Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Kwi 2017 14:32 

Rok temu za 2000 zł (kinszasa-z-paryza-za-2047-pln-z-warszawy-2437-pln,232,96862&hilit=kinszasa), teraz za niewiele ponad 1700 zł. Na matrixie widzę w lutym sporo dat, ale nie każda w wyszukiwarka znajduje takie połączenie.
Załącznik:
fff.gif
fff.gif [ 18.39 KiB | Obejrzany 2314 razy ]

Załącznik:
fih.png
fih.png [ 21.82 KiB | Obejrzany 2319 razy ]
Góra
 PM off
5 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 24 Kwi 2017 15:31 

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 219
niebieski
Bardzo dobry deal !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Kwi 2017 09:18 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Chyba TK pozazdrościł taryfy i jeszcze niższe ceny dał na tej samej trasie: https://www.kayak.de/in?a=fly4free-widg ... 2018-02-19

Załącznik:
1.png
1.png [ 24.21 KiB | Obejrzany 2035 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 25 Kwi 2017 09:28 

378 EUR! Ja takiej ceny do tej pory na oczy nie widziałem. To jest hit, dla tych którzy rozważają ten kierunek.
Góra
 PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 25 Kwi 2017 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
@‌Don_Bartoss‌ Osobiście uważam, że Twoja wrzuta jest lepsza szczególnie dla zbieraczy mil. W ET zgraniasz pełną pulę zaś w TK tylko resztki ze stołu. Poza tym stop w ADD bezcenny.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
Juve lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 25 Kwi 2017 09:58 

Rejestracja: 29 Lis 2016
Posty: 128
Loty: 77
Kilometry: 197 012
Anonymous napisał(a):
378 EUR! Ja takiej ceny do tej pory na oczy nie widziałem. To jest hit, dla tych którzy rozważają ten kierunek.


@‌Don_Bartoss‌ przy Tobie można dostać rozdwojenia jaźni :) Na wyjazd do Londynu po zamachu narzekałeś, że już tam nie da się jeździć, bo niebezpiecznie. A tutaj wyszukujesz loty do Demokratycznej Republiki Konga, przy której może Somalia i część Syrii mogą uchodzić za bardziej niebezpieczne ;) Zawsze była nieźle oceniana pod względem bezpieczeństwa ;) a do tego po ostatnim odwołaniu wyborów, to już się tam zrobiła regularna wojna na całego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 25 Kwi 2017 10:29 

@‌radionx‌, podałem link do mojej zeszłorocznej wrzutki, gdzie są linki do aktualnych ostrzeżeń MSZ. Tam też jest moja wypowiedź, że osobiście nie poleciałbym nawet za 200 zł. Natomiast, są osoby, które szukają takich ofert (z różnych względów).
A wyszukuję takie bo mi to sprawia większą frajdę, pozwala lepiej poznać siatki połączeń, przez co w jakiś sposób rozwija. Lotów z Warszawy do Paryża czy NYC niech szukają osoby, które mają z tego pieniądze poprzez kliknięcia - to racjonalne. Tak to widzę.
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 25 Kwi 2017 22:01 

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 219
niebieski
Z tego co podpytywałem w Gomie czy Bukavu to Kinszasa jest względnie bezpieczna, nawet bez słowa względnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Kwi 2017 22:22 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1319
srebrny
Żeby tylko ten powrót nie był do Londynu a gdzieś bliżej to już bym kupował... :-(
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Maj 2017 10:01 

Rejestracja: 26 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 139
Kilometry: 198 967
HON fly4free
FIH jeszcze taniej, poniżej 1400zł i z powrotem do Brukseli lub wyjściem w Wiedniu.

http://bit.ly/2rhpr5H
Góra
 Profil Relacje PM off
Hubert lubi ten post.
Hubert uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Vitto oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group