Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Mar 2012 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 380
niebieski
Spałem na tym lotnisku i jak najbardziej mogę polecić, jest dużo ławek, niestety są to łatwi z oparciami na ręce, ale da się przespać ponieważ na połowie ławki są oparcia na ręce nie na całości.
Sporo osób spało, widziałem jak kilka osób rozkładało karimatę i spali, więc jak ktoś ma przy sobie karimatę spokojnie może spać.
Można znaleźć gniazdka - kilka osób korzystało w nocy właśnie podpinając pod nie swoje laptopy.
Łazienki duże, tam też znajdzie się gniazdko.
Z lotniska bardzo blisko do metra i kolei więc można dostać się szybko do Malmo.

Na paro godzinną drzemkę mogę polecić.


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 23:35, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 13 Mar 2012 17:22 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Są tam też pomieszczenia (trzeba wejść po schodach) specjalnie przeznaczone do spania.

Są tam takie sobie, ale zawsze, kanapy, na których wielu ludzi śpi także w dzień, jeśli długo czekają na przesiadkę. Jest też kącik zabaw dla dzieci.

Niestety nie ma tam bardzo dużo tych miejscówek, więc czasami trzeba się trochę "poczaić", żeby złapać zwolnione miejsce.

No i z tego, co pamiętam, to jest to strefa ciszy - czyli nie należy używać komórek, oglądać głośno filmów itp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Cze 2012 17:19 

Rejestracja: 16 Sie 2011
Posty: 8
Sudoku napisał(a):
Są tam też pomieszczenia (trzeba wejść po schodach) specjalnie przeznaczone do spania.

Są tam takie sobie, ale zawsze, kanapy, na których wielu ludzi śpi także w dzień, jeśli długo czekają na przesiadkę. Jest też kącik zabaw dla dzieci.

Niestety nie ma tam bardzo dużo tych miejscówek, więc czasami trzeba się trochę "poczaić", żeby złapać zwolnione miejsce.

No i z tego, co pamiętam, to jest to strefa ciszy - czyli nie należy używać komórek, oglądać głośno filmów itp.


Tak miałem okazję, wypoczywać w tej stefie. Szczerze pierwszys raz się z tym spotkałem. Wygodne fotele, dobrze wytłumione pomieszczenie, tylko od czasu do czasu podaja komunikaty o odlotach,aby nie przegapić swojego lotu :P

Jednak ta strefa nie jest dostepna na holu głównym,a dopiero po odprawie, blisko sklepów bezcłowych trzeba sie dobrze rozlagać,aby ją dojrzeć:) zdaje się dostępna tylko w ciągu dnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Sty 2014 22:36 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
W tej części normalnej jest sporo gniazdek, dzięki czemu nockę można sobie umilić filmikiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Mar 2014 11:49 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 180
troche nie na temat ale może ktoś pomoże..:)
gdzie lepiej spędzić jedną nockę na lotnisku??
sztokholm arlanda czy kopenhaga kastrup?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Mar 2014 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
na arlandzie nie byłem, ale kastrup jest świetne, moje ulubione lotnisko
na górze w terminalu 2 jest sala ciszy z wygodnymi fotelami w pozycji półleżącej, spokojnie można tam spać, ale zawsze jest więcej chętnych niż miejsc
często bywam na kastrup i tylko 2 razy udało mi się dostać wolny fotel

Image
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Sie 2014 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 139
Loty: 90
Kilometry: 124 914
To jak z tym spaniem na lotnisku? Mam we wrześniu lot do Malme, ceny noclegów powalają więc chciałbym się przespać na lotnisku CPH, jest taka możliwość w strefie dostępnej dla wszystkich?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Sie 2014 18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Tak, zdecydowanie jest taka możliwość. Lotnisko jest duże, więc każdy może znaleźć przytulne miejsce dla siebie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Wrz 2014 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 139
Loty: 90
Kilometry: 124 914
A czy są tam jakieś specjalne miejsca do spania czy warto wziąć jakąś karimatę/materac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Paź 2014 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 139
Loty: 90
Kilometry: 124 914
Byłem, polecam na terminalu dwa u góry łatwo znaleźć kącik dla siebie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 20 Mar 2015 21:21 

