Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Mar 2023 08:44 

Rejestracja: 26 Mar 2023
Posty: 3
Witam, może pomożecie. Szukam najtańszej opcji podróży i ucieczki przed zimnem z całą rodziną w styczniu. Myślę wyjechać na caly styczeń do kraju gdzie jest temperatura 25+stopni Celsjusza w miejsce gdzie tanio dolecę, tanio ten miesiąc przeżyje oraz bezpiecznie przez wgląd że wtedy jedno dziecko będzie miało 2 latka. Sam sobie wymyśliłem że najtaniej wyjdzie Tajlandia ale może coś będzie wg Was tańszego w przelocie? Z góry dzięki za wszelkie wskazówki;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 26 Mar 2023 17:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22255
Kanarki
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 26 Mar 2023 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 459
srebrny
Ewentualnie Emiraty i jakaś tania miejscówka i lokalne jedzenie poza szlakami turystycznymi, ale z bombelkami najlepsze będą chyba kanary.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Mar 2023 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 697
Loty: 165
Kilometry: 305 966
złoty
Bardzo szeroko postawiłeś pytanie. Tajlandia z pewnością super, ale niestety tanio już tam nie ma w przelocie. Musiałbyś trafić na okazje jak ostatnio z TK. Tylko z czekaniem jest ryzyko ze nie będzie nic w promocji. No i nie określiłeś budżetu. Bo dla każdego tanio może coś innego oznaczać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Mar 2023 23:10 

Rejestracja: 26 Mar 2023
Posty: 3
Kanary - średnio cieplo w styczniu poza tym byłem..

Emiraty - nawet basic miejscowa strasznie drogo..

Jeszcze pomyślałem o Wietnamie ? W dalszym jednak ciągu loty dla 4 osób baaardzo drogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Mar 2023 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3967
Loty: 445
Kilometry: 645 553
platynowy
Nie zawracaj sobie głowy czytaniem forum.
Znajdziemy ci tanie bilety w bardzo atrakcyjny i ciepły kierunek w styczniu.
Zorganizujemy też listę sklepów do zakupów, restauracji do odwiedzenia (będą wyłącznie bardzo dobre i mega tanie).
Pomyślimy też o atrakcjach dla dzieci - może nawet uda się w ramach wolontariatu wysłać (oczywiście my jako forumowicze płacimy) z wami opiekunkę, żebyście mogli wygodnie wypocząć.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 27 Mar 2023 07:52 

Rejestracja: 26 Mar 2023
Posty: 3
Tomo XX lat siedzę na forum i wiele razy pomogłem. Niestety od kilku lat nie miałem czasu i nie pamiętam hasła ani logina do poprzedniego konta. Jest zbliżony do tego co teraz więc bez uszczypliwości bo tak jak wyżej ogrom fajnych lotów znalazłem które wtedy nawet na głównej stronie się pojawiały. Szukam inspiracji zapewne ktoś bardziej ma doświadczenie na egzotycznych trasach. Wszystko inne sobie spokojnie są poukładam. A chyba do tego jest forum aby pytać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 27 Mar 2023 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4058
HON fly4free
@Toxic A co to za problem odzyskac konto/haslo. Jakies 30sekund pracy...
A co aktywnosci... hmmm

Załączniki:
Zrzut ekranu 2023-03-27 o 08.47.10.png
Zrzut ekranu 2023-03-27 o 08.47.10.png [ 126.37 KiB | Obejrzany 4397 razy ]
Zrzut ekranu 2023-03-27 o 08.42.37.png
Zrzut ekranu 2023-03-27 o 08.42.37.png [ 120.03 KiB | Obejrzany 4402 razy ]
Zrzut ekranu 2023-03-27 o 08.43.17.png
Zrzut ekranu 2023-03-27 o 08.43.17.png [ 116.62 KiB | Obejrzany 4402 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 27 Mar 2023 09:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22255
Cytuj:
A chyba do tego jest forum aby pytać?


Jest mała różnica w pytaniu i "w pytaniu"

Pytanie podając przykłady: no znalazłem takie i takie loty, takie ceny, ceny noclegów tutaj, szybkim okiem to około tyle i tyle, skorzystałem z tego tematu na forum i mam to i to. Pomozecie. To jest całkiem ok, bo czegoś w samemu poszukałes

Pytanie jak twoje: Gdzie i tanio, no sorki, to robota dla pracownika biura podrózy.

Definicja forum z PWN: internetowa forma grupy dyskusyjnej, służąca do wymiany informacji i poglądów przy użyciu przeglądarki internetowej
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 27 Mar 2023 09:45 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 142
Ostatnio coraz więcej na forum pytań w stylu "Gdzie mam wyjechać". Zaraz będą się pojawiać "co mam zjeść", albo "co dzisiaj założyć na siebie" 😉

Do autora - moja pobieżna wiedza z geografii wskazuje, że jeśli ma być styczeń i tanio to najlepiej Egipt, Morze Czerwone. Z biurem podróży chyba wyjdzie najtaniej, pełno ofert znajdziesz choćby na stronie głównej F4F.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Toxic uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 27 Mar 2023 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3967
Loty: 445
Kilometry: 645 553
platynowy
Toxic napisał(a):
Tomo XX lat siedzę na forum i wiele razy pomogłem. Niestety od kilku lat nie miałem czasu i nie pamiętam hasła ani logina do poprzedniego konta. Jest zbliżony do tego co teraz więc bez uszczypliwości bo tak jak wyżej ogrom fajnych lotów znalazłem które wtedy nawet na głównej stronie się pojawiały. Szukam inspiracji zapewne ktoś bardziej ma doświadczenie na egzotycznych trasach. Wszystko inne sobie spokojnie są poukładam. A chyba do tego jest forum aby pytać?


Twój nick dokładnie wskazuje na to co tu robisz :lol:
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group