Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kreta - Fereniki
#1 PostWysłany: 09 Sty 2016 16:51 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Lechito napisał(a):
My też lecimy 14 czerwca z Katowic do Chanii, nastawiamy się jak zwykle na intensywne zwiedzanie też mamy dylemat z noclegami czy w jednym miejscu jako baza wypadowa czy raczej w kilku miejscach robiąc sobie objazdówkę. Zastanawiam się nad noclegiem w Fereniki Resort & Spa w miejscowości Georgioupoli nie ma najlepszych opini ale cena jest całkiem przyzwoita z HB. (na booking.com wychodzi najdrożej) może ktoś był w tym hotelu i podzieli się wrażeniami.



Był ktoś w Fereniki?
Opinie w necie są tak różne, że nie wiadomo jak tam właściwie jest...
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
 Temat postu: Re: Kreta
#2 PostWysłany: 09 Sty 2016 17:42 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Byliśmy w ferniki 3 lata temu latem. Skusiła nas bardzo dobra cena oferty AI. Niestety, choć nie jesteśmy wymagający raczej drugi raz bym tam nie pojechał. Wiem, że można dostać pokój w różnych budynkach, nasz był zaraz przy basenie blisko głównego deptaka. Plusem było to, że do morza kilka kroków. Niestety wszystkie baseny były brudne, w pokoju ciągła wilgoć i komary, które pojawiały się głównie w łazience i były nie do pokonania, mimo ciągłej walki z nimi ;). Co do jedzenia, jak mówiłem, w domu nie jem na złotych talerzach i zwykle mam jedno danie do wyboru, więc na smak i ilość narzekać nie mam zamiaru. Niestety w tamtym okresie w hotelu przeważali Rosjanie, który "czatowali" na otwarcie restauracji. Rzucali się na sztućce, talerze, tak, że po paru minutach był ich brak. Obsługa nie nadążała. Zamiast poczekać to np. wkładali ciasta do plastikowych kubków. Kucharz obsługujący grilla, zamiast samodzielnie nakładać każdemu po kawałku mięsa, pozwalał gościom ze wschodu ładować kopce;) - w rezultacie tworzyła się kolejka, bo porcja z grilla lądowała dosłownie na jedynie dwóch talerzach. Moje dziecko do tej pory pamięta te sceny i dość często obracamy je w żartobliwe sformułowania. Takie rzeczy można nauczyć się omijać i np. przychodzić na posiłek 40 minut po najbardziej wygłodniałych. W tym resorcie spędziliśmy 5 dni z 10 spędzanych wówczas na Krecie. Mam nadzieję, że trochę pomogłem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Fafikdog lubi ten post.
Fafikdog uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kreta
#3 PostWysłany: 09 Sty 2016 18:21 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Dzięki.
A może ktoś miał przyjemność (oby) z Apollon Hotel Chania, Hotel in Platanias (Chania):
http://www.hotel-apollon.gr/index.html
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta
#4 PostWysłany: 09 Sty 2016 22:48 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 13
Ja też się wypowiem w sprawie Fereniki... Byłem w 2013 i 2014 (organizowałem sam dla rodzinki) - faktycznie, pokoje bez super rewelacji, trafi się lepszy (w 2013 ) lub gorszy (w 2014 - ale za to z darmową klimą ;-) ). Napiszę tak - jeśli nie spodziewasz się cudów, trzeba trochę poczekać na jedzenie, które Ciebie interesuje (uwierz, kelnerzy, uwijają się jak w "ukropie") - zaznaczam, jedzenie fajne (My to chwaliliśmy), nie spodziewasz się cudów na basenach (są 3 - na głównym "zalatuje" zapaszek) to będzie OK. Tak naprawdę Fereniki to kompleks kilku budynków, które różnie się nazywają - w 2013 byliśmy w Fountoulis, w 2014 w Fereniki. Ja w tym roku też jadę. Jeśli masz pytania - dawaj na priv - mam fotki z hotelu i okolic. Jeśli organizujesz sam - za taką cenę - naprawdę polecam.
_________________
Pzdr.
Mariusz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Fereniki
#5 PostWysłany: 10 Lut 2017 14:44 

Rejestracja: 10 Lut 2017
Posty: 1
Witaj, nie wiem czy zaglądasz jeszcze na to forum ale jeśli tak to napisz proszę coś więcej na temat hotelu fereniki - część fountoulis, pospiesznie wykupiłam w nim wczasy w maju i teraz jak czytam opinię to jestem przerażona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Fereniki
#6 PostWysłany: 05 Cze 2017 19:27 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 22
Tez kupiłem w promocji wyjazd do tego kompleksu rodzicom. Czytam i podlamalem się, może ktoś doradzi która cześć jest najlepsza żeby ewentualnie wiedzieli gdzie się przenieść ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group