Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Cytuj:
post nie na temat będzie usuwany z odjęciem punktów statusowych
(przede wszystkim w przypadku skrajnego ot, obraźliwej zaczepki i odjazdu w politykę)
Autor/ka może przy tym dostać ostrzeżenie/zbanowanie

W związku z zawieszeniem lotów międzynarodowych z/do Polski powstał wątek powrot-do-polski,135,150044
- na ten temat proszę pisać tam

[ 9144 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 458  Następna
Autor Wiadomość
#3101 PostWysłany: 26 Mar 2020 11:43 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 2
Zbanowany
srebrny
jar188 napisał(a):
namteH napisał(a):
@jar188
Trudno mi z Tobą polemizować, bo nie mogę przeczytać całego artykułu, a zdań wyrwanych z kontekstu można znaleźć w internecie na pęczki.

Ale w tym przypadku o tym , że jesteśmy przygotowani słychać na każdym kroku od władzy i można poczytać w każdym miejscu.

Moje główne źródło wiadomości to właśnie ten temat (a tutaj władza nie zagląda) i różne linki, które podsyłacie, oraz Wasze przemyślenia. Oczywiście też sam myślę i nie łykam każdego słowa jak pelikan rybę.
No ale pokaż mi jeszcze jakieś władze d***tycznego państwa, które mówią, że za ich rządów cokolwiek jest źle.
cyberpunk64 lubi ten post.

#3102 PostWysłany: 26 Mar 2020 11:45 
Awatar użytkownika

@paweł p, nie wiem czy się znajdzie, bo nie mam jeszcze zdania nt. wyborów w maju. Uważam, że to jest temat zastępczy, a uzasadnianie hasłem "jeść trzeba" potrzeby robienia zakupów stacjonarnie w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie to demagogia. W dużych miastach prawo wstępu do sklepów spożywczych powinny mieć wyłącznie osoby powyżej 55 roku życia, które mogą mieć problem ze zrobieniem zakupów przez internet.
 Relacje PM off  

#3103 PostWysłany: 26 Mar 2020 11:46 
Awatar użytkownika

niebieski
@namteH - Czyli jak ktoś kradnie to ja mogę też? -
@Don_Bartoss 2nd ed. - nie zgodzę się, lepiej żeby chodzili ci <55 lat i zanosili zakupy tym starszym.
Rockriderr lubi ten post.

#3104 PostWysłany: 26 Mar 2020 11:58 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
@paweł p
D****tyczny system na tym właśnie polega, żeby mamić lud, bo to on głosuje, nie ważne jak tępy by był. Przeciw temu raczej nie będziesz się oburzał...

#3105 PostWysłany: 26 Mar 2020 11:58 

Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Don_Bartoss 2nd ed. napisał(a):
@paweł p, nie wiem czy się znajdzie, bo nie mam jeszcze zdania nt. wyborów w maju. Uważam, że to jest temat zastępczy, a uzasadnianie hasłem "jeść trzeba" potrzeby robienia zakupów stacjonarnie w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie to demagogia. W dużych miastach prawo wstępu do sklepów spożywczych powinny mieć wyłącznie osoby powyżej 55 roku życia, które mogą mieć problem ze zrobieniem zakupów przez internet.

Jasne. Tyle że nie wszyscy jedzą chińskie zupki. Do tego już widze te terminy dostaw...

#3106 PostWysłany: 26 Mar 2020 12:01 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
...W dużych miastach prawo wstępu do sklepów spożywczych powinny mieć wyłącznie osoby powyżej 55 roku życia, które mogą mieć problem ze zrobieniem zakupów przez internet.

To to by nie przeszło. Zaraz by się pojawił jakiś znajomy królika z monopolem na dostawy, coś jak PKP IC na kolei.
3 ludzi lubi ten post.

#3107 PostWysłany: 26 Mar 2020 12:04 
Awatar użytkownika

srebrny
W Danii do godz. 9 rano wstęp do sklepów mają tylko osoby starsze, uważam że to rozsądne rozwiązanie.

2 ludzi lubi ten post.

#3108 PostWysłany: 26 Mar 2020 12:12 
Awatar użytkownika

Loty: 20
Kilometry: 26 789
niebieski
paweł p napisał(a):

– Medycyna to nie jest matematyka, nie zawsze dwa razy dwa jest cztery.

Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, co do naukowości medycyny ...
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#3109 PostWysłany: 26 Mar 2020 12:13 
Awatar użytkownika

niebieski
@nick to też jest jakieś rozwiązanie (dobre)
@namteH - nie byłoby problemu, gdyby rządzili nami ludzie kompetentni, a niestety teraz tacy są.
@łowca - ja tego nie napisałem, wypraszam sobie :evil:

#3110 PostWysłany: 26 Mar 2020 12:14 
Awatar użytkownika

Loty: 20
Kilometry: 26 789
niebieski
rattaman napisał(a):
Do tego już widze te terminy dostaw...

