Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kopenhaga
#1 PostWysłany: 29 Lut 2012 15:23 

Rejestracja: 24 Sty 2012
Posty: 49
Witam,

szukam noclegu na 2 noce w Kopenhadze lub ew. w Malmo w atrakcyjnych cenach. Ma ktos może jakies sprawdzone ciekawe namiary? Szukam na booking.com ale może ktoś by cos ciekawego polecił. Z góry dziękuje.
_________________
Pozdrawiam,
dawid

Zapraszam także na naszą stronkę: http://www.odkrywacswiat.pl . Zachęcam do pozostawianiu śladu w Księdze Gości: będzie nam bardzo miło i z chęcią odwiedzimy także Wasze strony:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#2 PostWysłany: 29 Lut 2012 15:37 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
jesli w gre wchodza hostele to polecam http://www.generatorhostels.com/en/copenhagen/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#3 PostWysłany: 21 Mar 2012 11:55 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 87
Z kopenhaskich hosteli mogę polecić Sleep-in-Heaven przy Struenssegade.

Pokój 6-osobowy całkiem przestronny, łóżka wygodne, łazienki nowoczesne i czyste.

W zeszłym tygodniu za ten pokój płaciliśmy 120 koron od osoby.

Hostel oddalony jest od Nyhavn czy dworca głównego o jakieś 20-25 minut pieszo, ale dzięki temu znajdziecie w pobliżu tanie supermarkety (Aldi, Netto, Fakta) jak i duży wybór pizzerii czy kebabów w dobrych cenach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#4 PostWysłany: 03 Kwi 2012 23:00 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Ja mogę polecić Hotel Nebo. Właśnie wróciłem z Kopenhagi i za 2 noclegi w pokoju 2 osobowym z łazienką i śniadaniem zapłaciłem 122 EUR (TOTAL).

Hotel znajduje się tuż obok stacji kolejowej i Tivoli.

Rezerwacji dokonywałem przez http://www.alpharooms.com (płatność MasterCard prepaid). Na innych stronach kwota za pokój w tym hotelu i w tym standardzie wychodziła 2x większa.

Jak widzę oferta jest nadal aktualna (patrz screen w załączniku)

Załączniki:
hotel.jpg
hotel.jpg [ 135.45 KiB | Obejrzany 16245 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#5 PostWysłany: 01 Lip 2013 21:14 

Rejestracja: 30 Cze 2013
Posty: 7
marr.85 napisał(a):
Z kopenhaskich hosteli mogę polecić Sleep-in-Heaven przy Struenssegade.

Pokój 6-osobowy całkiem przestronny, łóżka wygodne, łazienki nowoczesne i czyste.

W zeszłym tygodniu za ten pokój płaciliśmy 120 koron od osoby.

Hostel oddalony jest od Nyhavn czy dworca głównego o jakieś 20-25 minut pieszo, ale dzięki temu znajdziecie w pobliżu tanie supermarkety (Aldi, Netto, Fakta) jak i duży wybór pizzerii czy kebabów w dobrych cenach.


Też polecam ten hostel. W momencie, gdy my nocowaliśmy, była jakaś promocja i cena wyniosła ok. 50 zł. Szkoda tylko, że do głównych atrakcji trzeba kawałek dojść. Mimo wszystko po Kopenhadze można chodzić pieszo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#6 PostWysłany: 01 Lis 2014 08:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Polecam hotel Opera. Można w różnych serwisach wyhaczyć bardzo niską cenę i mimo, że się kupuje bez śniadania... Pani na recepcji zaprasza na śniadanie. :)

Natomiast odradzam z całego serca korzystanie z:
https://www.airbnb.pl/rooms/3110244
Dlaczego:
- kibel jak u Kiepskich - na korytarzu
- dziedzińczyk kamienicy zasyfiony, że szok
- na "klatce" schodowej klepie... z kibli, cebulą, denaturatem
- pościel dostałem pogniecioną z olbrzymią ilością długich włosów o zapachu niezbyt wskazującym na świeżość
- brak ręczników
- głośno... nie od ulicy, ale od innych lokatorów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#7 PostWysłany: 01 Lis 2014 09:06 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
[quote="limaK"]Polecam hotel Opera. Można w różnych serwisach wyhaczyć bardzo niską cenę i mimo, że się kupuje bez śniadania... Pani na recepcji zaprasza na śniadanie.

Witam. Ile płaciłeś za ten hotel ? Ceny w listopadzie kształtują się na poziomie 550 zł doba 2 osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#8 PostWysłany: 01 Lis 2014 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
janeczek napisał(a):
limaK napisał(a):
Polecam hotel Opera. Można w różnych serwisach wyhaczyć bardzo niską cenę i mimo, że się kupuje bez śniadania... Pani na recepcji zaprasza na śniadanie.

Witam. Ile płaciłeś za ten hotel ? Ceny w listopadzie kształtują się na poziomie 550 zł doba 2 osoby.


20 EUR...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#9 PostWysłany: 01 Lis 2014 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
3 dni każdego mojego tygodnia sypiam w CPH z racji delegacji ;)
Próbowałem już chyba wszystkiego co jest w sensownej cenie, i na mojej liście, jeżeli ktoś dysponuje transportem, numerem jeden jest : http://lyngbyhostel.dk
Obłożenie zawsze niskie, bardzo dobrze wyposażona kuchnia, jadalnia z kominkiem i otoczenie w postaci lasów i wiejskich budynków sprawia, że nadrabiam sporo kilometrów z pracy by przespać się w tym miejscu.
Dla zainteresowanych mogę przesłać fotki.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#10 PostWysłany: 03 Lut 2015 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
Hej ! Szukam jakiegoś przyjemnego noclegu w Kopenhadze, pokój 2-osobowy 14/15.02. Najlepiej w okolicach Tivoli
Cena jaką chciałbym przeznaczyć na ten cel do 300zł
Nie jest to dużo jak na pobyt w duńskiej stolicy, ale na bookingach i innych wyszukiwarkach można coś znaleźć w tej cenie
Może ktoś był w jakimś hotelu godnym polecenia?
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#11 PostWysłany: 16 Mar 2015 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Ja polecam Copenhagen Downtown Hostel
Około 1km od dworca kolejowego, bardzo blisko głównych atrakcji miasta.
Bardzo dużo ludzi, szczególnie młodych. W weekend impreza trwa całą noc więc jest trochę głośno. Ale jak komuś to nie przeszkadza to jak najbardziej warto. Świetny klimat. Nam w 4 osobowym pokoju wyszło jakoś 100zł/noc/osobę.
Podaje link jakby ktoś potrzebował: http://www.copenhagendowntown.com/
Od 20 do 21 mają Happy Hour i dwa piwa są w cenie jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#12 PostWysłany: 16 Mar 2015 10:56 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 104
Podłączę się pod temat.
Czy możecie polecić w Kopenhadze jakieś całodobowe atrakcje? Ewentualnie jakieś miejsca gdzie można spokojnie w nocy posiedzieć, jakieś knajpki etc? Przyjeżdżamy do Kopenhagi późno w nocy i w sumie nie opłaca się nam brać noclegu na parę godzin, tym bardziej że ceny w tym mieście do najniższych nie należą ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#13 PostWysłany: 16 Mar 2015 11:21 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
W weekendy popularne jest w centrum Kopenhagi balangowanie na zewnątrz lokali.
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#14 PostWysłany: 16 Mar 2015 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2011
Posty: 235
Loty: 338
Kilometry: 649 879
niebieski
Jeśli przylatujecie na CPH - można zostać na lotnisku. Jest bezpiecznie i miło :) w mieście pomocny do przeczekania może być całodobowy McDonald's, w samym centrum, tuż przy stacji metra Kongens Nytorv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#15 PostWysłany: 16 Mar 2015 12:33 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
sebeksk napisał(a):
Podłączę się pod temat.
Czy możecie polecić w Kopenhadze jakieś całodobowe atrakcje? Ewentualnie jakieś miejsca gdzie można spokojnie w nocy posiedzieć, jakieś knajpki etc? Przyjeżdżamy do Kopenhagi późno w nocy i w sumie nie opłaca się nam brać noclegu na parę godzin, tym bardziej że ceny w tym mieście do najniższych nie należą ;)


Jeżeli lubicie hipisowskie rozrywki, to na pewno dzielnica Christiani Was zadowoli 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#16 PostWysłany: 20 Mar 2015 22:22 

Christiania nie jest chyba 'czynna' całą dobę. Większość lokali i klubów może być zamknięta późno w nocy. Tu masz przewodnik po angielsku: http://www.christiania.org/wp-content/u ... deeng2.pdf
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#17 PostWysłany: 27 Kwi 2015 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 106
Nocowaliśmy ostatnio w Danhostel Copenhagen City, bardzo blisko Tivoli i dworca głównego.
http://danhostelcopenhagencity.dk/
Jest to 17-piętrowy budynek z ponad tysiącem miejsc noclegowych. Mimo tego wcześniejsza rezerwacja jest wskazana, bo w zeszły weekend wszystkie miejsca były zajęte.
Za pokój 4-os. z łazienką za jedną noc wyszło nam 880 DKK, czyli ok. 120 zł za osobę. Jak na Kopenhagę i tę lokalizację, to chyba całkiem nieźle.
Jedyny minus to dodatkowa opłata za pościel - 65 DKK za cały pobyt. Można ewentualnie wziąć swoją, ale śpiwory są zabronione.
Można też dopłacić 50 DKK i wtedy dostaje się pokój na wyższych piętrach (my akurat mieliśmy na 12.) z fajnym widokiem na miasto.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#18 PostWysłany: 05 Cze 2015 22:29 

Rejestracja: 05 Cze 2015
Posty: 12
Hej :)
A ja mam pytanie o nocleg w Kopenhadze w innym miejscu niż lotnisko.

Lecimy na 2 dni do Kopenhagi, pierwszy nocleg od razu po przylocie fundujemy sobie na lotnisku, jednak wciąż sprawa otwarta jest gdzie zanocujemy drugą noc

Ktoś coś poleca? Oczywiście za free ^^

W temacie przewinął się McDonald w samym centrum przy Nyhavn całodobowy - ciekawe jak to w praktyce wygląda - czy da się zmrużyć oko? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#19 PostWysłany: 14 Lip 2015 13:19 

Rejestracja: 14 Lip 2015
Posty: 1
a może ktoś z Was zna i podrzuci jakiś link/informację dotyczącą noclegów lokalnych w Kopenhadze np. oferowanych przez mieszkańców na okres 7-10 dni dla dwóch, niewielkich, mało kłopotliwych osób? :mrgreen:

może korzystaliście i kogoś szczególnie polecacie, warto jechać do sprawdzonej osoby. ewentualnie, żeby była to symboliczna opłata (na studencką kieszeń) :lol:

proszę pięknie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kopenhaga
#20 PostWysłany: 29 Lis 2015 21:18 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 106
Loty: 6
Kilometry: 6 608
hej, moze ktos podzielic sie informacjami gdzie sie przespac w Kopenhadze w ciagu weekendu ?
dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group