Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#21 PostWysłany: 13 Lut 2014 07:40 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Dzięki za pomoc!
Po ladowaniu pojedziemy prosto do miasta Kos, wydaje mi się że będzie to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o tak krótki czas pobytu. Na miejscu może będzie działo się więcej niż w innych miejscowościach ;)
Jakieś plaże dookoła miasta lub w niewielkiej odległości polecacie? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#22 PostWysłany: 13 Lut 2014 07:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Najbliższe okolice Kos to kamienie i żwir. Fajna plaża najbliżej miasta jest w miejscowości Tigkaki.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#23 PostWysłany: 13 Lut 2014 09:25 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
konrad91 napisał(a):
Dzięki za pomoc!
Po ladowaniu pojedziemy prosto do miasta Kos, wydaje mi się że będzie to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o tak krótki czas pobytu. Na miejscu może będzie działo się więcej niż w innych miejscowościach ;)
Jakieś plaże dookoła miasta lub w niewielkiej odległości polecacie? ;)

jak jedziecie do Kos i chcecie poleżeć na fajnych plażach (Tigaki, Mastichari czy Marmari) to warto wypożyczyć auto, po wyspie jeździ się świetnie, malutki ruch i bardzo dobre drogi
a wracając do fotorelacji - super fajnie, my jak byliśmy początkiem października w Tigaki to przez dwa dni tak wiało że d..pe urywało więc pojechaliśmy do Kefalos i co??? błogi spokój, plażowanie przy leciutkiej falce i minimalnym wiaterku! niby mała ta wysepka, ale góry potrafiły skutecznie zatrzymać wiatr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#24 PostWysłany: 13 Lut 2014 09:36 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
W kwietniu to chyba jeszcze za bardzo nie polezymy na plaży ;) chodzi mi bardziej o zobaczenie ładnych plaż i ciekawych miejsc. Widzę że nie będzie łatwo znaleźć odpowiedniego rozwiązania, czyli niezle plaze + jakies otwarte bary/dyskoteki :) auto mogłoby byc dobrym rozwiązaniem i pewnie na 4 osoby nie wyszloby bardzo drogo, musze sie głębiej nad tym zastanowić ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#25 PostWysłany: 13 Lut 2014 11:44 

Rejestracja: 20 Lis 2012
Posty: 18
rok temu w kwietniu mielismy tam piekna pogode i temperature codziennie na poziomie ok 25-28 stopni, moze mielismy farta, ze tak trafilismy z ta pogoda, ale w sloncu nie szlo wylezec dlugo na plazy, tylko woda dosc chlodna, ale dalo sie kąpać ;)
Auto wynajmowalismy z wypozyczalni TRUST, z ubezpieczeniem placilismy okolo 21 euro za dzien, nie wiem jak teraz wygladają tam ceny, ale wydaje mi sie ze na 4 osoby to bardzo fajna opcja do rozwazenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#26 PostWysłany: 13 Lut 2014 15:11 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
czuson8387 napisał(a):
Auto wynajmowalismy z wypozyczalni TRUST, z ubezpieczeniem placilismy okolo 21 euro za dzien, nie wiem jak teraz wygladają tam ceny, ale wydaje mi sie ze na 4 osoby to bardzo fajna opcja do rozwazenia

też mieliśmy od nich auto, panda z full ubezpieczeniem wyszła 30 lub 35 euro/doba, z paliwo wyszło nas 10 euro i zjeździliśmy całą wyspę w jeden dzień
więc przy 4 osobach to bym się nawet nie zastanawiał, bez auta nie zobaczycie wielu świetnych miejsc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#27 PostWysłany: 14 Lut 2014 13:57 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 79
Zbanowany
Polecam jeszcze relaks z piwkiem ;-)
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
konrad91 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#28 PostWysłany: 14 Lut 2014 16:44 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Opcja z wypożyczeniem auta jest napewno wygodnym rozwiazaniem i pewnie się nad nią zastanowimy a jeszcze mam pytanie odnośnie innego środka transportu, wypożyczał ktoś rower? :) skoro wyspa jest nieduża to jazda na rowerze tez pewnie zapewniłaby sporo widoków ;)


@tomekjak
Gdzie pyknales to zdjęcie? fajna miejscóweczka ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#29 PostWysłany: 14 Lut 2014 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
My braliśmy rowery, jeździ się bardzo przyjemnie. Rowery można zamówić z dostawą do miejsca noclegu.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#30 PostWysłany: 14 Lut 2014 18:42 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 79
Zbanowany
Ja nie polecam roweru. Ciepło jest, wiatr, dużo podjazdów, ale tym samym dużo zjazdów :-). Nie widać było dużo turystów na rowerach, a tych co widziałem to nie wyglądali na zadowolonych :-). Trzeba mieć dobrą kondycję :-)

Fotka zrobiona z balkonu hotelu :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#31 PostWysłany: 15 Lut 2014 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Od miasta Kos przez Tigkaki i Marmari do Mastichari drogi płaskie jak stół. Ścieżki rowerowe w mieście i w okolicach. Kilkukilometrowa droga od Kosu do Tigkaki tuż przy morzu. Na południu i półwyspie Kefalos jest inaczej (faktycznie pagórkowato konkretnie) ale wschodniopółnocne wybrzeże jest marzeniem turysty rowerowego :D
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#32 PostWysłany: 15 Lut 2014 11:10 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 20
Potwierdzam, w ubiegłym roku zwiedziliśmy na rowerach całą północno-wschodnią część wyspy, ścieżki rowerowe praktycznie są wszędzie, owszem zdarzają się strome podjazdy ale za to jakie widoki!!! polecam wycieczkę rowerową z Kos na Agios Fokas: piękne widoki a na koniec kąpiel w gorących źródłach (termy):) wypożyczenie roweru na 1 dzień 2 Euro!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#33 PostWysłany: 16 Lut 2014 21:27 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
jedziemy do Kefalos w lipcu.
Czy oprócz wypożyczalni TRUST są tam inne?
W trust do końca lutego jest "promocja"- skuter zamiast 20euro kosztuje 16euro, ale trzeba zarezerwować i opłacić już teraz.

Czy to jest dobra cena? Warto, czy lepiej już na miejscu szukać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: KOS - Fotorelacja
#34 PostWysłany: 16 Lut 2014 21:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2595
Loty: 240
Kilometry: 293 130
totti napisał(a):
jedziemy do Kefalos w lipcu.
Czy oprócz wypożyczalni TRUST są tam inne?
W trust do końca lutego jest "promocja"- skuter zamiast 20euro kosztuje 16euro, ale trzeba zarezerwować i opłacić już teraz.

Czy to jest dobra cena? Warto, czy lepiej już na miejscu szukać?


Taka promocja to żadna promocja, na wyspie znajdziesz spokojnie skuter za 15€ i quada za 20€. Wypożyczalni jest bardzo dużo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group