Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Wrz 2022 11:43 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
Skąd
  • Berlin

Dokąd
  • Wietnam

Data wylotu
  • 29.03.2023

Data powrotu
  • 20.04.2023

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • https://lastminuter.pl/okazje/93260,okazja-bardzo-tanie-loty-do-wietnamu-od-1580-zl-bardzo-duzo-terminow

Dodatkowe informacje

Dodatkowe mam pytanie. Czy musze miec wize do Singapuru jesli mam tam tylko miedzylondowanie?
Czy jesli w panstwie gdzie mam miedzylondowanie wymagany jest test na covid lub szczepienie to musze go miec/robic? Czy moze miedzyladowanie bez wychodzenia z portu lotniczego z tego zwalnia?

Update: Gotogate sam sie przyznaje komunikatem na ich stronie "Po sprawdzeniu u przewoźnika nie jesteśmy w stanie zarezerwować miejsca w wybranej cenie. Rezerwacja miejsca jest obecnie możliwa w cenie o ‪1 228,74zł‬ wyższej niż wcześniej.". Chyba nikt z redkacji tego nie przeklinał w kontekscie Wietnamu

Update2: Pojawil sie tez watek na F4F dodalam komentarz ale ktos go skasowal bo nie widac go.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 29 Wrz 2022 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 167
srebrny
Pewnie najtańsza taryfa się już wyprzedała, dla kogoś szukającego najniższej ceny to była dobra oferta. Szukaj po miesięcznych kalendarzach bezpośrednio na stronie przewoźnika. Widzę, że ciągle są dostępne dobre ceny na terminy kwietniowo/majowe.

Jeżeli masz polski paszport to nie potrzebujesz wizy do Singapuru.

Załączniki:
ber-sgn.PNG
ber-sgn.PNG [ 13.63 KiB | Obejrzany 1793 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
beata123 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 29 Wrz 2022 15:18 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
[quote="l__j"]Widzę, że ciągle są dostępne dobre ceny na terminy kwietniowo/majowe./quote]

No i w tym wlasnie problem ze tylko widac. Probowalam kupic i za kazdym razem jak juz dochodzi do platnosci to:
Dla 2 osob:
To już prawie koniec!
Wygląda na to, że linie lotnicze zmieniły cenę i jest ona wyższa niż w momencie wyszukiwania lotu. Zwykle oznacza to, że kończą się miejsca w samolocie. Kup bilety teraz i uniknij kolejnych podwyżek.
3.741 ,74 PLN
Nowa suma: 5.010 ,79 PLN


lub

""Po sprawdzeniu u przewoźnika nie jesteśmy w stanie zarezerwować miejsca w wybranej cenie. Rezerwacja miejsca jest obecnie możliwa w cenie o ‪1 228,74zł‬ wyższej niż wcześniej.". "

Czyli to co widzisz na skyskaner to jedno a przy probie platnosci cena 1200+
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Wrz 2022 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 167
srebrny
Ja sprawdzałem bezpośrednio u przewoźnika i cena była jak na screenie (u OTA później można byłoby pewnie coś jeszcze urwać)

Ty sprawdzasz u OTA, tam nie zawsze widoczna cena jest aktualna, po przejściu do płatności robią aktualizację, bilety w promocyjnej taryfie się skończyły i stąd różnica. Weź pod uwagę, że promocja wisi na f4f wisi od 6 godzin.
Góra
 Profil Relacje PM off
beata123 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Wrz 2022 16:02 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
l__j napisał(a):
Ja sprawdzałem bezpośrednio u przewoźnika i cena była jak na screenie (u OTA później można byłoby pewnie coś jeszcze urwać)

Ty sprawdzasz u OTA, tam nie zawsze widoczna cena jest aktualna, po przejściu do płatności robią aktualizację, bilety w promocyjnej taryfie się skończyły i stąd różnica. Weź pod uwagę, że promocja wisi na f4f wisi od 6 godzin.


racja wina OTA - dzieki kupione.
Bardzo mi pomogłeś.
Góra
 Profil Relacje PM off
JanuszJanuszewski lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 29 Wrz 2022 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 167
srebrny
@beata123 Super. Jak pomogłem to kliknij Lubię, Pomocny post ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
beata123 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group