Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Mar 2018 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2015
Posty: 23
Witam, szanownych forumowiczów, potrzebuję pomocy przy zebraniu materiałów do pracy magisterskiej "Port lotniczy w aspekcie bezpieczeństwa..."
W jednym z rozdziałów chciałbym omówić Procedury kontroli pasażerów na przykładzie Lotniska Chopina w Warszawie (Dokumentacja prawna, odprawa, kontrola bezpieczeństwa podróżnych oraz bagażu). Czy znacie może jakieś materiały lub książki dotyczące konkretnie lotniska w Warszawie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 22 Mar 2018 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2016
Posty: 273
Loty: 165
Kilometry: 286 930
niebieski
Proponuję zapytać tutaj:
https://www.lotnisko-chopina.pl/pl/pressroom.html
Najpierw o zgodę, a potem o materiały.
_________________
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Mar 2018 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2015
Posty: 23
Pytałem i nic:

Cytuj:
"Szanowny Panie!
W odpowiedzi na Pańską prośbę, z przykrością informujemy, że zgodnie z zasadami obowiązującymi w naszej firmie, o poszerzony dostęp do materiałów mogą ubiegać się jedynie praktykanci oraz osoby zatrudnione w PPL na umowę zlecenie i umowę o pracę."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Mar 2018 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2016
Posty: 273
Loty: 165
Kilometry: 286 930
niebieski
No to już wiesz co wpisać do rozdziału. Inne rozwiązanie to wkręcić się tam w praktykę. Mało prawdopodobne, żeby instrukcje ochrony lotniska dali komuś "z ulicy". Przecież nie po to je piszą, żeby ludzie wiedzieli gdzie szukać dziury...to nie opensource.

Ale taki mam pomysł, żeby zmodyfikować trochę temat pod istniejące materiały. Bez problemu na tym forum wyszukasz różne opinie, sytuacje dotyczące pracowników obsługi lotniska. Zachowania, decyzje, sposób postępowania. Instrukcja to nie będzie, ale kilka "kwiatków" na pewno znajdziesz. I po stronie obsługi, jak i pasażerów
_________________
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Mar 2018 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2015
Posty: 23
Możliwe, że to zrobię bo słabo to widzę. Dzięki za pomoc i zaangażowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Yandex [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group