Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Lut 2016 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Nikt jeszcze nie chwalił się sprawdzoną wypożyczalnią w Salonikach, tak aby nie zdzierali ;) ktoś poleci jakąś i ma jakie ma doświadczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
#2 PostWysłany: 22 Lut 2016 01:12 

Rejestracja: 22 Lut 2016
Posty: 1
Podbijam.
Może orientuje się ktoś jak ceny na miejscu mają się w stosunku do cen przy rezerwacji online? Zastanawiam się czy korzystniej wynająć będzie samochód czy może skuter.
Czy lecąc poza sezonem jest szansa żeby coś utargować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Lut 2016 08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ja wynajmowałem tutaj: https://goo.gl/KGD2Az, ale nie mam pojęcia czy jeszcze istnieją. W każdym razie strona internetowa nie działa.
Płaciłem 20€ za dobę.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Lip 2016 10:11 

Rejestracja: 21 Lip 2016
Posty: 6
Loty: 2
Kilometry: 2 606
Witam,
Za tydzień wybieramy się ze znajomymi do Salonik chcieliśmy spędzić tam 2-3 dni, resztę pobytu chcielibyśmy przeznaczyć na podróż po półwyspie. Polecacie może jakąś sprawdzoną wypożyczalnie samochodów. 4dni - 4 osoby - auto segmentu A,B najlepiej w dieslu.

http://www.autoway-polska.com/ proponuje 170-185 euro za 4dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Sie 2016 10:38 

Rejestracja: 21 Lip 2016
Posty: 6
Loty: 2
Kilometry: 2 606
rbs911 napisał(a):
Witam,
Za tydzień wybieramy się ze znajomymi do Salonik chcieliśmy spędzić tam 2-3 dni, resztę pobytu chcielibyśmy przeznaczyć na podróż po półwyspie. Polecacie może jakąś sprawdzoną wypożyczalnie samochodów. 4dni - 4 osoby - auto segmentu A,B najlepiej w dieslu.

http://www.autoway-polska.com/ proponuje 170-185 euro za 4dni.


Ostatecznie wypożyczyliśmy samochód za kwotę 193 euro (4dni) z pełnym pakietem ubezpieczenia za pośrednictwem autoway i wybraliśmy się na wycieczkę 4 dniową po północnej Grecji - 1100km. W samych Salonikach ciężko było zarezerwować cokolwiek tydzień przed naszym wylotem z PL. Próbował nawet kolega który był tam już od miesiąca.
Auto wypożyczone było w firmie https://www.chalkidiki-cars.com/
Dostaliśmy większy segment samochodu - Fiata Punto 1.4 do którego spokojnie zmieściliśmy się w cztery osoby z namiotami, śpiworami itp.

Odwiedziliśmy Sani Beach - Chalkidiki, później Saloniki -> Janina -> Alonaki Beach -> Kathisma Beach na Lefkadzie i powrót do Salonik.

Samochód spalił 7/100, ale trasy były naprawdę wymagające a przy okazji cały czas chodziła klima. Odbiór i zwrot bez większych problemów. Wszystko trwało ok.30minut
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Cze 2017 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Cytuj:
Ostatecznie wypożyczyliśmy samochód za kwotę 193 euro (4dni) z pełnym pakietem ubezpieczenia za pośrednictwem autoway i wybraliśmy się na wycieczkę 4 dniową po północnej Grecji - 1100km. W samych Salonikach ciężko było zarezerwować cokolwiek tydzień przed naszym wylotem z PL. Próbował nawet kolega który był tam już od miesiąca.
Auto wypożyczone było w firmie https://www.chalkidiki-cars.com/


W autoway było taniej niż bezpośrednio w tej lokalnej wypożyczalni?

Byłem teraz przez tydzien na Chalkidiki. My braliśmy bezpośrednio w https://www.chalkidiki-cars.com/
Samochód wzieliśmy na tydzień z segmentu CG. Po wylądowaniu na lotnisku SKG należy kierować się na parking P5 skąd dowiozą nas do siedziby wypożyczalni (ok. 2-3 km od lotniska). Zapłaciliśmy 255 euro z wybraną opcją nowego samochodu do 1 roku plus z ubezpieczeniem szyb, podwozia i opon. Dostaliśmy białego Nissana Note w dieslu z przebiegiem 25 tyś. Bardzo dobrze się spisywał na górskich trasach Sithonii. Przez tydzień zrobiliśmy 1000km. Średnie spalanie 5,6l/100 km. Paliwo diesel na stacjach w cenie ok 1,2e. Benzyna po 1,5e. Mogę polecić szczerze wypożyczalnię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Maj 2019 12:21 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 66
: "Cześć. Czy ktoś zna jakąś wypożyczalnię, której autem będzie można pojechać do Macedonii? Chodzi o przekroczenie granicy."

witam czy ktos zna jakas wypozyczlanie ktorej autem bedzie mozna pojechac do Maceodni? chodzi o przekroczenie granicy


Ostatnio edytowany przez Abcn, 02 Maj 2019 14:49, edytowano w sumie 1 raz
Nie takie trudne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Lip 2019 12:38 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Polecam wypożyczalnię Ride & Drive: https://rideanddrive.gr/
Czekają z kartką na lotnisku, biuro jest 6-7 min od lotniska, zawożą tam busem. Wypożyczenie i odbiór szybki i bezproblemowy, a jak ktoś potrzebuje to fotelik dla dziecka jest za darmo.
Ceny bardzo dobre, zwłaszcza poza wakacjami, rzędu 120-150 EUR/tydzień za średniej klasy samochód.
Przez ECR może da się może znaleźć kilka EUR taniej, ale warunki i excess gorsze niż tutaj.
Dodatkowo za 4 EUR/dzień można znieść całkowicie excess.
Samochody juz nieco sfatygowane, przebieg kilkadziesiąt tys. km, ale w dobrym stanie technicznym. My przejechaliśmy ponad 800km bez najmniejszych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Sie 2019 18:34 

Rejestracja: 25 Lut 2018
Posty: 5
Wynajmowałem chwilkę temu autko w https://www.skgrentacar.com; samą wypożyczalnię znalazłem przez pośrednika: vehicle-rent.com ale nie zdecydowałem się po przejrzeniu kiepskich opinii (m.in. broker-vehicle-rent-com-czy-ktos-korzystal,135,107442) choć było parędziesiąt złotych taniej. Ogólna cena za autko kategorii C (5 drzwi, 5 osób, dwie duże walizki, skrzynia manualna, klima) na 7 dni - ok. 1000 PLN (dla porównania w tym samym czasie wszyscy inni pośrednicy z rentalcars na czele oferowali podobne autko za 1400-1500 PLN.
Rezerwacja przez stronę SKG, płatność 30% Revolut-em, potwierdzenie mailem, reszta na miejscu (też Revolut-em). Na lotnisku podszedł koleś z tabliczką SKG i zawiózł busem do wypożyczalni kilka kilometrów dalej. Tam szybkie formalności (nie wciskali żadnych dodatkowych ubezpieczeń, kaucja - blokada 800EUR na karcie kredytowej), zrobili zdjęcia samochodu (ja też zrobiłem swoje), opcja paliwowa: full-full. Zgrzytem była konieczność wymiany dwóch żarówek przez co czas odbioru mocno się opóźnił, dodatkowo zapodziali gdzieś półkę nad bagażnikiem i wziąłem samochód bez niej - przy odbiorze inny pracownik musiał potwierdzać z managerem że nie ukradłem półeczki (przydały się moje zdjęcia). Poza tym zwrot bez większych problemów - pracownik obejrzał odrapania (sporo ich było), zrobił nowe zdjęcia, porównał z tym co mieli w systemie i wpisał: OK. Blokada z karty zeszła niezauważalnie i bezkosztowo. Ogólnie można polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Wrz 2019 13:15 

Rejestracja: 04 Kwi 2017
Posty: 1
Właśnie wróciliśmy z Grecji. Również korzystaliśmy z polecanej tu wypożyczalni https://rideanddrive.gr/ . Potrzebowaliśmy małego auta i dostaliśmy Chevroleta Spark na 6 dni za 110 euro plus około 30 euro za ubezpieczenie. Kontakt z wypożyczalnią bardzo dobry, zero problemów przy zdaniu auta. Zostalismy odebrani i odwiezieni na lotnisko. Polecam serdecznie.
Asia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Lip 2020 17:48 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8898
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Czy ktoś miał może doświadczenie z wypożyczalnią "Bluerent a car" i może się podzielić opinią?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Sie 2020 12:57 

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 32
Loty: 51
Kilometry: 152 915
Cześć polecicie jakąś sprawdzoną wypożyczalnię z ubezpieczeniem bez wkładu własnego. Potrzebuje auto na tydzień od 21 do 28 sierpnia. Czy można wypożyczonym autem przemieszczać się na wyspy promem? Przerabiał ktoś taką sytuację? Z góry dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Wrz 2020 22:00 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8898
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Ostrzegam przed wypożyczalnią Carwiz, w tym wątku napisałem więcej:
ostrzezenie-przed-carwiz,1621,154490
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 16 Maj 2022 20:33 

Rejestracja: 09 Wrz 2018
Posty: 4
Witam.

W przyszłym tygodniu lecę z żona i dzieckiem do Salonik na wakacje. Chcemy wynająć auto z odbiorem na lotnisku. Czy możecie polecić jakaś wypożyczalnie? Ktoś miał odczynienia z economy car rental, bezpiecznie przez nich wynająć samochód ? Jak wyglada kwestia zabrania fotelika dziecięcego, można go na pokład wnieść czy trafia do luku bagażowego? Z góry dzięki za opinie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 16 Maj 2022 20:37 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22438
saloniki-jaka-wypozyczalnia,1436,87746

:roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 16 Maj 2022 21:00 

Rejestracja: 09 Wrz 2018
Posty: 4
Dzięki za linka, ale głównie polecane są tam wypożyczalnie oddalone od lotniska. Mi zależy na tym by auto było do odbioru na lotnisku. Ta strona economy car rental jest sprawdzona ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 16 Maj 2022 22:30 

Rejestracja: 09 Wrz 2018
Posty: 4
Ok to teraz ostatnie pytanie zarezerwowaliśmy auto przez ECR, jednak chcielibyśmy anulować ta rezerwacje. Czy jeśli zrobię to do 48h przed data odbioru to całość kosztów rezerwacji zostanie zwrócona ? Będę wdzięczny za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 16 Maj 2022 22:44 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8584
złoty
Czytałeś umowę, którą zawarłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 24 Maj 2023 12:16 

Rejestracja: 17 Mar 2022
Posty: 212
Loty: 83
Kilometry: 137 593
złoty
Czy ktoś może korzystał z allride.gr? Opinie na google ma dobre, a ceny niższe od polecanych w tym wątku wypożyczalni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 18 Cze 2023 19:35 

Rejestracja: 17 Mar 2022
Posty: 212
Loty: 83
Kilometry: 137 593
złoty
Skorzystałem z allride.gr - 112 euro w czerwcu z pełnym ubezpieczeniem za 4 dni, klasa B. Bardzo dobry kontakt przez maila i whatsapp. Jednak zarówno przy zwrocie jak i odbiorze trzeba było czekać 10 min na lotnisku, pomimo umówionej dokładnej godziny - pewnie ze względu na lokalizację poza lotniskiem. Zwrot bezproblemowy, jedynie sprawdzenie poziomu paliwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group