Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 31 Maj 2022 10:05 

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 2
Kowalska 71 napisał(a):
Witam,
Szukam osób które leciały feralnym potem z Krakowa do Zadaru dnia 27.05.. który został odlowany.. Wyborcza o nas pisze jakiś chłam.. że się pasażerowie awanturowali... brak słów..


Cześć, my lecieliśmy-mamy tez kontakt do kilku osób.
Założyłam grupę na fb- https://fb.me/g/p_63gRk2GeM375drGX/l5En0inJ
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#42 PostWysłany: 02 Cze 2022 12:29 

Rejestracja: 14 Kwi 2022
Posty: 12
Coś nie mogę znaleźć tej grupy, chociaż klikam w link. Napisz priv do mnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 04 Cze 2022 15:29 

Rejestracja: 14 Kwi 2022
Posty: 12
Hello, znajde tu współtowarzyszy niedoli? Może ktoś posiada jakieś dowody w postaci zdjec i filmów bo właśnie przymierzam się do wysłania pisma o odszkodowanie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 04 Cze 2022 15:37 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Do żądania odszkodowania nie są potrzebne ani zdjęcia, ani filmiki.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 04 Cze 2022 16:08 

Rejestracja: 14 Kwi 2022
Posty: 12
Ok, dzięki za odpowiedź.
Chciałabym to mailem wysłać, ktoś ma do nich maila? Podobno szybciej odpisuja tak slyszalam. Na czacie nie chcieli mi podać..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 04 Cze 2022 16:12 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
https://onlineform.ryanair.com/pl/pl/eu-261

Słabo to wygląda, jak nie złożono jeszcze wniosku o odszkodowanie... Bo nie wiesz jak to zrobić

https://help.ryanair.com/hc/pl/articles ... %C5%BCera-
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 04 Cze 2022 16:20 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Nie czepiaj sie Pani @Kowalska 71. Zwyczajnie nie zna srodka, ale chce osiagnac cel. Uaktywnila sie majac na horyzoncie kase (10 postow i wszystkie w tym temacie), po refundzie slad po niej zaginie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kacper Szymanski lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 04 Cze 2022 16:31 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Te 250 euro/osoba to nie są jakieś kosmiczne pieniądze, by tą godzinę czy dwie poczytać jak się za to zabrać.
Założenie tematu FB niewiele jednak pomoże.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 04 Cze 2022 16:40 

Rejestracja: 14 Kwi 2022
Posty: 12
-- 04 Cze 2022 16:35 --

Kothson napisał(a):
Nie czepiaj sie Pani @Kowalska 71. Zwyczajnie nie zna srodka, ale chce osiagnac cel. Uaktywnila sie majac na horyzoncie kase (10 postow i wszystkie w tym temacie), po refundzie slad po niej zaginie ;)


To już się grzecznie zapytać o nic nie można bo zaraz reaktywuja się szydercy oraz hejterzy.
W takim znacznym gronie nie chciałabym marnować swojego czasu, także prawdopodobnie ślad po mnie zaginie;)

-- 04 Cze 2022 16:40 --

dg72 napisał(a):
Te 250 euro/osoba to nie są jakieś kosmiczne pieniądze, by tą godzinę czy dwie poczytać jak się za to zabrać.
Założenie tematu FB niewiele jednak pomoże.


Oczywiście czytałam, widziałam te formularze itp. jednak chciałam zweryfikować swoje informacje a propo maila, ktoś mi tam mówił że się mailem da.
Pierwszy raz składam taki wniosek poprostu to się do końca nie orientuje :)
Trzeba spróbować, nawet jeśli z tego nic nie wyjdzie. Za dużo się tam nacierpialam wtedy na tym lotnisku, oczywiście gazeta wyborcza obserwowała pasażerów że życie im nie miłe i chcą lecieć samolotem który ma awarię.. a to nie o to chodziło.. jak tu odpuścić:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 04 Cze 2022 16:51 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Tylko przez formularz wystąpisz o odszkodowanie w Ryanair.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Kowalska 71 uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 04 Cze 2022 16:59 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Forumowicze spotykaja sie z takimi sytuacjami bardzo czesto. Skladaja refund i lataja dalej, w trudnych sytuacjach sie radza.

Twoje ruchy takie jak organizowanie grup na portalach spolecznosciowych, zbieranie dowodow (filmow, fotek), odpytywanie o wyimaginowany i tylko Tobie znany adres mailowy, zakladanie nowego watku jakby co najmniej FR zabral Was do Izraela zamiast do Chorwacji, sa mocno nadmiarowe i smieszne tez troche.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group