Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 616 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna
Autor Wiadomość
#521 PostWysłany: 05 Lip 2021 11:34 

Rejestracja: 05 Lip 2021
Posty: 1
Kierując się opiniami z tego wątku postanowiłem skorzystać z usług Europeocars (10 dni/260 euro). Zarezerwowaliśmy auto klasy D, ale nie wiemy dokładnie jakie dostaniemy - zależy, które będzie akurat wolne. Zgodnie z info ze strony, klasa D to Kia Ceed/Kia Venga/Fiat Tipo. Chciałem podpytać się czy ktoś już wypożyczał auto tej klasy u nich? Chodzi mi głównie o to czy są to w miare świeże rocznikowo modele, powiedzmy do 5 lat? Czy Kia Ceed to wersja I czy II i czy Venga to nie przypadkiem rocznik 2009 :D Z Tipo to wiadomo, model i tak maksymalnie będzie z 2016 roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#522 PostWysłany: 05 Lip 2021 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 126
Loty: 77
Kilometry: 120 250
lsk napisał(a):
szmer napisał(a):
j.w.
Nie pamiętam czy w europeo nie ma czasem zakazu na drogi szutrowe.
Wiec po co kusić los, lepiej opłukać.

Nam powiedziano że nie tyle co zakaz a po prostu ubezpieczenie nie pokrywa tego, dużo podróżujemy po wyspie a jakoś nie zwróciłem uwagi żeby było wiadac jakaś myjnie, ale skoro są to umyje ;-)


Jezdzilem po drogach szutrowych i samochod byl zakurzony ale w wypozyczalni nikt problemu nie robil. Czerwiec 22-29
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#523 PostWysłany: 15 Lip 2021 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Ktoś może korzystał z https://car-plus.gr/ (CARPLUS) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#524 PostWysłany: 24 Lip 2021 20:14 

Rejestracja: 24 Lip 2021
Posty: 1
Czy ktoś się orientuje, czy w każdej wypożyczalni naliczają dodatkowa opłata za zwrot samochodu w innym miejscu? Chciałam wypożyczyć auto w Heraklionie, a zwrócić w Chani, ale europeo chce za to aż 40 euro. 150 euro kosztuje wypożyczenie na 7 dni, więc strasznie duża ta dodatkowa opłata i się nie opłaca. :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#525 PostWysłany: 24 Lip 2021 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2019
Posty: 124
Z tych, które sprawdzałem w czerwcu większość ma takie opłaty - opisane wprost lub po prostu wliczone w całkowitą wycenę.
Przy okazji chciałem zarekomendować annacars wspominane wcześniej w temacie. Bez problemów (mimo znalezienia rysy na parkingu), świetny kontakt i dobra cena. Ceny nie wyklikamy na stronie - na podstawie formularza odpisują z ofertą w ciągu kilku godzin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#526 PostWysłany: 26 Lip 2021 15:44 

Rejestracja: 26 Lip 2021
Posty: 1
Ktoś ogarniał temat w ostatnim czasy i może coś polecić? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#527 PostWysłany: 02 Sie 2021 09:44 

Rejestracja: 22 Sie 2017
Posty: 2
AthensCars 24.07-31.07 za 252 eur Citroen C3 diesel. Samochód trochę podrapany dookoła, ale w środku czysto. Wynajem bezproblemowy - otrzymałem auto z pełnym bakiem i takie oddałem i w zasadzie tyle w temacie. Jak ktoś wynajmował w AutoReisen na kanarach to klimat jest podobny - na koniec jedynie pobieżnie pracownik sprawdzi stan paliwa i samochodu (przejdzie się dookoła i sprawdzi czy uszkodzenia mniej więcej zgadzają się z tym co było wcześniej zapisane), ale to w zasadzie nie ma znaczenia bo ubezpieczenie full. Przy odbiorze pracownik czeka na lotnisku z kartką (Chania), a po powrocie i 30 sekundowym sprawdzeniu auta odwozi tym samym samochodem pod terminal.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Heraklion
#528 PostWysłany: 09 Sie 2021 12:43 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
Moze komus sie przyda namiar na lokalną wypożyczalnię aut:
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#529 PostWysłany: 12 Sie 2021 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Szukam auta w terminie 22-25. Wynajem najlepiej z lotnika w Chanii. Ceny powalają ....1000zł nie wyjęte gdzie się nie patrzy. Napisałem do wszystkich wymienianych tutaj mniejszych wypożyczalni i albo nie odpisali w ogóle albo odpowiedź, że aut brak w tym terminie. Na stronach WWW np. Athens Car nie wynajmie się krócej auta niż 5 dób. Cena w tej chwili za 5 dni 300E....
1) Jak oceniacie przejście "cebula dealu": rezerwuję w Athens Car auto przez WWW z płatnością gotówką na miejscu, na 5 dób a na lotnisku kombinuje, że jednak chciałbym na 4ry? Łyknęli by to?? Wolałbym u nich wziąć auto bo dają w cenie foteliki i drugiego kierowcę.
2) Jakie są szanse i jakie ceny na wynajęcie auta z ulicy w Chanii na 1-2 dni w wypożyczalniach typu 2 auta na krzyż i 5 skuterów? Jak w Internecie sprawdzałem ceny na 2 dni to są niewiele mniejsze niż na 4ry...
3) Jakiś inny sposób na auto w trochę normalniejszej cenie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#530 PostWysłany: 13 Sie 2021 16:28 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Sprawdź jeszcze Europcar z tymi zniżkami w odpowiednim dziale. Z moich doświadczeń z Korfu (właśnie wróciłem) wynika, że na samochód nie ma żadnych szans bez rezerwacji, jedynie skuter i to też trzeba chwilę poszukać. Zawsze możesz wypożyczyć na 5 dni, a oddać po 4, tutaj raczej nikt nie będzie robił problemów, szczególnie w Grecji. Ceny w tym sezonie to niestety kosmos i najlepiej najpierw ceny wynajmu sprawdzać, szczególnie w miejscach ze słabą komunikacją.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
Gaszpar uważa post za pomocny.
 
