Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 08 Lut 2021 19:24 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6236
HON fly4free
na dzisiaj:
46 zł - 29.03
Załącznik:
ktw-auh.png
ktw-auh.png [ 5.02 KiB | Obejrzany 1649 razy ]
56 zł - 23.03, 24.05
66 zł - 16.03
86 zł - parę terminów w kwietniu (piątki)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#62 PostWysłany: 09 Lut 2021 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Dziś obniżka. Termin na 29.03 kosztuje 44,20pln.
Natomiast powroty podejrzanie podrożały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 09 Lut 2021 18:28 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 236
Będą jak nic anulacje tych marcowych lotów.
Stąd takie ceny super.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 01 Mar 2021 11:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
W dzisiejszej promocji kilka terminów dostępnych za 76,20 PLN - 12/26 IV, 10/31 V oraz 7 VI.
EDIT: powroty do KTW drogie, ale w maju/czerwcu dostępne są m.in. niedrogie bilety AUH-ATH (78,40 AED), AUH-SKG (46,40 AED), AUH-LCA (78,40 AED) czy AUH-ODS (78,40 AED).

Załączniki:
W6KatAbu76OWV21.PNG
W6KatAbu76OWV21.PNG [ 18.25 KiB | Obejrzany 1121 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 01 Mar 2021 14:50 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 42
Wszystko fajnie, tylko lot do Abu Zabi, nawet za darmo stoi pod dużym znakiem zapytania.

Komunikat z lotniska:

https://www.abudhabiairport.ae/en

New protocols for travelling through Abu Dhabi International Airport

Dear Passenger,

Thank you for choosing to travel through Abu Dhabi International Airport.

The Abu Dhabi Emergency, Crisis And Disaster Committee for the COVID-19 Pandemic have outlined quarantine guidelines for international arrivals to the emirate of Abu Dhabi. If you are travelling on to other Emirates beyond Abu Dhabi, the below quarantine restrictions do not apply.

Ahead of travelling through our airport, please ensure that you have made yourself familiar with what your airline and medical authorities require to make sure your trip is possible.

Before returning into the UAE, you will need to obtain a negative PCR test, issued not more than 96 hours prior to the time of your departure flight to the UAE. While in Abu Dhabi International Airport, you will need to wear Personal Protective Equipment (PPE), consisting of a face-mask and disposable hand gloves. You will also need to adhere to social distancing measures throughout our facilities.

Upon landing in the emirate of Abu Dhabi, you will need to take a second PCR test at Abu Dhabi International Airport. If you are flying from a ‘green’ country, you will have to self-isolate until you receive a negative PCR test result. For a list of nations on the ‘green’ list, please click here.

If you are flying from another nation, you will have to self-isolate for 10 days. Health authorities will evaluate the most appropriate location for your quarantine. This may be your home, a hotel, or accommodation provided by medical authorities. You will be provided with an electronic wristband, which you will need to wear throughout self-isolation, and will be removed at the end of your self-isolation period.

In addition, ensure you have downloaded the AL HOSN application on your smart device, which is available through the App Store for iOS devices (iPhones) or the Google Play Store for Android devices.

Please ensure that you are familiar and have complied with all requisite protocols to ensure that your trip through Abu Dhabi International Airport is smooth and convenient.

For more information, please visit the websites of SEHA and NCEMA.

Travelers bear full responsibility for ensuring they comply with the requirements for their travel and neither the airport nor airline can be held responsible for any issues associated with non-compliance.



Z powyższego tekstu wynika że trzeba mieć negatywny test PCR, zrobiony min. 96h przed wylotem, na lotnisku obowiązuje drugi test PCR i dodatkowo 10 dni kwarantanny. Proszę mnie poprawić, jeżeli źle zrozumiałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 01 Mar 2021 15:30 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3576
złoty
Myślę, że podstawą rozważań nad sensownością kupienia tych biletów jest możliwość przesunięcia tych lotów do Dubaju.
Z tego co czytałem jest też możliwość transportu taksówką do Dubaju prosto z lotniska w Abu Dhabi wtedy te ograniczenia nie obowiązują. Wymagany jedynie test na powrocie do Abu Dhabi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 01 Mar 2021 17:34 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 42
Też o tym czytałem, możliwe że rzeczywiście tak jest.
Koszt taxi z Lotnisk AUH do Dubaju to 125€ w jedną stronę dla 6-osób.

