Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 617 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 18 Sie 2020 19:58 

Rejestracja: 08 Paź 2019
Posty: 212
Europeocars jest na pewno godną zaufania wypożyczalnią, ale niestety oferują tylko auta z pełnym ubezpieczeniem, a przez to wychodzi drogo. W moim przypadku ponad 100 EUR na wynajmie średniej wielkości auta na 9 dni.
Zaryzykowałem i skorzystałem z usług dwóch wypożyczalni, które w necie (Google, Tripadvisor) mają bardzo słabe opinie. W pierwszym przypadku na tydzien auto z Monza, dostałem auto 11 letnie, przebieg 86 kkm, po prostu kiepskie auto. Naciskali na wykupienie pełnego ubezpieczenia, ale grzecznie odmówiłem. Przy oddawaniu nie było żadnego problemu, tylko pobieżne sprawdzenie auta, depozyt zwolniony następnego dnia.
Drugie auto wziałem z centauro, dostałem Nowego Fiata Tipo (jeszcze miał folie w środku). Też namawiali na ubezpieczenie, grzecznie odmówiłem. Zapłaciłem 231 EUR za 9 dni. Przy odbiorze bez problemu, depozyt także zwolniony następnego dnia. Taniej się chyba nie da w najwyższym sezonie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#502 PostWysłany: 19 Sie 2020 12:41 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 176
A&J napisał(a):
Kravkrk napisał(a):
Kolejny plus leci w stronę Europeo. Za 7 dni za auto z segmentu D, z pełnym ubezpieczeniem, fotelikiem dla dziecka i dodatkowym kierowcą zapłaciłem 130 euro, gotówką. Żadnych depozytów, żadnych protokołów.
Dostaliśmy kilkuletniego Seata Altea, troche porysowanego, ale na 5 osób był całkiem wygodny, spory bagażnik, tylko 102 KM więc czasami go muliło, ale ogólnie bezproblemowa jazda. Kontakt z Europeo super, rozbawiło mnie tylko ich "stanowisko" koło lotniska - namiot + 3 krzesła.
Jak najbardziej polecam.


Też polecam, ale trzeba pamiętać że to ich pełne ubezpieczenie nie jest jednak pełne.
Nie obejmuje kół, podwozia i chyba wnętrza.
Sama wypożyczalnia naprawdę cool. Zero problemów przy zwrocie, Nic nie sprawdzali poza paliwem.
No i nie blokują czy kombinują z KK.


Również polecam.
Dla zainteresowanych poniżej warunki ubez.

Załączniki:
IMG_20200815_130122.jpg
IMG_20200815_130122.jpg [ 188.68 KiB | Obejrzany 3440 razy ]
IMG_20200815_130114.jpg
IMG_20200815_130114.jpg [ 199.61 KiB | Obejrzany 3440 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#503 PostWysłany: 19 Sie 2020 17:31 

Rejestracja: 08 Paź 2019
Posty: 212
Nie no wszystko ok, tylko nie podajcie cen 130 EUR za tydzien auta segmentu D w sierpniu. To niemożliwe. Europeo za takie auto w sierpniu zakwotowalo 330 EUR. Ceny wypożyczenia auta na lipiec a sierpien to +100% na Krecie.Za 130 EUR w sierpniu na tydzien nie dostaniecie żadnego auta. nawet najmniejszego i z excessem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#504 PostWysłany: 19 Sie 2020 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4079
HON fly4free
No co Ty powiesz....

Załączniki:
her-car.PNG
her-car.PNG [ 80.24 KiB | Obejrzany 3379 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#505 PostWysłany: 20 Sie 2020 01:16 

Rejestracja: 08 Paź 2019
Posty: 212
Byłem na Krecie 1-17 sierpnia i nie było takich cen. Na koniec sierpnia - ostatni tydzien - w ECR widze, że jest już taniej. Pierwsza połowa sierpnia u pośredników ceny za auto tej kategorii dochodziły do ponad 300 EUR, a europeocars 330 EUR z pełnym ubezpieczeniem. W lipcu takie auto bez problemu za 110 EUR było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#506 PostWysłany: 21 Sie 2020 12:52 

Rejestracja: 21 Lut 2015
Posty: 153
Co do cen na Krecie w sezonie i poza sezonem - byłem na Krecie w drugiej połowie lipca, jeszcze załapałem sie przed sezonem ( choć własciwie to sezon ;) ),od 14 lipca - auto na 8 dni wypożyczalnia Europeo, auto grupa B - cena 158 Euro. Obyło się bez problemów, auto zdecydowanie nie pierwszej świeżości ale dało radę.

