Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Zeus napisał(a):
Tutaj fajny link, gdzie wpisując kraj w którym byliśmy i daty, można zobaczyć czy możemy oddać krew czy nie,
wiem ze szpital wojskowy w Krakowie używa tej strony: http://rckik.walbrzych.pl/site/index.ph ... iologiczna

[ 187 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 28 Cze 2022 12:03 

tycik - moją, po tym jak się rozpadła na dwie części, zalaminowałem i jest git, no i nikt się nie czepia
 Relacje PM off  

#182 PostWysłany: 06 Lip 2022 17:24 
Awatar użytkownika

Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Gdzieś odznakę mam (Chyba honorowego), lecz zasłużonego dla Narodu chyba trzeba wyrobić samemu. Dobrze mówię.

A i jeszcze jedno pytanie dalej u was w maseczkach trzeba. Ja idę jutro oddać i nie wiem właśnie, jak teraz to wygląda ? Podobno w niektórych punktach przywrócili posiłki regeneracyjne.

#183 PostWysłany: 06 Lip 2022 17:28 
Awatar użytkownika

platynowy
Maseczki w "zdrowiu" wciąż obowiązują, ale praktyka jest różna 😏

#184 PostWysłany: 06 Lip 2022 17:29 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Wczoraj maska chyba zalecana, ale miałem przy sobie (połowa personelu brak)
A posiłków to nie wiem, bo u mnie tylko czekolada (Krakow)
 Relacje PM off  

#185 PostWysłany: 06 Lip 2022 17:35 
Awatar użytkownika

niebieski
Sprawdziłem mam legitymację zasłużonego. Tak więc spoko. Jutro napiszę co do kwestii maseczek i ewentualnie posiłków regeneracyjnych.

#186 PostWysłany: 26 Wrz 2022 20:25 
Awatar użytkownika

niebieski
https://www.rckik-warszawa.com.pl/aktua ... 26-09-2022

Cytuj:
W związku z występowaniem zakażenia Wirusem Zachodniego Nilu osoby powracające z wymienionych poniżej terenów są dyskwalifikowane na 28 dni:

Przebywali na terenie prowincji: Piacenza, Lodi, Parma, Reggio nell’Emilia, Rovigo Vercelli, Novara, Brescia, Mantua, Werona, Wenecja, Padwa, Modena, Ferrara, Rawenna, Treviso, Cuneo, Varse, Pawia, Mediolan, Nuoro, Udine, Alessandria, Cremina, Oristano, Vicenza, Pordenone, Bolonia, Lukka, Pistoia, Turyn, Asti, Bergamo, Forli-Cesena, Gorizia, Monza e della Brianza, Trapani (Włochy)
Przebywali na terenie jednostki regionalnej: Larisa, Saloniki, Imatia, Kilkis, Pella, Pieria, Karditsa, Trikala, Chalikidiki, Seres, Kawala, Tasos, Ftiotyda, Drama (Grecja)
Przebywali na terenie okręgu: Miasto Belgrad, Banat południowy, szumadyjskiego, braniecewskiego, morawickiego, północnobackiego, południowobackiego, sremskiego, kolubarskiego, podunajskiego, pomorawskiego, północnobanackiego, Banat Środkowy, maczwańskiego (Serbia)
Przebywali na terenie regionu bratysławskiego (Słowacja)
Przebywali na terenie komitatu Gyor-Moson-Sopron, Pest, Csongrád, Heves (Węgry)
Przebywali na terenie Lipska oraz powiatu Vogtland, Marburg, Harz (Niemcy)
Przebywali na terenie okręgu administracyjnego Konstanca, Jassy, Gałacz, Dymbowica, Giurgiu, Ilfov, Aluta, Braiła, Braszów, Botoszany oraz w Bukareszcie (Rumunia)
Przebywali na terenie departamentu Var, Pireneje Wschodnie, Pireneje Wysokie, Górna Garonna, Alpy Nadmorskie (Francja)
Przebywali na terenie Wiednia, kraju związkowego Burgenland Dolna Austria, regionu wiedeńskiego, w części południowej (Austria)
Przebywali na terenie komitatu: Żupania osijecko-barańska, Żupania vukowarsko-srijemska, Żupnia karlowacka, Żupnia sisacko-moslawoińska, Zagrzebia (Chorwacja)
Przebywali na terenie prowincji Tarragona (Hiszpania)
2 ludzi uważa post za pomocny.

#187 PostWysłany: 27 Wrz 2022 16:13 

Loty: 47
Kilometry: 87 694
ciekawe na rckik w Poz nic takiego nie widzę, ale pewnie jak pójdę w pt osocze oddać to coś nowego ,,dodrukują,, :)
 Relacje PM off  

[ 187 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość