Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Mar 2017 17:57 

Rejestracja: 02 Mar 2017
Posty: 2
Dzień dobry, proszę o poradę. Planuję wakacje dwutygodniowe na Korfu we wrześniu. Szukam dobrego miasta noclegowego tak, aby spełniało moje kryteria. W zeszłym roku byłam na Zakynthos i nie do końca mi się podobało, ponieważ właściwie nie dalo się tam spacerować, chodzić troche dalej niż obok plazy ( lubię przejsc zalozmy dziennie 10 km), tylko trasy, po których jeździły na okrągło samochody ( bez chodników). Dlatego wctym roku szukam czegoś innego, zależy mi na plazowaniu bez tłumów ( im mniej ludzo tym lepiej), no i na tych trasach pieszych niedaleko. Proszę o jakie kolwiek porady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 02 Mar 2017 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2012
Posty: 280
Loty: 112
Kilometry: 142 458
niebieski
To ja mogę odradzić okolice Sidari. Chociaż to miejsce jest np. bardzo urokliwe i mało uczęszczane (https://www.google.pl/maps/place/39%C2% ... d19.676445) to jednak wszelkie drogi wokół są wąskie, bez chodników i pełne aut, quadów i skuterów. Nie znaleźliśmy wiele ciszy w tym rejonie Korfu.
_________________
Image
http://www.blizejdalej.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Mar 2017 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
Cape Drastis jest często odwiedzane bo jeden z lepszych punktów widokowych. Okolice Sidari są popularne jako baza, bo oprócz Drastis blisko canal d'Amour i klify Perouldes i piękne plaże na północnym wybrzeżu w zasięgu 30 minut jazdy samochodem np Bataria beach obok Kassiopi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Mar 2017 13:38 

Rejestracja: 02 Mar 2017
Posty: 2
Ok, czyli już widzę, że i na Korfu będzie ciężko z taką miejscowką. No cóż czasu jeszcze dużo,więc liczę, że ktoś się odezwie, ale widzę, że muszę się mniej sprecyzować. Jeśli nie Korfu to może ktoś widział takie miejsca gdziekolwiek w Grecji. ( jeśli nie to jade na Fuerteventure, ale wiadomo, w Grecji zawsze trochę taniej no i raczej ciekawiej).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Mar 2017 00:07 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
AnnaWrona napisał(a):
( lubię przejsc zalozmy dziennie 10 km), Dlatego wctym roku szukam czegoś innego, zależy mi na plazowaniu bez tłumów ( im mniej ludzo tym lepiej), no i na tych trasach pieszych niedaleko. Proszę o jakie kolwiek porady.

Skoro lubisz chodzić, to wpisz do Google, to co na zdjęciu zaznaczone w lewym górnym rogu ;)
Załącznik:
Korfu.JPG
Korfu.JPG [ 173.18 KiB | Obejrzany 7945 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 08 Cze 2017 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Wrz 2014
Posty: 51
Może wyspa Paxos przy Korfu? Na Paxos organizowane są (poza wycieczkami z biur podróży) codziennie transporty z Korfu (miasta). Spokojnie wyspę można przejść pieszo. Droga prowadzi co prawda jezdnią jednak na odcinku 7 km w jedną stronę (między miejscowością Gaios a Loggas) minęły nas może dwa samochody? Po drodze można zatrzymać się na plaży/podziwiać widoki. (droga jest kręta i pełna wzniesień)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group