Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Sty 2019 01:07 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Cześć,

próbowałem znaleźć odpowiedź na Jak Dojadę, ale nie udało się... Szukam, jak komunikacją publiczną dotrzeć z szeroko rozumianego centrum Krakowa na szkolenie do hotelu Artur, na Aleksandry 30. Pomoże ktoś? W ostateczności podjadę taksówką, ale street view i opis hotelu wskazują, że jest tam przystanek autobusowy, więc coś musi jeździć.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
 Profil Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 12 Sty 2019 01:16 
Awatar użytkownika

Loty: 220
Kilometry: 295 479
złoty
Aleksandry 30 jest 100 metrów od Wielickiej na Prokocimiu (to wylot na Wieliczkę i do obwodnicy).

Planer jakdojadę pokazuje tramwaj 1, 3, 6 a potem autobus 503

"Podróżować to żyć..."
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 12 Sty 2019 01:19 

platynowy
@tropikey - wydaje mi się, że dojedziesz tam autobusem 503. Jedzie praktycznie przez pół miasta (w tym przez centrum), obok Aleksandry ma pętlę.
Dobrze to widać na mapce tutaj: https://www.atlaskolejowy.net/kmkrakow/
Rozkład znajdziesz tutaj: http://rozklady.mpk.krakow.pl/?lang=PL& ... &linia=503

Ewentualnie podjedź tramwajem na pętlę "Nowy Bieżanów" (linie 3,9,73) - może być szybciej niż autobusem. Stamtąd możesz wziąć taksówkę, Ubera, Taxify czy coś tam innego - do hotelu to odcinek ok. 1,5 km.
 Profil Relacje PM off

#4 PostWysłany: 12 Sty 2019 01:40 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 309
Kilometry: 415 471
Myślałem ze widziałem wszystko na tym forum, ale jednak nie...

Don't be afraid to wander, don't be afraid to eat a bad meal. You know, if you do not risk the bad meal, you'll never get the magical one. - Anthony „Tony” Bourdain

Image
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.

#5 PostWysłany: 12 Sty 2019 03:27 

srebrny
Jak wyżej - bezpośrednio autobus 503 (przystanek jest 100m od hotelu), ewentualnie 173 i spacerkiem (500m) do hotelu.

Tramwajem raczej nie, bo to drugi koniec osiedla.
 Profil Relacje PM off

#6 PostWysłany: 12 Sty 2019 10:20 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Dzięki wszystkim za wsparcie :)

@Zeus: jeśli tym czymś, co Cię tak mocno zdziwiło jest mój brak zaradności życiowej w samodzielnym ustaleniu trasy komunikacji miejskiej w Krakowie, to przyjąłem to skarcenie i zobowiązuję się podjąć niezbędne kroki w celu uzupełnienia mej wiedzy w tym aspekcie, ze szczególnym uwzględnieniem rejonu wylotu na Wieliczkę ;)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
 Profil Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 12 Sty 2019 10:56 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
niebieski
@Zeus jest złośliwy. Jako Krakus powinien Cię wziąć pod rękę i zaprowadzić, gdzie potrzebujesz. :D
Jak ja się kiedyś zgubię w Krakowie , to pierwsze co zrobię, to PW do Zeusa, żeby mnie ratował... :mrgreen:

Ostatnio edytowany przez Abcn, 12 Sty 2019 13:59, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Profil Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 12 Sty 2019 11:02 
Awatar użytkownika

HON fly4free
W zasadzie, to go już rozumiem. Ma rację. Wlazłem na stronę MPK w Krakowie i bez problemu znalazłem linię w okolicy ul. Aleksandry. Taki to ze mnie podróżnik :roll:
Ten brak połączenia na Jak Dojadę zamieszał mi w głowie...
 Profil Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 12 Sty 2019 11:02 
Awatar użytkownika

Loty: 54
Kilometry: 94 012
Ostrzeżenia: 1
złoty
@jacakatowice, jak Cię @Zeus ma ratować w KRK to sobie wcześniej ustaw autonawigację na ulicę Rozrywki 1.
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#10 PostWysłany: 12 Sty 2019 11:18 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 135
Kilometry: 217 982
@tropikey naprawdę ?! ;)

skoro już wiesz co i jak, to kończymy tutaj ;)

Image
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości