Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Cze 2014 10:26 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 218
Czy wie ktoś/coś o działających przechowalniach bagażu na Korfu (chodzi o stolicę wyspy)? Po prostu jednego dnia podróży przenosimy się z całym naszym dobytkiem z hotelu na południu wyspy do hotelu na północy, a przesiadka oczywiście w stolicy. W związku z tym wpadłem na pomysł, żeby ten dzień spożytkować ogólnie na zwiedzanie miasta, ale nie uśmiecha mi się robić tego z bagażami. Dlatego też szukam jakiejś przechowalni - najlepiej w okolicach stacji Green Busów (lotnisko jest trochę za daleko od centrum, żeby opłacało się iść tam wyłącznie w celu przechowania bagażu).
Z góry dziękuję!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 18 Cze 2014 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 176
Na TripAdvisor jest mowa o tym, że przechowalnia znajduje się pod numerem 5. na poniższej mapce. Nie miałem okazji sprawdzić, może ktoś potwierdzi...

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Cze 2014 11:01 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 218
Wielkie dzięki za info, nie spodziewałem się tak szybko i tak dokładnie:) postaram się potwierdzić tę informację i zdam relację z wyników - może jeszcze komuś się przyda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Cze 2014 18:35 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 1
byłem tam 3 dni temu - przechowalnia jest,
jedyny minus to fakt, że jest czynna tylko do 18...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Lip 2014 09:26 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 218
Zamierzałem skorzystać z tej przechowalni, aczkolwiek przejeżdżałem obok tego miejsca autobusem i zauważyłem, że jest tam teraz inna kawiarnia, więc zrezygnowałem (mogłem jednak coś przeoczyć). Zapytałem kierowcy Green Busa o przechowalnię i powiedział, że nie ma takiego miejsca w Kerkyrze, aczkolwiek w kawiarni przy dworcu (o greckiej nazwie, której nie pamiętam - w każdym razie znajduje się ona najbliżej "peronu", z którego odjeżdżają autobusy do Moraitiki i Kavos; posiada wspólne wejście z kasą biletową, w której bodajże kupuje się bilety na dalekobieżne kursy). Udaliśmy się do tej kawiarni i bez problemu przechowano nam tam bagaż w pomieszczeniu w rodzaju jakiegoś składziku... nie wiem ile w tym zasługi mojej żony, która pytała o możliwość przechowania bagażu, ale nie chciano od nas przyjąć żadnej opłaty za przechowanie:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Lip 2021 20:42 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
Kochani jak obecnie wygląda sytuacja z zostawieniem bagażu w Kerkirze?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Lip 2021 07:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Na dworcu autobusowym Green Busów (ten niedaleko Lidla) jest przechowalnia bagaży.
Bodajże 2 EUR.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
Łysolek lubi ten post.
Łysolek uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group