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 3
A mam do Was takie pytanie: Planuję w kwietniu przylot na to lotnisko w nocy o 23.55 i pobyt 3-4 dniowy, a ponieważ nie chciałabym już przemieszczać się po nocy (i przepłacać za wyjazd), czy jest możliwość ''przeczekania / przespania" na lotnisku ?? Czy Wasze nocki na tym lotnisku wiązały się z lotem przesiadkowym ?? Jaką mam szansę, że nikt mnie nie wyprosi stamtąd???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 20 Mar 2015 21:27 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
Na spokojnie można sobie znaleźć jakiś kąt i przespać się do rana. Sam przylatuję w ostatni piątek kwietnia i śpię tam do rana :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 20 Mar 2015 22:15 

Ze spaniem nie ma problemu jako takiego, jest dosyć cicho po godzinie 22, zwłaszcza na 2 piętrze terminali. Terminal lotów krajowych zamykają po ostatnim locie. Wejście do tej wygodnej sekcji (na górze, z fotelami etc) tylko od strony airside. Jakieś 300 metrów od lotniska jest McDonald's i Netto (trzeba minąć po lewej Hiltona), gdzie można tanio zjeść i kupić co się tam chce. Internet jest za free ale trzeba wcześniej się zapisać do newslettera (ze stronki lotniska) i potwierdzić konto, bo nie będzie działać. I jeszcze nowość, w terminalu 3 jest salonik Regusa. Jeżeli ktoś ma kartę do saloników (można dostać ją za darmo, jest temat na forum), to może korzystać.
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 21 Mar 2015 12:13 

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 3
I nikt na pewno nie poprosi mnie o okazanie biletu na rano na kolejny lot ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 21 Mar 2015 20:26 

Tam jest też stacja kolejowa i odjeżdżają autobusy, zawsze możesz powiedzieć że czekasz na pociąg/autobus który masz za parę godzin. Chociaż szczerze wątpię żeby ktoś się czepiał.
Góra
 PM off  
      
#16 PostWysłany: 21 Mar 2015 21:10 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Na terminalu 3 (na piętrze) jest kilka takich "trampolin" mogących posłużyć na łóżko.

Załączniki:
P5249666.JPG
P5249666.JPG [ 67.35 KiB | Obejrzany 13412 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 21 Mar 2015 21:21 

Dokładnie, zapomniałem o tym napisać. Ale są, z wiadomych względów, oblegane. Więc jak wolne to trza biec szybciutko i zajmować :D Aha, w tym Regusie co wspomniałem, to można sobie śniadanie wykupić i są też prysznice. Ale nie wiem ile kosztuje taka przyjemność jak się korzysta z karty Regus. Normalnie 250 koron za pakiet śniadaniowo-prysznicowo-wejściowy.
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Mar 2015 08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Do spania wykorzystać można też rozmieszczone co jakiś czas lezanki. Duża powierzchnia, żadnych oparc, wygodny materac. Dwie osoby spokojnie się zmieszczą.

Generalnie CPH bardzo przyjazne lotnisko. Pomijając ceny oczywiście ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Kwi 2015 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Przybliży ktoś jak to jest z tym salonikiem Regusa? Właśnie dostałem świeżą kartę i się zastanawiam czy tam rano się da radę wbić na jakieś śniadanko plus prysznic za free ;) Zamierzamy pół nocy przekimać na lotnisku a od rana zacząć zwiedzanie fajnie by było móc się odświeżyć i wypić kawkę. Próbował ktoś ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 05 Kwi 2015 20:05 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
Nie potrafie spac na siedzaco wiec nawet w tych fotelach do masazu nie potrafilem sie wygodnie ulozyc
ale zaraz obok nich sa lawki bez oparc, wygodnie sie wyciagnalem i spalem jak zabity do rana.
Zero problemow, jedynie osoby przychodzace na wylot o 7 rano do Frankturtu delikatnie mnie obudzily bym nie zaspal na lot
dziwne uczucie obudzic sie a nad toba stoi z 50 osob :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group