Lecę w niedzielę na Kretę 23 sierpnia, auto na 4 dni z grupy A, przysłali mi wycenę 150 Euro - standardowa. Tak więc są różnice i to w tej samej wypożyczalni, choć i okres wypożyczenie krótszy. Niestety zniżki dla klienta powracającego nie zaproponowali ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#507 PostWysłany: 21 Sie 2020 19:43 

Rejestracja: 08 Paź 2019
Posty: 212
Europeocars ma cennik na swojej www i przez cały sierpien mają ceny najwyższe. Przy wynajmie na 9 dni zaproponowali 20 EUR zniżki, wciąż było drogo, więc odpuściłem. Jak chcesz tanio, to sprawdz centauro. Fiat 500 na ten termin kosztuje u nich 62 EUR, oczywiście ubezpieczenie z wkładem własnym i depozyt wymagany. Centauro dostosowuje ceny do popytu i potrafią je blyskawicznie zmieniac. Na poczatku sierpnia Fiat Tipo był u nich w tej samej cenie, co w europeocars z pełnym ubezpieczeniem. Wyczekałem kilka dni i cena spadła o 100 EUR na 9 dni. Szukam aut bez pełnego ubezpieczenia, bo kupiłem ubezpieczenie worldwideinsure na rok i w razie czego, mam nadzieję, że pokryją koszty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#508 PostWysłany: 30 Sie 2020 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 242
Kilometry: 424 108
niebieski
worminfested napisał(a):
Czy ktoś ostatnio (rok-dwa) korzystał z wypożyczalni AthensCars? W sieci niby przeważnie dobre opinie ale często ludzie piszą, że mają stare samochody i w kiepskim stanie.

Sam sobie odpowiem, może komuś się przyda.
Skorzystałem z Athens Cars i generalnie polecam. Bezstresowe wypożyczenie bez karty kredytowej i depozytu z pełnym ubezpieczeniem bez wkładu własnego (ale nie obejmuje podwozia, wnętrza i "metalowych części kół"). Są wyraźnie tańsi niż np. Europeo, aczkolwiek rzeczywiście mają raczej trochę starsze auta. Zarezerwowałem Seata Ibizę, na 5 dni w połowie sierpnia, czyli w szczycie sezonu, za 145 euro. Mniejsze auto (segment B) w Europeo i Anna Cars kosztowało 180-185 euro. Odbiór w Heraklionie na lotnisku – parking blisko terminala. Przy odbiorze nie mieli Seata, zaproponowali Toyotę Avensis w tej samej cenie, tylko, że samochód 5-6 letni. Finalnie, może niepotrzebnie, dopłaciłem 35 euro do nowszego Peugeota 301, niby 2-letniego. Samochód trochę porysowany w paru miejscach, zresztą sam się trochę dołożyłem pod tym względem do tylnego zderzaka ale nikt się tym nie interesował. Przy zwrocie tylko pobieżne oględziny i sprawdzenie stanu paliwa. Polityka paliwowa średnia – „same-same”, dostałem auto z 1/8 baku ale wracając do Heraklionu z „trasy” na styk udało mi się wcelować by właśnie tyle było przy zwrocie.
Góra
 Profil Relacje PM off
szmer uważa post za pomocny.
 
      
#509 PostWysłany: 31 Sie 2020 12:15 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 678
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
A polecacie jakąś wypożyczalnię w samym Hersonissos. Wiem, że można na miejscu, ale chcę na 5 dni i nie chcę latać i tracić czasu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#510 PostWysłany: 31 Sie 2020 13:46 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 50
Witam
Własnie wróciłem z Chani, auto wynająłem w SUNNY RENT A CAR http://sunnyrentacar.gr/. Wypożyczalnia mieści się przy samym wyjeździe z lotniska po lewej stronie, 300 m od wyjścia z hali przylotów.
Okres wypożyczenia 23-30.08.2020
Auto fiat Panda całkiem nowa ( 50 000 km na liczniku )
Cena 160 EUR, płatność gotówką, z ubezpieczeniem które zawierało wyjątki dotyczące lusterek i opon.
Rezerwacja przez www. bez żadnych kart kredytowych.
Polecam.
Czy to dużo czy mało tak do końca nie wiem, ale inne oferty jakie dostałem były droższe, łącznie z ofertą z miejscówki w której się zatrzymałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#511 PostWysłany: 31 Sie 2020 16:34 

Rejestracja: 31 Sie 2020
Posty: 1
-- 31 Sie 2020 16:26 --

hej, czytam Wasze wpisy, ale już mam trochę mętlik w głowie. Czy ktoś mógłby polecić wypożyczalnię w Hersonissos? Chciałbym wypożyczyć autko, z pełnym ubezpieczeniem, ale bez blokowania depozytu na karcie kredytowej (zbyt bym się denerwował, że po fakcie depozyt nie zostanie zwrócony...). Może być trochę droższa oferta niż najtańsza dostępna na rynku...
Znalazłem jak na razie w okolicy: autocandia, https://www.carrentalgreece.gr/
Czy full insurance i 0E excess oznacza, że nie będą chcieli mi nić blokować na karcie? Pomóżcie :)

