Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lut 2018 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2016
Posty: 9
Szukam kogoś do kogo mogłabym dołączyć na kilka dni. Kogoś kto zna realia kubańskie lub kogoś kto też jedzie pierwszy raz w pojedynkę (lub niekoniecznie). Razem raźniej i można podzielić koszty. Po wstępnym rozpoznaniu terenu, możemy się "odłączyć". Biletów jeszcze nie mam. Planu też nie. Na pewno po przylocie kilka dni Havana potem Trynidad, nie mam pojęcia co po drodze ale na pewno na spokojnie, nie nastawiam się na zjechanie całej wyspy. Myślę, że minimum 3 tygodnie.
Ja - K, ok.40, ok.Katowic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#2 PostWysłany: 09 Lut 2018 15:15 

Rejestracja: 09 Lut 2018
Posty: 47
Witaj,
Lecimy z żoną na Kubę 08 maja - 29 maja 2018 (oboje 50+) ;-) Trochę później niż podajesz ale dość bliski termin.
Pozdrawiam
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lut 2018 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2016
Posty: 9
Super. Dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję, że do tego czasu już wrócę, ale jeśli nie (bo w sumie czasu już niewiele), to chętnie dołączę na chwilę jeśli nasze terminy się pokryją. Byliście już na Kubie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Lut 2018 01:27 

Rejestracja: 09 Lut 2018
Posty: 47
Ja byłem 2x ale baaardzo dawno (połowa lat 80) żona nie była. Nieźle sobie radzę z hiszpańskim tak więc mam nadzieje, że damy radę. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Lut 2018 00:12 

Rejestracja: 01 Mar 2014
Posty: 27
Loty: 2
Kilometry: 2 708
ląduje ktoś może 26 lutego AC o 2230 w HAV i chciałby się dołączyć do collectivo/taxi do miasta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Kwi 2018 08:59 

Rejestracja: 09 Lut 2018
Posty: 47
Lądujemy (2 osoby) w HAV 08 maja 2018 lot AC1876 o godz. 22:55.
Mamy zarezerwowaną taxi do Havana Vieja. Może ktoś chce się dołączyć?

Ponadto będziemy w Trinidadzie 16 maja 2018 i poszukujemy "wspólników" do podzielenia kosztów taxi do Valle de los Ingenios (Dolina Cukrowni).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group