Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Wrz 2014 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
W związku z tym, iż wiadomo już gdzie nasze drużyny zagrają w tym sezonie, założyłem temat dotyczący europejskich pucharów.

1) Euroliga - w tych czołowych europejskich rozgrywkach reprezentować Polskę będzie Turów Zgorzelec. Mistrzowie naszego kraju stoją przed arcytrudnym zadaniem, gdyż trafili na wyjątkowo mocną grupę a mianowicie:

- FC Barcelona
- Ulker Stambuł
- Armani Mediolan
- Bayern Monachium
- Panathinaikos Ateny

Pod względem kibicowskim świetnie, tym bardziej, że Mediolan czy Barcelona łatwo osiągalne tanimi liniami. Warto dodać, że pierwsze mecze Turów jako gospodarz zagra najprawdopodobniej w Libercu, gdyż nowa hala w Zgorzelcu jeszcze nie jest ukończona. Więcej informacji na stronie http://www.euroleague.net

2) Eurocup - nieco mniej prestiżowy, ale również emocjonujący puchar, który z racji miejsca zamieszkania bardzo mnie w tym sezonie interesuje. Po środowej porażce w eliminacjach do Euroligi zielonogórski Stelmet zagra właśnie w Eurocupie. 29 września odbędzie się losowanie i wówczas wiadomo będzie z kim konkretnie zagrają zielonogórzanie. Wówczas będzie można zacząć polowanie na bilety lotnicze ;) Oficjalna strona Pucharu Europy http://www.eurocupbasketball.com/

W zeszłym roku udało się zobaczyć Zastal na europejskich parkietach i w tym sezonie również planuję się gdzieś wybrać.
Zapraszam do dyskusji i umawiania się na koszykarskie wyjazdy, nie tylko na mecze z udziałem polskich drużyn :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 26 Wrz 2014 18:30 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Ja od ponad 15 lat jestem fanem koszykówki (jako widz ale i jako gracz) i co do Euroleague, to czekam nie cierpliwie. Teraz to z chęcią oglądam Gloria Cup, w Stambule: Anadolu Efes, Crvena Zvezda Telekom, CSKA Moskva, Fenerbahçe Ülker, Olympiakos i Unicaja Malaga
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Wrz 2014 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
No ja też trochę w życiu pograłem. Teraz już tylko amatorsko ale miłość do basketu została ;) Dziś finał eliminacji do EL. ASVEL - Uniks, będzie ciekawie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Wrz 2014 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
wow, good news - bo nie śledzę EL za bardzo, jak bedzie Turow w BCN to ubiorę moją nacjonalistyczną koszulkę z flagą biało-czerwoną i się przejdę!
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Wrz 2014 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
rw30 napisał(a):
wow, good news - bo nie śledzę EL za bardzo, jak bedzie Turow w BCN to ubiorę moją nacjonalistyczną koszulkę z flagą biało-czerwoną i się przejdę!

No to powoli możesz sie szykować ;) mecz jest 31.10 o 20.45. Czekamy na zdjęcia :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Wrz 2014 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
dej pan spokój, też sobie termin wybrali - na 90% w ten weekend będę poza Barceloną, właśnie 10 minut temu kupiłem bilety na samolot :(
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Paź 2014 07:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
No i po barcelońskim losowaniu. Już wiadomo, że zielonogórzanie zagrają w grupie F Eurocup z poniższymi ekipami:

Lokomotiw Kubań Krasnodar,
Pinar Izmir,
Buducnost Podgorica,
Ventspils,
PAOK Thessaloniki

Awansują 4 najlepsze ekipy i Zastal ma duże szanse. Oby, bo o ile pod względem sportowym fajna grupa, to aspekt wyjazdowy zdecydowanie na minus. Wszystko przez to, że zielonogórzan znów zakwalifikowali do konferencji wschodniej i z drużynami z Europy Zachodniej spotkamy się dopiero w TOP 16, gdzie dojdą już zespoły, które nie przejdą 1 rundy Euroligi.

Pierwszy mecz już 15 października w Zielonej Górze przeciwko Rosjanom z Krasnodaru, którzy uważani są za faworyta całych rozgrywkach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Paź 2014 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
22 października Zastal gra z PAOK w Salonikach. Easyjet lata tam bezpośrednio z Berlina, jednak cena, szczególnie lotu powrotnego, jest zaporowa. Trzeba liczyć na wyjście z grupy i wierzyć, że trafią się przeciwnicy z dogodnym dotarciem dla nich. Marzy mi się Gran Canaria. Krótki urlop plus mecz wyjazdowy.

