Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lip 2022 10:20 

Rejestracja: 22 Paź 2018
Posty: 10
Skąd
  • Warszawa

Dokąd
  • Phuket lub Krabi

Data wylotu
  • 01.02.2023

Data powrotu
  • 31.03.2023

Długość pobytu
  • 14-18

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 3

Sam znalazłem
  • 2-19.03 2200 zł za osobę

Dodatkowe informacje
  • Cześć,
    Szukam przelotu 2+1 (2,5 roczne dziecko) na 14-18 dni na trasie Polska - Phuket/Krabi.

    Najtańsza opcja jaką do tej pory znalazłem to 2200 zł QA na trasie WAW-HKT. Podróż z 2,5 letnim dzieckiem więc preferuję dobre połączenie, bez mega długich przesiadek. Bagaż rejestrowany potrzebny. Wylot podałem z Warszawy, bo cenowo wychodzi najkorzystniej, Berlin to głównie Scoot którego odpuszczam.

    I teraz potrzebowałbym opinii czy warto brać już taką opcję? Wiadomo, czasy przedpandemiczne wieszczymy jako zakończone, wtedy na tej trasie spokojnie było można zejść poniżej 2000 zł. Zastanawiam się czy brać już teraz czy jednak chwilę się wstrzymać i czekać na coś lepszego, a bardziej czy możliwe jest coś lepszego.

    Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 12 Lip 2022 10:44, edytowano w sumie 1 raz
IATA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 12 Lip 2022 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
WAW-BKK na marzec 2023 było w maju po 2k. Nie brałam, bo stwierdziłam że dużo czasu i na pewno będzie coś taniej. Teraz jest po 2600 zł;-)
Na twoim miejscu bym kupiła. Kursy walut tak rosną, że te 2200 za bilet na przyszły rok może być świetną inwestycją;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek lubi ten post.
vankar uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Lip 2022 10:36 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Dokładnie. Wymagania mocno skonkretyzowane, cena niezła, a tendencje cenowo-walutowe dramatycznie złe.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
vankar uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 12 Lip 2022 10:37 

Rejestracja: 22 Paź 2018
Posty: 10
Dzięki za szybkie i konkretne odpowiedzi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group