Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Mar 2017 23:36 

Rejestracja: 26 Gru 2014
Posty: 19
Planuje zorganizować wyjazd do Brazylii, jeżeli znajdą się korzystne połączenia lotnicze to jeszcze Peru. Mam kilka punktów obligo, które chciałabym zobaczyć. W towarzystwie zawsze raźniej, więc jeżeli ktoś ma podobne plany to zapraszam do kontaktu w celu wspólnej organizacji wyjazdu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 27 Mar 2017 07:57 

Rejestracja: 21 Sie 2012
Posty: 59
Loty: 54
Kilometry: 187 473
Cześć!
Jakie terminy wchodzą w grę? Co chciałabyś zobaczyć?

Możesz podać jakieś namiary na siebie przez pw? :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Maj 2017 17:01 

Rejestracja: 26 Gru 2014
Posty: 19
Odpowiedziałam na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Cze 2017 21:00 

Rejestracja: 26 Gru 2014
Posty: 19
Hej, nie mam jeszcze sprecyzowanego planu, ale chciałabym na pewno zobaczyć kilka podstawowych miejsc jak Corcowado i fugure Jezusa Zbawiciela, Góra Cukru, Copacabana i inne.
Jeżeli uda się znaleźć korzystne połączenie lotnicze to chciałabym również zwiedzić Peru i oczywiście najważniejszy punkt Machu Picchu.

Kiedy byłbyś dyspozycyjny, ten rok w ogóle nie wchodzi w grę?
Jeżeli mi się nie uda polecieć w tym roku, to wówczas przesunę na początek kolejnego.

Pozdrawiam
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Sie 2017 15:36 

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 47
Hej Ania!
masz już bilety do Brazylii? nadal to aktualne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Sie 2017 21:29 

Rejestracja: 26 Gru 2014
Posty: 19
Hej, biletów jeszcze nie mam - czekam na okazję promocyjną. Temat jest aktualny. Zapraszam do kontaktu na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Wrz 2017 01:54 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
Cześć, nie mogę pisać na PW. My prawdopodobnie 21.11.2017 lecimy do Cuzco, później z Cuzco 26.11 do Rio i 29 z Rio powrót.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Wrz 2017 13:46 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 20
anna85 napisał(a):
Hej, biletów jeszcze nie mam - czekam na okazję promocyjną. Temat jest aktualny. Zapraszam do kontaktu na priv.

Cześć,

Kupiłaś bilety?
Nie wiem gdzie i kiedy będę dokładnie, ale Peru/Boliwia wstępnie w listopadzie, początku grudnia.


Ostatnio edytowany przez vgbnd, 11 Wrz 2017 20:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Wrz 2017 19:14 

Rejestracja: 26 Gru 2014
Posty: 19
Hej, jeszcze nie kupiłam biletów, nie trafiło się nic okazjonalnego. A Ty na jakiej stronie kupowałeś? Jak byś widział połączenie tych wyjazdów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Wrz 2017 09:11 

Rejestracja: 06 Sty 2015
Posty: 9
Anna,
jak długi planujesz ten wyjazd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group