Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Kwi 2012 16:47 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
Hej. Poleciłam znajomą brytyjskiemu grouponowi, która zakupiła dziś swój pierwszy kupon. Jest to jeden z tych, które będą dostępne w profilu kupującego po zakończeniu oferty, czyli dziś o 1:00 w nocy polskiego czasu. Problem w tym, że nie dostałam obiecanych 6 funtów za polecenie. Czy dostanę je, gdy znajoma będzie miała już pełny dostęp do grouponu, czyli dziś o 1:00 w nocy, czy coś nie zadziałało i nie zaliczyło mi poleconego znajomego? Jeśli macie jakieś doświadczenie w tej sprawie, to dajcie znać. Na polskim grouponie zawsze wszystko działa, ale nie miałam nigdy styczności z grouponem dostępnym dopiero po zakończeniu oferty, stąd całe zamieszanie. Trochę mnie martwi, że nie dostałam jeszcze tej kasy za poleconego i nie wiem, czy w ogóle ją otrzymam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#2 PostWysłany: 01 Kwi 2012 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Bonus powinien się zostać rozliczony na koncie osoby polecającej od 7 do 10 dni od zakupu kuponu przez osobę polecaną.
Czy w zakładce "polecenia" coś się pojawiło ?
Może jest limit sprzedanych kuponów, od których oferta ma być aktywna ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Kwi 2012 17:37 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
mezzo napisał(a):
Bonus powinien się zostać rozliczony na koncie osoby polecającej od 7 do 10 dni od zakupu kuponu przez osobę polecaną.
Czy w zakładce "polecenia" coś się pojawiło ?
Może jest limit sprzedanych kuponów, od których oferta ma być aktywna ?


wiem, że kasa nie zostanie przyznana od razu, tylko po tygodniu, ale chodzi o to, że w zakładce "My credit" dalej nie ma żadnego info o środkach, które wpłyną po czasie, który kupujący ma na zwrócenie kuponu. na polskim grouponie zawsze mam na liście daną osobę i status, że zakup jest sprawdzany, a po tygodniu kasę mi dolicza. w przypadku brytyjskiej wersji strony, nie ma nic. znajoma za groupon już oczywiście zapłaciła i ma w profilu info, że otrzyma go po zakończeniu oferty, czyli dziś o północy brytyjskiego czasu. oferta nadal jest aktywna, można ją kupować. co o tym myśleć? czy ta polecona znajoma pojawi mi się na liście w momencie, gdy dostanie kupon, czy coś poszło nie tak i mi jej nie zaliczyło? dodam, że wszystko było zrobione normalnie, czyli podałam jej adres e-mail i zaprosiłam ją do tej oferty, po czym ona się zarejestrowała i kupiła groupon.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Kwi 2012 20:55 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
to jak? nikt nie wie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Kwi 2012 23:52 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 288
Cześć.
Ja mogę od siebie napisać, że kupowałem na brytyjskim grouponie z polecenia i osoba, która poleciła mi ofertę miała informację o środkach w zakładce środki z polecenia od razu po moim zakupie. Czyli dokładnie tak jak opisujesz w przypadku polskiego groupona, a moje doświadczenie pokazuje to samo, tzn. środki, które mają być przyznane są widoczne od razu, a księgowane na koncie po upływie tych 7-10 dni. Reasumując, moim zdaniem, jeżeli te 6 funtów nie pojawiło się od razu w zakładce "środki z polecenia" to już się nie pojawi, czyli coś musiało się nie udać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Kwi 2012 08:01 

Rejestracja: 19 Wrz 2011
Posty: 193
Bonusowe 6 funtow pojawia sie odrazu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Kwi 2012 11:27 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
No właśnie widzę, że nic nie zaliczyło. Trochę nie rozumiem, bo przez maila ją zaprosiłam, a ona się zarejestrowała i kupiła. Czy problemem może być to, że sama jeszcze nic nie kupiłam na brytyjskim grouponie? Na polskim to nie stanowiło problemu, więc już sama nie wiem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Kwi 2012 09:24 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 4
LosAngeles18 napisał(a):
No właśnie widzę, że nic nie zaliczyło. Trochę nie rozumiem, bo przez maila ją zaprosiłam, a ona się zarejestrowała i kupiła. Czy problemem może być to, że sama jeszcze nic nie kupiłam na brytyjskim grouponie? Na polskim to nie stanowiło problemu, więc już sama nie wiem...

moze reflink nie byl klikniety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group