdy do lokalnych atrakcji. Prawdopodobnie na miejscu rzeczywistość trochę zweryfikuje Twoje plany - może coś wypadnie z grafiku ale ogólnie spoko.
Ja tradycyjnie będę polecał usługi Macieja w Hawanie. Wysłałem do niego już kilka osób i wszyscy wrócili zadowoleni. Maciej pomaga zorganizować transport i noclegi a w zamian za pewne usługi może zaoferować nawet gratis niektóre atrakcje.


O super, podeślesz jakiś namiar?

Ogólnie najbardziej obawiam się etapu Trinidad -> Camaguey, zastanawiam się czy uda mi się zorganizować taki transport,a jest to kluczowe dla mojej dalszej podróży na wschód. Ale liczę, że ogarnę, najwyżej po prostu troszkę więcej zapłacę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group