Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Wrz 2017 19:27 

Rejestracja: 26 Lis 2014
Posty: 7
Loty: 2
Kilometry: 17 970
Czy ktoś z Was jest w stanie mi powiedzieć jak mogę się dostać z Krabi na Koh Muk?

znalazłem coś takiego: http://amazinglanta.com/koh-mook-ferry- ... timetable/
Czy ktoś z nimi podróżował?

Może jesteście w stanie polecić jakiś inny sposób?

Noclegi na Koh Muk mam zarezerwowane w terminie 29/11 do 03/12.

Dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 08 Wrz 2017 19:36 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
ja z nimi w lutym plywalem. bylo ok.napisz do nich to dadza upust online.
ko mook polecam. szczegolnie bar na plazy z "jamajczykami"

spalem w bambo hut-warunki trudne ale fajna wlascicielka i doskonala kuchnia

poleca tez Koh mook coco lodge
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Wrz 2017 22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Kian napisał(a):
szczegolnie bar na plazy z "jamajczykami"


Jeśli mówisz o coco to Tajlandczyk i Francuska, ale faktycznie klimat jest iście jamajski :mrgreen: Chyba godzinę z gościem gadaliśmy :D

Swoją drogą po raz n-ty piszę, że transport z Krabi (w naszym przypadku Ao Nang) kupiliśmy na miejscu, taniej niż on line.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 11 Wrz 2018 08:16 

Rejestracja: 07 Kwi 2016
Posty: 50
Witam ile trwa transport i jakie to koszty ? Rozumie ze z krabi jedzie sie ladem a potem doplywa ? Powrot z moon tez nie bedzie problemem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Wrz 2018 08:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Można też busem do Khuan Tung Ku Pier i stamtąd łódką dla mieszkańców za 80thb. Nie ma możliwośi rezerwacji online, warunki na pokładzie "dość surowe" i płatnośc tylko gotówką na miejscu.

Podobnie jak @Kian spałem w Bamboo hut bangalow w tym roku, w zeszłym roku w coco Lodge i obie lokalizacje mogę polecić.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 11 Wrz 2018 14:39 

Rejestracja: 07 Kwi 2016
Posty: 50
nick napisał(a):
Można też busem do Khuan Tung Ku Pier i stamtąd łódką dla mieszkańców za 80thb. Nie ma możliwośi rezerwacji online, warunki na pokładzie "dość surowe" i płatnośc tylko gotówką na miejscu.

Podobnie jak @Kian spałem w Bamboo hut bangalow w tym roku, w zeszłym roku w coco Lodge i obie lokalizacje mogę polecić.


Ale czy można też drogą morską ? bezpośrednio ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Wrz 2018 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 78
Loty: 112
Kilometry: 321 538
To i ja się podepnę. Czy ktoś płynął na Ko Mook (Ko Ngai ewentualnie) z Phi Phi? I drugie pytanie, szybciej będzie z Ko Mook (Ko Ngai) do Krabi przez Trang czy łódką bezpośrednio (i któro tańsze)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Paź 2018 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Nowitzki napisał(a):
To i ja się podepnę. Czy ktoś płynął na Ko Mook (Ko Ngai ewentualnie) z Phi Phi? I drugie pytanie, szybciej będzie z Ko Mook (Ko Ngai) do Krabi przez Trang czy łódką bezpośrednio (i któro tańsze)?


Speedboat, na bank szybciej. Transport do Trang trochę jednak trwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Paź 2018 22:39 

Rejestracja: 10 Mar 2013
Posty: 27
nick napisał(a):
Można też busem do Khuan Tung Ku Pier i stamtąd łódką dla mieszkańców za 80thb. Nie ma możliwośi rezerwacji online, warunki na pokładzie "dość surowe" i płatnośc tylko gotówką na miejscu.


Planuje na 3 noce Koh Muk końcem stycznia z rodziną 2+2 (10 i 11 lat) - pierwszy raz na dalekim wschodzie.
Te łódki dla miejscowych to hardkor czy znośne dla rodziny?
Jak i o której powinniśmy tam dotrzeć z lotniska Trang?
Czy lepiej skorzystać z:
https://12go.asia/en/travel/trang-airpo ... -any-hotel ?
I odnośnie 12go, pojawia się tam cena "From Trang Airport to Koh Muk by taxi", "Trang Airport Koh Muk any hotel" "฿2,200 vehicle, all incl"
Jest to taniej, niż za 2 osoby dorosłe (2x1150) za cały samochód i tylko 1h50m transfer?
Czy mi się dobrze wydaje, że to jakiś błąd?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 13 Sie 2019 01:20 