Mam lot ustawiony na 16 marca, z możliwością przeniesienia -14, - 60dni (rezerwacja sprzed roku. więc jest taka możliwość).

Moi współtowarzysze zrezygnowali, więc mogę odstąpić po kosztach 5 biletów. Koszt 640zł/os. Wszystkie są w wersji incognito, więc można wpisać dowolne nazwisko do 3h przed odlotem,nie ma więc opłaty za zmianę nazwiska pasażera. Można też zrezygnować z lotu i otrzymać zwrot pieniędzy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w tej chwili loty bezpośrednio w Wizzair są trochę tańsze, ale nie ma możliwości zmiany nazwiska, ani wyboru terminu lotu.
Jeżeli ktoś chętny to zapraszam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 01 Mar 2021 17:51 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Mam podobny problem co Ty. mam 5 biletów na pierwszą połowę kwietnia a nie sądzę żeby do tego czasu coś się diametralnie zmieniło.
Natomiast niestety przy tej wersji incognito, rezygnacja z lotu to strata prawie 100 zł/os bo opłat za te dodatkowe opcje WIZZ nie zwraca niestety...
Pozostaje więc liczyć na to, że będzie anulacja lotu a wraz z tym będzie można przesunąć w czasie ten lot. Choć jeśli ostatecznie odwołają wszystkie loty do wakacji to dupa zbita bo potem jest przerwa letnia w rozkładzie i już nie da rady przebookować na późniejszy termin...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 01 Mar 2021 17:57 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Szanowni, ograniczenia wjazdowe oczywiście się zmieniają. Nie wiemy dzisiaj jakie będą w maju czy w czerwcu, ale magiczne słowo w takich przypadkach* to FLEX 8-)

* oczywiście chodzi mi o nowe oferty z tanimi biletami, bo niestety do istniejącej rezerwacji nie dokupimy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 01 Mar 2021 18:04 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Właśnie wszedłem na WIZZ i nie ma już w rozkładzie lotów do Abu Dabi do końca kwietnia...:-( Gdy wchodzę na swoją rezerwację to jest ciągle potwierdzona ale rozumiem, że jej anulacja to już tylko kwestia czasu. I jeśli anulują wszystkie loty do czerwca włącznie (a na to się zanosi bo na maj też teraz spadły bardzo ceny) fo FLEX na niewiele się zda...
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez malediwy, 01 Mar 2021 18:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 01 Mar 2021 18:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
W apce pierwszy dostępny lot jest 3 maja - musisz spokojnie poczekać na maila i wtedy opcje (zmiana, zwrot) będą widoczne na koncie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 01 Mar 2021 18:16 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
To, że mi się ta anulacja prędzej czy później pojawi to ja w to nie wątpię... A obawiam się tylko tego, że właśnie ta sama sytuacja będzie w maju i czerwcu i stracę kasę za dodatkową opcję... Tak ostatnio wmoczyłem też z Rzymem. Kupiłem w lutym zeszłego roku na luty 2021. Luty anulowali i marzec też i nie było jak już przebookować na inny termin. Kto by przewidział rok temu, żę. będą z tym teraz takie problemy... WIZZ ma złodziejską politykę. Lot odwołany nie z Twojej winy ale za dodatkowe usługi kasy nie chcą zwracać...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 01 Mar 2021 18:25 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Za flex w takim przypadku zwracają.Jeśli nie dostałeś reklamuj.I oby się nie sprawdziła twoja przepowiednia
malediwy napisał(a):
I jeśli anulują wszystkie lody do czerwca włącznie .
;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 01 Mar 2021 18:38 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
miriam napisał(a):
Za flex w takim przypadku zwracają.Jeśli nie dostałeś reklamuj.I oby się nie sprawdziła twoja przepowiednia
malediwy napisał(a):
I jeśli anulują wszystkie lody do czerwca włącznie .
;)
Już poprawione... :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 01 Mar 2021 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2519
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
@TOMI_HALIK jest jeszcze taka opcja
Załącznik:
wizz.auhdxb.png
wizz.auhdxb.png [ 55.2 KiB | Obejrzany 764 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 01 Mar 2021 20:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22458
Właśnie pisałem o tym :)