-- 31 Sie 2020 16:34 --

(nie wiem jak edytować poprzedni post)
Chciałem zarezerwować samochód z pełnym ubezpieczeniem np przez booking albo rentalcars, jednak po wczytaniu się w warunki - jest to ubezpieczenie polegające na tym, że w razie szkody otrzymam zwrot. Jednak musiałbym najpierw ponieść koszt, a później starać się o refundację. Czy dobrze zrozumiałem?
Chciałbym tego uniknąć i mieć po prostu wypożyczony samochód z pełnym ubezpieczeniem bez udziału włąsnego i bez blokowania kaucji :) da się?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#512 PostWysłany: 22 Wrz 2020 14:30 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
Polecam Centauro w Chanii. Bus czekał na nas po przylocie, sprawnie załatwiliśmy wszystkie formalności i otrzymaliśmy Peugeota 208 z silnikiem 1.2 wolnossącym z przebiegiem 4000 km.
Wystarczający silnik do poruszania się w 2 osoby po wyspie, zrobiliśmy 1000 km po wyspie, średnie spalanie 5l.
Paliwo 95 1,42-1,48 euro, najtaniej na BP w Chanii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#513 PostWysłany: 22 Wrz 2020 14:55 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Ja natomiast zdecydowanie odradzam Carwiz. Wypożyczałem co prawda w Salonikach, ale widzę, że są też obecni na Krecie i czynnie wszędzie stosują te same oszustwa:
ostrzezenie-przed-carwiz,1621,154490
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
micnur uważa post za pomocny.
 
      
#514 PostWysłany: 28 Maj 2021 10:24 

Rejestracja: 27 Sie 2012
Posty: 94
Mam pytanko czy przed oddawaniem auta jakoś ja specjalnie myliście i odkurzaliscie? Mam auto z Europeo i z racji tego że zwiedziliśmy sporo na wyspie w tym Balos gdzie mocno się kurzyło, oraz zebrało się sporo piasku z plaży, zastanawiam się czy zahaczyć o myjkę czy raczej nie powinni być problemu? Dzięki za sugestie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#515 PostWysłany: 28 Maj 2021 10:31 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22448
A nie lepiej skoczyć do pobliskiej stacji benzynowej, i na szybko umyć? To chwila moment roboty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#516 PostWysłany: 28 Maj 2021 11:08 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 176
j.w.
Nie pamiętam czy w europeo nie ma czasem zakazu na drogi szutrowe.
Wiec po co kusić los, lepiej opłukać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#517 PostWysłany: 28 Maj 2021 11:22 

Rejestracja: 29 Sty 2019
Posty: 12
Loty: 10
Kilometry: 16 270
Polecam Easyrent Cosmocars w Adelianos Kampos,czyste nowe samochody (lipiec 2020 Nissan micra 28 euro/dzień),bez kart depozytów, pełne ubezpieczenie, bardzo miła obsługa, przy zwrocie super uprzejmy właściciel nawet nie spojrzał na samochód...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#518 PostWysłany: 28 Maj 2021 13:21 

Rejestracja: 27 Sie 2012
Posty: 94
szmer napisał(a):
j.w.
Nie pamiętam czy w europeo nie ma czasem zakazu na drogi szutrowe.
Wiec po co kusić los, lepiej opłukać.

Nam powiedziano że nie tyle co zakaz a po prostu ubezpieczenie nie pokrywa tego, dużo podróżujemy po wyspie a jakoś nie zwróciłem uwagi żeby było wiadac jakaś myjnie, ale skoro są to umyje ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#519 PostWysłany: 08 Cze 2021 20:42 

Rejestracja: 16 Mar 2016
Posty: 11
A co myslicie o "www.rent-a-car-crete.com" (car hellas)? Nie mam karty kredytowej, co dla nich nie jest przeszkoda (przy zakupie pelnego ubezpieczenia). A moze polecacie jakas inna koniecznie na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#520 PostWysłany: 08 Cze 2021 22:49 

Rejestracja: 25 Paź 2016
Posty: 176
#worminfested
Dziękuję za namiar.
Również polecam Athens Cars.
Parking przed lotniskiem
Płatne gotówką lub kartą (2% dodatkowej prowizji) żadnej blokady.
Przełom maja i czerwca auto na tydzień za 90euro z ubez. Zarezerwowana najniższa klasa auta i dostaliśmy toyotę IQ. Auto 10 letnie, ale dla mnie to na plus, przynajmniej wiem, że nie będą nadwrażliwi przy zwrocie i ja mam mniej stresu.
Auto porysowane z każdej strony razem z kołpakami, ale technicznie ok i zrobiło 400km bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 617 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group