Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 31 Sty 2018 17:10 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 181
Kilometry: 453 901
Queens suite at platinum 4* rezerwowałem przez booking.com. Myślę że Cie stać, cena nie odstrasza, za jedną noc zapłaciliśmy około 300zł
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 02 Lut 2018 16:18 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
W tym samym budynku jeszcze jest the face suites i kupa ofert na Airbnb
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 23 Sie 2018 12:38 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Hej!

Będę przez 4 dni w Kuala Lumpur i potem 4 dni w Singapurze :)

Prosiłbym o wszelkie wskazówki dotyczące szczególnie KL - zamierzam wybrać się do Batu Caves, wjadę na któryś z wieżowców, skoczę na Central Market, co jeszcze bardziej doświadczeni mogliby polecić? :) Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa w KL - wiadomo, należy uważać na kieszonkowców, itp., ale czy jakieś większe środki ostrożności należy podjąć?

Na Singapore mam trochę większe plany, jednakże wszelkie sugestie na kilkudniowy pobyt wskazane :)

Dziękuję!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 23 Sie 2018 13:32 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
O co konkretnie pytasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 23 Sie 2018 13:52 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
boots napisał(a):
O co konkretnie pytasz?


Pytam zarówno o możliwości ciekawego spędzenia czasu w Kuala Lumpur, o doświadczenia innych forumowiczów z tym związane, a takze o kwestie bezpieczeństwa w KL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 23 Sie 2018 14:06 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Nie wiem, co dla Ciebie ma być tym ciekawym spędzeniem czasu.
Jeśli zachowasz rozsądek - tak, jak wszędzie należy - to jest bezpiecznie.

Raz próbowano mnie oszukać w chińskiej knajpie i skończyło się na interwencji policji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 23 Sie 2018 14:17 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
@warsawghoster 4 dni na KL to dużo. Zrób może jednodniowy wypad do Malakki albo poleć na Penang (2d Penang + 2d KL)? Pod KL można pojechać też do FRIM https://www.tripadvisor.com/Attraction_ ... utuan.html
Wieczorem polecam bazar Jalan Alor kuala-lumpur,1023,89152#p797867
Wieżowce - z powodu braku czasu musiałem wybrać i ostatecznie byłem na KL Tower na zachód słońca, ale widok mnie nie powalił. Stwierdziłem, że następnym razem wolałbym pomost między Twin Towers.
W Kuala Lumpur czułem się bardzo bezpiecznie, choć jak pisze @boots podstawowych zasad bezpieczeństwa należy jak najbardziej przestrzegać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 23 Sie 2018 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Petronas Twin Towers jak dla mnie to obowiązkowy punkt. Widok z kładki jak i 86 piętra zacny. Nie robią na mnie specjalnie wrażenia drapacze chmur, tak Petronas Twin Towers są bardzo ładne.
Warto kupić bilet co najmniej dzień wcześniej bo może się okazać, ze nie ma dostępnych w dniu kiedy chcemy wjechać.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 23 Sie 2018 15:46 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Wszystko zalezy od tego, co sie wczesniej w zyciu widzialo. Dla mnie widoki z wysokich pieter nie stanowia juz atrakcji wartej zaplaty, ale nie majac wczesniejszych doswiadczen na pewno bym sie skusil.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 23 Sie 2018 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Jasne, Burj Khalifa na mnie np. w ogóle nie zrobiło wrażenia, podobnie Taipei 101 itd. PTT dla mnie to po prostu ładna budowla, chociaż tak jak wspomniałem wcześniej, nie kręcą mnie tego typu budowle, ale widok z góry jest świetny bo i Kuala Lumpur też fajnie położone i ładnie widać góry.

Swoją drogą większość ludzi się zachwyca Singapurem a dla mnie to nudne, kompletnie bez charakteru, zwykłe miasto.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 23 Sie 2018 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
W KL kolega stracil telefon. Stalismy na przejsciu dla pieszych i ktos jadac na skuterze wyrwal mu telefon z reki. Ponoc powszechne zjawisko.
Na komisariacie spotkalismy kilka osob ktore spotkal ten sam los a policjant ktory dostal ta sprawe powiedzial ze ma takich kilkadziesiat miesiecznie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 23 Sie 2018 19:22 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Jak ja byłem w KL to były czasy, kiedy ludzie nie patrzyli cały czas w ekran smartfona. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 23 Sie 2018 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1544
Loty: 193
Kilometry: 354 012
platynowy
littleboy1989 napisał(a):
W KL kolega stracil telefon. Stalismy na przejsciu dla pieszych i ktos jadac na skuterze wyrwal mu telefon z reki. Ponoc powszechne zjawisko.
Na komisariacie spotkalismy kilka osob ktore spotkal ten sam los a policjant ktory dostal ta sprawe powiedzial ze ma takich kilkadziesiat miesiecznie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


najczesciej lupem padaja torebki, o telefonie akurat pierwszy raz slysze. ale faktycznie problem istnieje.

KL to bezpieczne miasto, ale jak w (prawie) kazdym sa miejsca do ktorych lepiej nie zagladac: samemu, bedac kobieta lub w nocy. jak sie ma glowe na karku to nic nie powinno sie stac ;)

@Kashpir to chyba faktycznie byles w erze dinozaurow bo znalezc kogokolwiek w metrze, kto nie gapi sie w telefon to cud :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group