Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 10 Lis 2019 14:41 

Rejestracja: 02 Lut 2015
Posty: 14
Cześć, mam pytanie - mam samolot w nd rano i chciałbym przenocować. Na lotnisku będę przed 22. Czy na tym lotnisku robi się jakieś problemy by przejść przez security wieczorem, podczas gdy samolot jest następnego dnia rano? Zdarzyła mi się już kiedyś sytuacja, że zostałem cofnięty tzn. musiałem spać w strefie przed security...Po powyższych wpisach widzę, że w tym wypadku można przejść security i dalej spać w strefie odlotów. Czy może ktoś to potwierdzić?:) Pozdrowienia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#82 PostWysłany: 10 Lis 2019 17:09 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Mialem taka sytuacje niedawno. Lot rano a na lotnisku bylem juz wieczorem i przeszedłem bez problemu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 uważa post za pomocny.
 
      
#83 PostWysłany: 12 Lis 2019 13:55 

Rejestracja: 04 Wrz 2019
Posty: 24
Loty: 68
Kilometry: 90 916
Widzę, że nikt z ostatnich gości na lotnisku w Kopenhadze tego wprost nie napisał a od 2015 roku i informacji od sobo lotnisko przeszło zmiany. Po pierwsze nie ma już kącika/pokoju zabaw dla dzieci przed częścią z bramkami A. W tym miejscu zrobiono sklep bezcłowy. Teraz tak zwanych "stref rodzinnych" jest kilka i nie są to takie przytulne miejsca gdzie można się przespać jak na zdjęciu od smarzyka. Strefy te to po prostu jakaś zabawka gdzie dzieci mogą się pobawić jakaś mini zjeżdżalnia czy inne drabinki.

Ja spałam w strefie transferu i to jest chyba najlepsze rozwiązanie. Światła są przygaszone, duża przestrzeń z prawdziwymi drzewami (można poczuć się jak w parku), wygodne krzesła łączone w parach lub trójkach. Siedzenie nie są profilowane tylko płaskie co sprawia, że można się wygodnie na niech położyć. Ja, 158 cm wzrostu, spokojnie się wyciągnęłam na trzech krzesłach i jeszcze zostało sporo miejsca. Myślę, że osoby mające nawet 180 cm mogą się wygodnie na nich położyć.

Oczywiście potwierdzam, że obsługa nie zaczepia i nie przeszkadza oraz, że jak na takie duże i 'wygodne' lotnisko jest mało osób tam nocujących. Naliczyłam oprócz mnie jeszcze tylko 6 osób.

Załączniki:
lotnisko.png
lotnisko.png [ 422.12 KiB | Obejrzany 4955 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#84 PostWysłany: 10 Maj 2022 10:48 

Rejestracja: 10 Maj 2022
Posty: 1
Dzień dobry,
Czy ktoś ostatnio po pandemii nocował w Kopenhadze na lotnisku?? Przylatuje na 1 dzień i wylot jest Ok 7 dlatego wieczorem poprzedniego chciałabym przyjechać i już spać na lotnisku - czy jest to możliwe ? Czy można tak wcześnie nadal przejść przez bramki security ? Jak najpóźniej trzeba być żeby zostać wpuszczonym za bramki ? Czy nadal są jakieś dobre miejsca do spania?
Pozdrawiam!:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 10 Maj 2022 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Co do przejścia wcześniej nie podpowiem, ale ostatnio jak wracałem głuchą nocą, to ludzie spali - mi się też zdarzyło spać w środku pandamii, także tutaj bez zmian.

Jeśli chodzi o miejsca do spania to post @Nariel jest nadal aktualny. Jeśli na transferach będzie pełno, to dużo ludzi sypia w okolicach bramek D (ale tam są tylko podwójne ławki), widziałem śpiących w okolicach Mikkelera pomiędzy A i B (ale tam twardo było), a także można się wybrać na dalekie A - gdzie jest na tyle daleko od cywilizacji, że będzie cisza i spokój (ale kompletnie nie pamiętam jak tam wygląda dostępność miejsc do leżakowania).

Kilka tygodni temu widziałem bardzo kuszący szezlong na pięterku przed wejściem do Eventyr, ale nie wiem wiem czy przypadkiem ta klatka schodowa nie jest zamykana gdy ten lounge jest nieczynny. No i jest to w NS.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 20 Maj 2022 21:42 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Ja nie o spaniu, ale komus sie moze przydac. Calkiem niezle dziala w Danii aplikacja Too Good To Go. Na samym lotnisku Kastrup pokazala mi z 10 miejscowek w cenach 29/39 koron. Wzialem dwie torby z Circle K obok lotniska (500 metrow), na fotce widac stacje z hotelu Comfort Hotel (ktory tez polecam), ale nie o tym.

W kazdej z zamowionej toreb 12-15 drozdzowek/rogali, wiec polecam wziac jedna na dwie osoby, bo ilosc jest nie do przejedzenia. Akurat na przetrwanie.

Obok Circle K jest tez netto, mialem wrazenie ze ceny niektorych produktow tozsame z tymi w Polsce (inflacja zrobila swoje).
Image
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 11 Lip 2022 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2006
Loty: 175
Kilometry: 406 197
platynowy
Ostatecznie nie spałem na lotnisku, ale mogę potwierdzić, że strefa transferu to najlepsze ku temu miejsce. Już wieczorem światło przygaszone, generalnie przyjemnie i spokojnie.

Załączniki:
6DA5E1CE-4330-487C-B6D5-BC6AB4BC8C89.jpeg
6DA5E1CE-4330-487C-B6D5-BC6AB4BC8C89.jpeg [ 155.94 KiB | Obejrzany 2177 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
 
      
#88 PostWysłany: 03 Lut 2023 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Chyba jeszcze lepszym miejscem na spanie są okolice bramek non-schengen D
Image
Image
Oraz E
Image
Dużo miejsca, mało ludzi i naprawdę wygodne miejsca do spania. Minus, trzeba przejść kontrolę paszportową.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
kubus95 uważa post za pomocny.
 
      
#89 PostWysłany: 13 Paź 2023 08:58 

Rejestracja: 08 Maj 2020
Posty: 70
Ktoś ostatnio spał na CPH i może potwierdzić, że ok i nie gonią? Zamierzam przycebulić i jechać na jeden dzień 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 13 Paź 2023 10:43 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3029
srebrny
Ja spałem w tym Hiltonie obok i nie gonili. Znaczy nie chcieli zapłaty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 13 Paź 2023 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@obibok ale ze jak? Hilton w Danii? :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 13 Paź 2023 12:41 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3029
srebrny
Dawne dzieje. Dostałem od znajomego z Niemiec kod promocyjny na -50%, więc rezerwacja poszła z jakiegoś niemieckiego portalu. Wciąż kosztowało to fortunę, ale w Skandynawii i tak niewiele bym tańszych znalazł, no to zaszalałem. Hotel wypasiony, genialny widok na każdą stronę, a śniadanie królewskie. Gdy chciałem zapłacić, to pani w recepcji powiedziała, że to jest przedpłacone w internecie. Ale potem przeszukałem wyciągi z wszystkich kart i płatności nie znalazłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 13 Paź 2023 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
@Pierniczeq Nic się nie zmieniło. Jedynie ostatnio robią jakieś remonty w pasażu pomiędzy salonikami Aviator Aspire, więc w bliskich bramkach A i B może być głośniej w nocy...
Góra
 Profil Relacje PM off
Pierniczeq lubi ten post.
Pierniczeq uważa post za pomocny.
 
      
#94 PostWysłany: 18 Gru 2023 12:16 

Rejestracja: 08 Maj 2020
Posty: 70
Relacja z 16.12 - udało się bez problemu przespać w strefie transferu, ale trochę trzaskali w nocy. Koło 1 w nocy również wyłączono ogrzewanie, więc lepiej mieć coś więcej, żeby się okryć albo ubrać 8-) W okolicy bramek D te wygodne pufy zostały przeniesione do środka, gdzie jest już boarding, więc niestety tego nie spotkamy. W okolicy bramek F jakby ktoś chciał są takie betonowe siedziska, gdzie można się rozciągnąć, ale myślę, że będzie trochę ciągnęło od tego.
Góra
 Profil Relacje PM off
abelincoln uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group