Załączniki:
saloniki.jpg
saloniki.jpg [ 86.81 KiB | Obejrzany 12754 razy ]
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Paź 2014 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
21 - masz z Modlina
25- powrót przez Oslo, wszystko FR za 364 PLN,

tylko nie wiem czy w Grecji kupisz bilet na mecz kosza latwo:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
luki lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 09 Gru 2014 11:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
18/12/2014 mecz koszykarski między Wisłą Kraków i Galata saray w Kraków, a dokładnie w Kraków Arena. Bilety są od 10 złotych do nabycia. Ktoś chętny? ;)

https://www.facebook.com/events/553034574827753/

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/6035-w ... renie.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Gru 2014 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Bilety się wyprzedały :)
Cytuj:
Brak biletów na mecz z Galatasaray! Informujemy, że mecz z Galatasaray odeabank Stambuł oglądnie komplet 13 000 widzów! Oznacza to, że Wisła Can-Pack Kraków ustanowi nowy europejski rekord frekwencji!
http://wislacanpack.pl/brak-biletow-na-mecz-z-galatasaray/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 09 Gru 2014 12:47 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Haha, ok ;)

Jak ktoś chce, to mogę się postarać o zaproszenia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 13 Sty 2015 16:36 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Jeśli są tu osoby znające się bardziej niż ja (a w kwestiach koszykówki jestem kompletnym ignorantem :D), poproszę o podpowiedź, gdzie mogę znaleźć informację o biletach na mecze takich drużyn jak Olympiakos, Panathinaikos czy Partizan lub Zvezda. Chodzi mi konkretnie o bałkańskie klimaty kibicowskie na koszu. Czy zostaje szukanie na stronach tych drużyn, czy może znacie portale takie jak viagogo typowo koszykarskie ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 13 Sty 2015 16:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Na mecze Panathinaikosu i Olympiakosu beż problemu da się kupić bilety na mecze. Problemy mogą być na wysokim znaczeniu mecze (tak jak derby Grecji albo na Eurolidze) Następne mecze Olympiakosu można zobaczyć tu: http://www.olympiacosbc.gr/en/Home.aspx a kupić tu http://buy.tickethour.com/olympiacos-b. ... 02244.html (wystarczy wydruk biletu potem), można też je kupić w sklepach Germanos (Γερμανος) albo w stadionie SEF w dniu meczu od 10 rano. Na mecze ligi/pucharu kosztują od 5 euro do 30, a na ligę europejską od 10 do 100 euro. Można maksymalnie kupić do 2 biletach i nie jest potrzebna karta kibica.

Co do Panathinaikosu to się spytam
Góra
 Profil Relacje PM off
paisas lubi ten post.
paisas uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 14 Sty 2015 15:08 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Wielkie dzięki za informację, i proszę o więcej :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 23 Kwi 2015 09:27 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
pierwsze 2 bilety z 4 do Final Four Euroleague dostali CSKA Moskwa i Fenerbahçe Ülker. Dziś po kolejne dwa powalczą Olympiakos - Barcelona (2-1 w meczach i Olympiakos gra u siebie dziś) i Anadolu Efes - Real Madrid (1-2 i mecz jest odgrywany w Stambule)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 24 Kwi 2015 03:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
No to mamy komplet w F4. Do Madrytu "jedzie" Real i Olympiacos. Szczególnie awans Greków w imponującym stylu. Buzzer Printzezisa genialny!

Final Four w połowie maja zapowiada się ekscytująco. Żal tylko że biletów brak...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 24 Kwi 2015 09:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
@Shaq Chyba najlepszy prezent imieninowy dla niego ;D

Decydujący Buzzer beater: http://www.snappytv.com/tc/565163

;D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 04 Cze 2015 18:01 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 56
Zeusie podpowiesz czy na mecz bo taki raczej bedzie final olympiakos - panathinaikos ciezko moze byc o bilety? chodzi mi albo o meczu w pireusie albo w atenach i jakich cen mozna sie spodziewac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Cze 2015 18:43 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Co prawda nie do mnie pytanie, ale znajomy 1-2 lata temu wybierał się właśnie na ten mecz (tylko nie pamiętam, czy w Atenach, czy w Pireusie), bilety przez internet rozeszły w kilkadziesiąt (!) sekund. Ale ostatecznie i tak udało mu się coś załatwić na miejscu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group