Rejestracja: 05 Paź 2018
Posty: 22
Podpinając się. Jak czasowo i cenowo może wyglądać w styczniu transport 4 osób z Koh Muk do Ao nang (docelowo na Ton Sai - ale tu wiem o łodzi) ? Z tego co czytam na forum, to najlepiej kupić bilety gdzieś na miejscu. Faktycznie da radę to załatwić na Koh Muk?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 13 Sty 2020 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
nick napisał(a):
Można też busem do Khuan Tung Ku Pier i stamtąd łódką dla mieszkańców za 80thb. Nie ma możliwośi rezerwacji online, warunki na pokładzie "dość surowe" i płatnośc tylko gotówką na.miejscu
Przerabiał ktoś tego busa z Krabi do Khuan Tung Ku Pier, skąd odjeżdża w Krabi, czy to jest pod turystów czy mieszkańców, czy często jeździ, o której godzinie odjeżdża ostatni i jak wyglada cenowo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 13 Sty 2020 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Najpierw musisz dostać się do Trang i stamtąd dalej. Podróż trochę zajmie, a koszt w przybliżeniu ok 200thb. Rozważ drogę morską jeśli chcesz mieć lepsze widoki.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
onufry_z uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 13 Sty 2020 16:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Jeżeli jest Was więcej warto rozważyć Graaba. Płaciłem 2 tyg temu za przejazd z lotniska w Trangu na przystań 460 THB co przy większej liczbie pasażerów (już przy 3 w aucie) wychodzi podobnie jak transport zbiorowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 13 Sty 2020 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Z Krabi przez Trang do Khuan Tung Ku Pier za 200 bt ??? Z którego miejsca w Krabi odjeżdżają busy do Trang? Domniemam ze 200 to za cześć Trang- Kuan Tung.


Ostatnio edytowany przez onufry_z, 13 Sty 2020 17:24, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 13 Sty 2020 17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Tam gdzie zawsze stają busy międzymiastowe w każdym mieście...
I tu zaskoczenie: Krabi bus terminal 8-)
Państwowe najtańsze ale nie wiem jak z godzinami.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
onufry_z uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 13 Sty 2020 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Wątpię z Krabi do przystani Khuan Tung za 200 ale dzięki,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 13 Sty 2020 17:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Do Trang, z Trang pewnie kolejne 100.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 13 Sty 2020 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Coś koło 200 THB do Trang na dworzec. Jeździ relatywnie często, da się wyszukać w google tablice odjazdów.

Nie polecam zaawansowanym popołudniem jechać na przystan bez ogarniętej łodzi. Bywa pusto. Przy dworcu kolejowym w Trang można kupić transfer busem plus łodzią.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 14 Sty 2020 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
No dobrze to transport przez Trang ogarnięty. A teraz próba bezpośrednio na przystań Khuan Tung. Skądinąd wiem ze conajmniej 2 dziennie busy/vany jeżdżą(na podstawie info z transportu łączonego) i jak będę na miejscu to spytam o cenę tylko tego odcinka tam skąd odjeżdżają(prawdopodobnie koło przystani w Krabi) lub pobliskim biurze których mnóstwo. A ciekawe czy z Krabi Bus Terminal coś może bezpośrednio jeździ.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 18 Sty 2020 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Wyszło następująco: W Krabi Town z różnych przyczyn byłem niestety dopiero koło 10.15. Na przystani nie umieli pomoc. Kierując się w stronę Krabi Bus Terminal pytałem o transport do Trang i na Khuan Tung bezpośrednio bo jednak bałem się ze przez Trang dojadę późno i cena za łódkę na Koh Mook będzie niefajna. W drugim z kolei biurze nie umieli pomoc ale był tam chłopak który podprowadził mnie 150 metrów do kolejnego a tam za 550 bt szef załatwił mi prywatna taksówkę na Khuan Tung i jeszcze na tym zarobił. Była umówiona na 12.00 wiec miałem chwile na posiłek i zakupy co jest o tyle istotne ze na wyspach jest drożej i to czasami sporo. Taksówkarz się chwile spóźniał wiec dopytywałem szefa do której z Khuang Tung pływają lodki na Koh Mook i po telefonie powiedział ze ostatnia o 17.00. Z klimatyzowanego przestronnego Mercedesa, po przystankach na kawę, wysiadłem po 14.00. Łódka na Koh Mook właśnie miala odpływać. Kosztowała 100 bt.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group