Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Sty 2023 20:48 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 9
Skąd
  • Kraków

Dokąd
  • Grecja Kontynentalna

Data wylotu
  • 27.01.2023

Data powrotu
  • 06.02.2023

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Ryanair (Kraków-Saloniki) za osobe dorosłą i dziecko ok 600 zł

Dodatkowe informacje
  • Bardzo prosiłbym o pomoc z znalezieniu połączenia lotniczego z Krakowa (ew z Katowic) do Grecji kontynentalnej na weekend majowy.
    Chcialbym jechać samochodem z Krakowa do Grecji razem z bagażami, natomiast Żonę z Córką wysłać samolotem i odebrać je z lotniska na miejscu. Najlepiej bezpośrednie połączenie, tylko bagaż podręczny.

    Termin przelotu to najlepiej:
    Wylot około piątku 28 kwietnia
    Powrót około niedzieli 7 maja, poniedziałku 8 maja lub ew wtorku 9 maja

    Na chwilę obecną (sprawdzałem wczoraj tzn w sobotę) najtaniej udało mi się znalezc Ryanair Kraków - Saloniki - Kraków w dniach 28.04-08.05
    W grę wchodzi dowolne lotnisko w Grecji z połączeniem drogowym.

    Dziekuje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 08 Sty 2023 21:13 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
To co znalazłeś jeśli w cenie 600 zł za dwa miejsca RT na weekend majowy to ja bym kupiła Na te daty zwykle trudno o tanie loty w "ciepłe" kierunki. I popraw daty we wstępie bo tam masz termin feryjny a nie majówkowy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
E57 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 08 Sty 2023 21:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22448
Jeżeli 600 PLN to za 2 osoby, to cena bardzo dobra.
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
E57 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 08 Sty 2023 22:05 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 9
Dziekuje!

Faktycznie zle zaznaczylem daty w formularzu, pierwszego posta nie moge z jakiegos powodu edytowac.
Chodzi oczywiscie o termin 28.04.2023 - 08.05.2023

Natomiast to nie jedyne przeoczenie z mojej strony, przegladalem wczoraj na szybko Kayak i zapamietalem kwote ok 600 PLN natomiast po przeklikaniu dalej przed chwile okazalo sie ze to RT ale dla jednej osoby :x

Wiec szukam dalej połączenia lub ew zmieniam kierunek / plan podrozy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group