Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Fru.pl
#1 PostWysłany: 25 Paź 2017 16:10 

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 1
W lipcu tego roku kupowałam bilety na sierpień na trasie Warszawa - Bruksela - Barcelona oraz Barcelona - Warszawa przez pośrednika fru.pl. Z powodu spraw rodzinnych nie mogłam zrealizować żadnego z nich. Napisałam do przewoźnika (Ryanair) o zwrot kwot, dostalam maile z pozytywną odpowiedzią. Niestety od fru nie dostałam żadnej informacji czy pieniądze zostały zwrócone. Sprawa działa się pod koniec sierpnia, we wrześniu dzwoniłam do pośrednika - najpierw byłam zbywana kilka razy, potem twierdzili, że wszystkich pieniędzy nie mają i że mam pisać do Ryanaira, bo przyszedł zwrot tylko z jednego biletu(który odesłali po mojej stanowczej interwencji)- jak się dowiedziałam przyszedł 25 sierpnia, a ja go dostałam dopiero we wrześniu. Co do reszty biletów, sparaliżowany ciągnęła się aż do teraz. Dodzwoniłam się dzisiaj i powiedzieli mi, że pieniądze są i wyślą w piątek. Mailowo dowiedziałam się, że przyszły również w sierpniu. Fru.pl wymówiło się niedopatrzeniem. Czy mogę się domagać od nich odszkodowania/rekompensaty za przetrzymywanie moich pieniędzy? Moim zdaniem jest to skandaliczne, żebym o zwrot musiała się aż tak dopominać...
W regulaminie nie znalazłam nic na ten temat niestety :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Fru.pl
#2 PostWysłany: 08 Lip 2021 22:09 

Rejestracja: 08 Lip 2021
Posty: 1
Gorszej firmy w tej branży nie ma !!! UNIKAJCIE ich. Zwrot biletów jest absolutnie NIEMOŻLIWY zamiana nazwisk pasażerów 600 zł/osoba , zmiana terminu lotu - panienki nie mają o tym pojęcia i wyszukują loty do zamiany na które dopłata jest 2 razy wyższa niż koszt biletów. Telefonu NIE MAJĄ ! Odprawa tylko 48 godz przed odlotem co bardzo utrudnia pobyt za granicą w Rynair 60 dni! Rezultat - wyciągneli odfe mnie 2 tys. zł i nigdzie nie polecę . Sąd tylko mi się został.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Fru.pl
#3 PostWysłany: 08 Lip 2021 22:17 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Tych zasad nie mają w regulaminie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group