Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Lut 2023 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Szkoda, że nic z VIE, ale aby tak dalej Saudio! Mam dziwne przeczucie, że ta linia zaoferuje w tym roku jakiś prawdziwy hit. Datę wybierałem pod pogodę, ogólnie jest tego trochę więcej, raczej wrzesień i październik.

Załączniki:
BKK.png
BKK.png [ 55.88 KiB | Obejrzany 1357 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 13 Lut 2023 22:50 

Rejestracja: 10 Lis 2022
Posty: 238
srebrny
Jeszcze z Mediolanu można szponcić,lepszy dolot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Lut 2023 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
@ghostwriter
Odnośnie oczekiwania na hit: Saudia od wielu miesięcy oferuje podobne albo czasami nawet dużo niższe ceny z Europy do Azji - sprawdź sobie na forum ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lut 2023 18:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
@monroe , wiem, ale spodziewam się jeszcze lepszych/dogodniejszych ofert. Istotna jest też kwestia uwarunkowań, bo np. jedna z najlepszych ofert na Bangkok była podawana w maju, kiedy Tajlandia jeszcze miała restrykcje wjazdowe (tak mi się wydaje), co zniechęcało do podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: benedetti, fevlad, matek1212 oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group