2 tygodnie co najmniej
 Relacje PM off  

#3111 PostWysłany: 26 Mar 2020 12:42 

rattaman napisał(a):

Jasne. Tyle że nie wszyscy jedzą chińskie zupki. Do tego już widze te terminy dostaw...

Tesco e-zakupy do końca świąt każdy termin dostaw zajęty. Auchan obsługuje tylko Warszawę. To się tak mówi, żeby zrealizować zakupy przez internet, ale jak przyjdzie co do czego to nie jest tak kolorowo.

#3112 PostWysłany: 26 Mar 2020 12:46 
Awatar użytkownika

niebieski
artykuły suche można ogarnąć z al... terminy wcale nie takie długie, ceny tylko skoczyły. faktycznie sałaty raczej się nie kupi. Ale mąkę i drożdże tak - można piec chlebek samemu ;)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Ostatnio edytowany przez paweł p, 26 Mar 2020 12:52, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
namteH lubi ten post.

#3113 PostWysłany: 26 Mar 2020 12:51 

Zbanowany
niebieski
Ogolnie chyba jest bardzo dobrze z sluzba zdrowia, bo nie musimy przeplacac za srodki ochronne jak ktos chce nam je wepchac :

https://tvn24.pl/polska/dzwonilam-kilkanascie-razy-historia-niezrealizowanego-kontraktu-4514700

Ciekawe czy to informacja prawdziwa.
 Relacje PM off  

#3114 PostWysłany: 26 Mar 2020 12:57 

Loty: 31
Kilometry: 89 760
Ostrzeżenia: 1
niebieski
@Time2GO - a kraje Beneluksu nie wprowadziły zakazu wywozu maseczek, rękawiczek i kombinezonów, tak jak Niemcy?

https://www.politykazdrowotna.com/54461 ... -i-rekawic
 Relacje PM off  

#3115 PostWysłany: 26 Mar 2020 13:01 
Awatar użytkownika

Minister Szumowski poinformował, że w Polsce wykonywanych jest dziennie około 3,3 tys. testów na obecność COVID-19.
źródło: https://moneyv.wp.pl/gospodarka/ministe ... 2689v.html
 Relacje PM off  

#3116 PostWysłany: 26 Mar 2020 13:03 
Awatar użytkownika

Loty: 136
Kilometry: 370 000
złoty
@Time2GO
Byłbym daleki od ferowania wyroków na podstawie tego artykułu skoro tak naprawdę nie znamy szczegółów.
Może się okazać, że chcieli zrobić interes życia i ceny wywindowali o dziesięć razy w porównaniu do standardowych.
Oczywiście może to być też wina bałaganu i braku decyzyjności w państwowych instytucjach ale ciężko coś powiedzieć na podstawie samego tylko artykułu, dosyć skąpego w szczegóły... (a należę do osób, które są raczej w opozycji do obecnej władzy)
 Relacje PM off  

#3117 PostWysłany: 26 Mar 2020 13:05 
Awatar użytkownika

Zbanowany
srebrny
monroe napisał(a):
Byłbym daleki od ferowania wyroków na podstawie tego artykułu skoro tak naprawdę nie znamy szczegółów.
...

Czepiasz się... :mrgreen:
monroe lubi ten post.

#3118 PostWysłany: 26 Mar 2020 13:19 
Awatar użytkownika

Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
niebieski
Zanim jednak zacznę czytać 2 pytania do wszystkich:

Czy znacie kogoś z pozytywnym wynikiem testu, bądź zmarłego na koronawirusa?
Czy znacie kogoś, kto stracił pracę, bądź zbankrutował z powodu koronawirusa?

O swoich znajomych napiszę później, tymczasem idę czytać zaległości.

Ostatnio edytowany przez klapio, 27 Mar 2020 10:37, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#3119 PostWysłany: 26 Mar 2020 13:23 
Awatar użytkownika

niebieski
1.TAK
2. na razie NIE

#3120 PostWysłany: 26 Mar 2020 13:24 

Loty: 92
Kilometry: 174 385
srebrny
Tak na marginesie to przyroda dostała chwilę oddechu ;)
Tyle samolotów i aut uziemionych jednocześnie na całym świecie jeszcze nigdy nie było.
 Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.

[ 9144 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 458  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: adamuto, CommonCrawl [Bot], marcinsss, thurin.cz, travellista oraz 21 gości