viewtopic.php?f=1213&t=153450&p=1417620#p1417620
Góra
 Profil Relacje PM off
szfarcjeger lubi ten post.
szfarcjeger uważa post za pomocny.
 
      
#77 PostWysłany: 01 Mar 2021 20:33 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 42
szfarcjeger napisał(a):
@TOMI_HALIK jest jeszcze taka opcja
Załącznik:
wizz.auhdxb.png


Niestety, ale nie przy mnie pisane.
Tak, wiem że można uniknąć kwarantanny, biorąc taksówkę do Dubaju.
Koszt 81$ za 4 osoby, czyli ok. 305zł
https://kiwitaxi.com/en/transfers?ref=s ... #transfers

Ale temat trzeba ogarnąć kompleksowo:
Aby móc wrócić przez Abu Zabi, trzeba w Dubaju zrobić test, warto, bo podobno najtańsze testy kosztują już od 85zł, negatywny test zwalnia od kwarantanny w Polsce.
Jednak test pozytywny powoduje brak możliwości powrotu do Polski, bo nie wpuszczą nas na lotnisko w Abu Zabi. Trzeba wziąć pod uwagę ewentualną możliwość zakażenia, bo chyba nie leci się do Dubaju po to żeby siedzieć tylko w hotelu. Oczywiście mozna zachować daleko posuniętą ostrożność, ale ryzyko zawsze istnieje. I co wtedy? Niech jeden ze współuczestników dostanie test pozytywny, wtedy zostaje w ZEA na kwatantannie. Ze mną mieli lecieć ludzie bez doświadczenia w podróżach, pozostawienie kogokolwiek samemu sobie nie wchodzi w grę. A pozostanie z takim delikwentem to spory dodatkowy koszt dla mnie i dla delikwenta. Dlatego raczej wolę zrezygnować i nie podejmować takiego ryzyka, nawet dla bliskich znajomych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 01 Mar 2021 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Czy oni mają 15 lat? Idzie na kwarantanne, wychodzi, wysyłasz mu bilet na Wizza do Katowic, w najgorszym wypadku do Europy a potem już z górki. Przecież to nie środek Amazonii w porze deszczowej.

Cytuj:
Ze mną mieli lecieć ludzie bez doświadczenia w podróżach, pozostawienie kogokolwiek samemu sobie nie wchodzi w grę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 01 Mar 2021 21:35 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1655
HON fly4free
@TOMI_HALIK

Z tego co wiem i pisało na TUI, test jak będziesz zakwaterowany w Ras Al-Chajma przez co najmniej 2 dni, test RT-PCR jest za darmo. Wyniki podobno w 12h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 02 Mar 2021 15:25 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 42
Niestety, ale te wszystkie informacje są na zasadzie "gdzieś słyszałem, gdzieś widziałem, wydaje mi się, że ....".
Żadnych konkretów. Na podstawie takich niepotwierdzonych nigdzie informacji trudno planować taki wyjazd, bo można się nieźle zdziwić na miejscu.

Jedyna, ale mało konkretna informacja jest na cytowanej stronie lotniska AUH, że w przypadku podróży do innego emiratu podróżny jest zwolniony z kwarantanny. Ale to niestety dla mnie za mało. Nigdzie nie ma konkretnego opisu, jak wygląda sytuacja w przypadku przylotu na AUH i dalszej podróży do Dubaju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group