      
#531 PostWysłany: 13 Sie 2021 18:50 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
Zagadalem wczoraj panią co prowadzi wypożyczalnię na obrzeżach HER i powiedziala, gdyby miala wolne jakies auto to chce 70e/doba za malucha
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
Gaszpar uważa post za pomocny.
 
      
#532 PostWysłany: 21 Sie 2021 16:59 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 48
Słuchajcie, mam pytanie, weszłam na polecaną stronę Europeocars i bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie ceny na wrzesień, we wrześniu mają ofertę specjalną i wypożyczenie najtańszego auta na tydzień to cena 119Euro! Czy wiecie może czy do tych cen podanych na stronie doliczają dodatkowo za ubezpieczenie? Czy ta cena z cennika obejmuje już ubezpieczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#533 PostWysłany: 21 Sie 2021 19:17 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Cena zawiera ubezpieczenie. Na ich stronie (także po PL) warunki ubezpieczenia są dokładnie opisane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#534 PostWysłany: 21 Sie 2021 20:30 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 48
Tak, racja, ale właśnie chwilę temu okazało się, że nie mają żadnego wolnego samochodu na początek września
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#535 PostWysłany: 23 Sie 2021 13:07 

Rejestracja: 07 Cze 2019
Posty: 53
magenta napisał(a):
nie mają żadnego wolnego samochodu na początek września

nie tylko na początek. Pytałem o rezerwację na tydzień od połowy września i też nic.
Za to polecana na forum Anna Cars ma coś ale za 260E za 7 dni.
Na rentalcars.com ceny z tygodnia na tydzień wyższe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#536 PostWysłany: 23 Sie 2021 15:31 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 48
gello666 napisał(a):
magenta napisał(a):
nie mają żadnego wolnego samochodu na początek września

nie tylko na początek. Pytałem o rezerwację na tydzień od połowy września i też nic.
Za to polecana na forum Anna Cars ma coś ale za 260E za 7 dni.
Na rentalcars.com ceny z tygodnia na tydzień wyższe.


Pisałam do nich w sobotę i jedyne co mieli do zaoferowania to toyote auris albo fiata tipo za 460e za tydzień!

Zdecydowałam się na athens cars, 230e za 8 dni, co robi dużą różnicę,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#537 PostWysłany: 06 Wrz 2021 15:05 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Uważajcie,
athenscars.gr anulowało mi rezerwację podając jako powód, to że biorę z lotniska a nie przyleciałem samolotem ;) Na moje po prostu podnoszą ceny. Brzydkie zagranie.

Sprawdziłem właśnie, to samo auto 50E drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#538 PostWysłany: 07 Wrz 2021 12:12 

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 11
Poszukuję wypożyczalni w okolicy Retimno - Adelianos Kampos
Będę z biurem podróży na tydzień i chciałbym na 3 dni wypożyczyć auto w terminie 21-24 września - czy polecacie jakieś lokalne wypożyczalnie, bo nie chciałbym jechać do Heraklionu specjalnie. Autko najmniejsze, bo jedziemy w 2 osoby :)
Z góry dziękuję za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#539 PostWysłany: 14 Wrz 2021 14:35 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 48
Athencars przetestowane, w skali od 1-10 mają u mnie 8 punktów.
Ich "biuro" to blaszana budka na lotniskowym parkingu, pracowanik czeka na lotnisku z tabliczką z nazwiskiem i zawozi po samochód. Faktycznie te auta nie są najnowsze, do tego obdrapane i z takim bardzo bardzo podstawowym wyposażeniem, ale w końcu gdy jedzie sie na krótki wypad to nie są to naistotniejsze rzeczy.
Tydzień kosztował nas 220euro za małą mikrę w wersji kabrio (taką dostaliśmy), dla dwóch osób była bardzo wygdna, choć 6 dnia samochod nam nie chciał odpalić, coś się popsuło z kluczykiem, zadzwoniliśmy do wypożyczalni i najpierw probowali nas instruowac co robić, trochę to trwało i nie pomogło, bo problem był poważniejszy. Po 2,5h dostarczyli nam nowy samochód (byliśmy spory kawałek od wypożyczalni), a tamten jakims swoim sposobem uruchomili tymczasowo i odjechali.
Jak na cenę jaką zapłaciliśmy to nie mogę wymagać luksusów i mimo awarii samochodu polecam ich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#540 PostWysłany: 20 Wrz 2021 22:48 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
korzystałam z Drive it - odbiór na lotnisku, zwrot w Chanii w hotelu Nefeli, 35eur/doba. Panda w miare nowa, bez problemów odbiór, zwrot - oddaliśmy kluczyki na recepcji, poinformowaliśmy o zwrocie na Whatsupie wraz ze zdjęciem - zero problemów. Polecam, można się łatwo dogadać wg potrzeb, szybko schodzą z cen ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 616 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group