Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Gru 2016 07:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2016
Posty: 5
Witam wszytskich wybierajacych sie do Omanu!

Cce sie przygotowac do naszej podrozy w marcu i bardzo bym chciala zdobyc ksiazke oman off road explorer. Niestety jest ona w europie nieosiagalna. Moge ja kupic na stroie explorer ale wysylka kosztuje duzo wiecej niz sama ksiazka. Czy jest tu jakas dobra dusza ktora bylaby gotowa kupic mi ksiazki i potem ja wyslac :) A moze ktos ksiazke posiada i chcialby sprzedac? Bede bardzo wdzieczna!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Maskat
#2 PostWysłany: 20 Gru 2016 07:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Na brytyjskim amazonie jest za 18£ +4£ przesyłka.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Maskat
#3 PostWysłany: 20 Gru 2016 08:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2016
Posty: 5
Krasnal dzieki ale mi zalezy na najnowszym wydaniu - to niebieskie... a ono jest na brytyjskim amazonie za 999funtow! kupilam nawt na niemieckim amazonie ta ksiazke z nadzieja ze jak ja ktos kupi to jednak zleca dostawe.. (narazie niedostepna) - ale od 3 tygodni nie dzieje sie nic...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Gru 2016 08:44 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
cena jest taka wysoka, bo książka że jest niedostępna (ma za zadanie zniechęcić potencjalnych kupców)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Sty 2017 02:16 

Rejestracja: 29 Mar 2015
Posty: 53
Loty: 21
Kilometry: 32 723
Ehhh, szkoda że nie zajrzałem wcześniej na forum. Znajomi przylatywali z Omanu na święta do PL, wzięliby ze sobą :/. Wysyłka stamtąd chyba tania nie będzie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Sty 2017 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Mozna kupic te ksiazke w Omanie? Akurat jestem, wiec moge zajrzec do jakiegos sklepu. A potem lece do Katowic i docelowo Wawa jak Ci pasuje do odbioru albo wysylka.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Sty 2017 01:29 

Rejestracja: 29 Mar 2015
Posty: 53
Loty: 21
Kilometry: 32 723
Kolega kupował bodajże w którymś z centrów handlowych w Muscacie. Nie pamiętam już w którym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Sty 2017 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Szukalam dzisiaj tej ksiazki w Salalah, ale podobno nie do zdobycia. Sklepikarz w hotelu powiedzial mi, ze jedyna ksiegarnia, ktora mogla ja miec, zamknela sie, bo nikt nie czyta juz ksiazek. W centrum handlowym (jedyny Shopping Mall) nie ma ksiegarni, w czescie supermarketowej jedyna polka ze swietymi ksiegami i do nauki arabskiego. Na stacjach benzynowych tez nie znalazlam, nie ma w ogole ksiazek ani map.

Moze ktos inny pomoze kolezance. Ja bede sie jeszcze rozgladac w kolejnych dniach. Podobno w Muscat na lotnisku sa szanse na kupno i zapewne w miescie tez, maja tam w koncu duzo centrow handlowych.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Sty 2017 21:07 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
W Muskacie na lotnisku mają wszystko na temat Omanu, w tym również tę pozycję, ten mini sklepik to prawdziwy raj dla poszukiwaczy wszelkich (także zapomnianych i trudno dostępnych) tytułów o tym kraju. Tam dostaniesz bez kłopotu.

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 13 Sty 2017 20:34 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Książka była w Nizwie na kilku stoiskach w uliczce pomiędzy sukiem a fortem. Ok. 19 OMR, czyli ponad 200 PLN, wygląda bardzo profesjonalnie, ale waży pewnie ponad 2 kg. Były też jakieś lżejsze ;-) przewodniki offroadowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group