Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Cze 2018 13:28 

Loty: 33
Kilometry: 21 658
Ja biorę z Alamo - 88 euro za pobyt 5 dniowy w październiku, samochód pokoju Ford Fiesta z fotelikiem.

#22 PostWysłany: 04 Wrz 2018 10:01 

Witam,
czy może Ktoś polecić wypożyczalnię, która podstawi auto do hotelu.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
M.
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 27 Wrz 2018 11:39 
Site Admin
Awatar użytkownika

Sixt w mieście Kos, nie na lotnisku, bardzo fajna obsługa, bezproblemowa, odbiór samochodu z hotelu bez dodatkowych opłat (wystarczy kluczyki zostawić na recepcji). Polecam, korzystałem 2 razy
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 23 Paź 2018 13:44 

My braliśmy auto z lotniska na Kosie z Alamo. Bez problemowy odbiór auta - możliwość płacenia kartą lub gotówką na miejscu. Samochód jaki dostaliśmy to Hyunadi i20. Przy pobraniu samochodu od razu zaznaczono mi aby pozostawił samochód na parkingu na lotnisku z kluczykami włożonymi pod osłonę od słońca i tak pozostawić auto co wiązało się z moimi wielkimi obawami. Na wejście sam obfotografowałem samochód i podczas zdania samochodu na parking lotniskowy także zrobiłem zdjęcia miejsca gdzie go postawiłem, paliwa i ilości kilometrów z uwagi na obawę nietypowego zdania samochodu.

Z kolei w hotelu Mitsis Summer Palace w którym byłem, była możliwość zamówienia samochodu do hotelu oraz kilka aut stało pod hotelem z możliwością poboru z AutoBank, Kosmos i Kombos. Leżały ulotki przy jadalni po lewej stronie,gdzie były stanowiska dla rezydentów hoteli.

#25 PostWysłany: 26 Sie 2019 19:44 

Loty: 18
Kilometry: 24 438
niebieski
Jakieś polecenia wypożyczalni z tego roku? Najchętniej bez blokady na kk i z 0excces.
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 30 Sie 2019 22:26 

Ja brałem alamo, wyszło mi najtaniej.
piekara114 lubi ten post.

[ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości