Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Sie 2015 10:47 

Rejestracja: 29 Sie 2015
Posty: 6
Witam
Szukam chętnych na wyjazd na kilka dni do Portugalii - główny cel - nauka surfingu;)
Wyjazd z budżetem studenckim - wydatki poza lekcjami surfingu chciałbym ograniczyć absolutnie do minimum.
Termin - początek października, studenci nie mają wtedy jeszcze co robić, a ceny lotów są w miarę przystępne;)
Cel - Lizbona - orientacyjny koszt przelotów to obecnie 350 zł. Stamtąd samochodem do Peniche (z lotniska ok. 100 km, koszt wypożyczenia samochodu przyzwoitej wielkości na 5 dni - ok. 250 zł+paliwo)
Noclegi - namioty na dziko, 0 zł
Koszty surfingu - orientacyjnie 95Eur za 3 dni po 6h, 145E - 5 dni ale przy grupie np. 4 os dałoby się pewnie jeszcze coś wynegocjować

Październik to podobny jeden z lepszych okresów - fale gwarantowane;) Nie mam żadnego doświadczenia z tym sportem, a żaden z moich znajomych nie jest zainteresowany - może tu uda się zebrać ekipę;)? Zainteresowanych zapraszam na priv lub f4fpeniche2015@gmail.com. Preferowany wylot z Gdańska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#2 PostWysłany: 15 Wrz 2015 08:51 

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 5
Fajny pomysł, też o tym myślałem, ale z tego co słyszałem to lepiej na południe, algarve.
Pisz jak byś miał jakieś konkrety
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Wrz 2015 19:53 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 26
Cześć,
dwa lata temu zaczęłam i surfing wciąga :) obecnie spędzam rok w Bordeaux (erasmus), więc i szkoła francuska rządzi się swoimi prawami... mam wolne trochę później - od połowy listopada do 4 grudnia albo po 12ym do świąt. Bardzo chętnie poznałabym kogoś kto chce się zmierzyć z falami i odnaleźć w sobie surfera i zrobiłabym wypad w jakieś cieplejsze miejsce:)
W Peniche byłam, kiedy stawiałam pierwsze-pierwsze kroki na desce. Rzeczywiście - w takim okresie lepiej jechać na południe - Faro, Maroko, Kanary - bilety się znajdzie.
Zbierzemy towarzystwo?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Wrz 2015 20:12 

Rejestracja: 29 Sie 2015
Posty: 6
Ja już zdecydowałem się na wyjazd w październiku, zdam relację po powrocie;) Peniche wg mnie zdecydowanie lepsze niż Maroko i Kanary - przynajmniej w tym okresie. Październik - Listopad to okres z najlepszymi falami, odbywają się w tym czasie MŚ w surfingu - właśnie w Peniche. Kilka lat temu Portugalska Organizacja Turystyczna dawała odszkodowanie, jeśli przez 3 kolejne dni nie było warunków w tym okresie;) Jeśli się wciągnę - to w grudniu chętnie polecę znowu!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Wrz 2015 22:20 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 26
MŚ w październiku w Peniche - prawda.
Jeśli chodzi o południe myślałam bardziej w kategorii "ciepło, cieplej". Jeśli chodzi o grudzień - chciałabym się wybrać, daj znać jak coś będziesz wiedział :>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Wrz 2015 09:23 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 2
Siemka,
Wybieram sie do lizbony, pozniej do Peniche w okresie + - 7-15 pazdziernika z zamiarem surfingu, odezwij sie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Paź 2020 17:34 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Macie jakies pytania do pierwszej reki w Peniche? Keep on going do 5/10/20.
N.B. Americana na ulicy 1,30. Mozna zdjac maseczke jak sie pije. :D
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group