Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Lis 2019 18:32 

Rejestracja: 08 Lis 2019
Posty: 2
Drodzy , spotkało mnie podczas 2,5 tygodniowej wyprawy to czego nikogo spotkać nie powinno. Podczas spaceru po Sajgonie wieczorem podjechał do mnie od tyłu złodziej na motorze i ukradł mi telefon.
Sam telefon nawet mnie nie rusza, ale wszystkie zdjęcia z wycieczki poszły razem z nim w niepamięć, możecie sobie wyobrazić jakiego mam doła. Niestety automatyczny backup ' który z reguły robi mi się do chmury przestał działać bo skończyło się miejsce na dysku. myślałem że po powrocie sobie zrzucę, nie zdążyłem.
Gdy rano przyszedłem na posterunek ' oczywiście policja mimo że jest na tym skrzyżowaniu kamera nic nie zrobiła, a żeby było ciekawiej z 15 mim po tym jak ja się pojawiłem na posterunku przyszedł drugi turysta załatwiony w ten sam sposób jakieś 2 godziny po mnie.
Bylem w Hanoi ' zwiedziłem wszystkie najważniejsze obiekty, później wybrałem się motorem do Sapy piękne widoki piękne zdjęcia, wjechałem oczywiście kolejką na Fanispan. Później z Sapy pojechałem pociągiem do Da nang. Tutaj również wypożyczyłem motor ' objechałem wszystkie obiekty ' mnóstwo zdjęć i wspomnień ' byłem też w Hoi An. Na koniec zostawiłem sobie Sajgon i ten dał mi popalić. To był pierwszy dzień w Sajgonie ' zdążyłem juz być w muzeum wojny ' odwiedzić katedrę i inne okoliczne atrakcje ' znowu mnóstwo zdjęć.
Piszę tego posta żeby Was ostrzec ' ja niestety wcześniej nie słyszałem o takich przypadkach
oraz w drugiej kwestii dla mnie najważniejszej ' mam nadzieje że z Waszą pomocą uda mi się zebrać choć trochę zdjęć z tych miejsc.
Wiem że jest to ogromna prośba ale dzięki temu ten wyjazd nie będzie dla mnie stracony.
Proszę Was udostepnijcie mi swoje zdjęcia z tych miejsc, Hanoi, Sapa, Da Nang, Hoi An, Sajgon. Może macie je na dyskach online lub możecie wrzucić. Wiem że o bardzo wiele proszę ale zrozumcie jakie to dla mnie ważne. Mam nadzieje że z Waszą pomocą odzyskam chociaż część z tego co zabrał mi złodziej.
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 08 Lis 2019 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2216
złoty
Na Google Maps masz mnóstwo zdjęć dodanych przez użytkowników, wystarczy w prawym dolnym rogu kliknąć strzałki "Pokaż zdjęcia".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 09 Lis 2019 02:21 

Rejestracja: 08 Lis 2019
Posty: 2
Hej, tak na Google są tysiące zdjęć przy każdym miejscu, ale to coś innego setki użytkowników wrzucają pojedyncze zdjęcia z danego miejsca, jednak jak się ma całość robioną dzień po dniu na wycieczce to co innego.
Niemniej jednak dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group