Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Gru 2010 19:55 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Korzystacie z Konta Wizz, aby uniknąć opłat za przelew w Wizz Air? :)

http://book.wizzair.com/useful_informat ... onditions/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Konto Wizz
#2 PostWysłany: 27 Gru 2010 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
Duży minus tej oferty to że za każdym osoba posiadająca konto musi widnieć na tej rezerwacji + wysoka minimalna wpłata.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Konto Wizz
#3 PostWysłany: 27 Gru 2010 21:09 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Ale ciekawe są bonusy. Nie dość, że brak opłaty, to jeszcze 15 lub 25% bonus :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Konto Wizz
#4 PostWysłany: 27 Gru 2010 21:36 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
wpłata minimalna 2000pln. I to chyba przesądza o opłacalności stosowania tej możliwości. Jeśli latasz w grupie 4-5 osób to przy dobrych wiatrach wydasz to na 2-3 wycieczki (przy założeniu że lecisz np 4 odcinki wyłącznie wizzem). Jeśli lata się samemu lub w nieokreślonej grupie, głównie Ryanairem posiłkując się tylko Wizzem, nie ma to żadnego sensu. No chyba że stać Cię na zamrożenie 2kPLN ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Konto Wizz
#5 PostWysłany: 27 Gru 2010 22:20 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 306
niebieski
Gdzieś to już było poruszane i jak dla mnie największe wady to ważność środków przez rok. Jak się lata w 4 osoby tylko Wizzem to może uda się wydać po 500 zł na rok, a druga wada to taka, że można opłacać tylko bilety Wizz Air Hungary, a ja np wybieram się na loty Wizz Air Ukraine.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Konto Wizz
#6 PostWysłany: 09 Sty 2011 12:58 

Rejestracja: 02 Sie 2010
Posty: 19
Ciekawostka: po zeszłorocznej kwietniowej chmurze wulkanicznej zostało mi trochę niewykorzystanych pieniędzy. Państwo na infolinii informowali, żeby z nich skorzystać trzeba rezerwować bilet przez infolinię WIZZ (3,66zł/minuta) i NIE MA innej możliwości.
Tak więc zadzwoniłem dzisiaj. Już po 15 (!!!) minutach kosztujących mnie ponad 50zł (bilet który chciałem kupić kosztował 69zł...) obsługująca mnie ślamazarnie jak firma przykazała, pani Sandra Okwilas (jeśli przekręciłem nazwisko to przepraszam) poinformowała, że u nich w systemie występują jakieś błędy ale przecież mogę dokonać rezerwacji osobiście ze strony :). Kwadrans w życiu to mniej niż mgnienie oka, 50 zł to ledwie trochę ponad 10 euro, gwałtowny skok ciśnienia - bezcenny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Konto Wizz
#7 PostWysłany: 19 Sty 2011 22:48 

Rejestracja: 19 Sty 2011
Posty: 8
mareck napisał(a):
poinformowała, że u nich w systemie występują jakieś błędy ale przecież mogę dokonać rezerwacji osobiście ze strony :). Kwadrans w życiu to mniej niż mgnienie oka, 50 zł to ledwie trochę ponad 10 euro, gwałtowny skok ciśnienia - bezcenny.


Czy wiesz jak można to zrobić? Ja mam sporo kredytu i chcę kupić bilet, więc jestem bardzo zainteresowany jak można zrobić rezerwację z pominięciem infolinii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Konto Wizz
#8 PostWysłany: 12 Lut 2011 16:52 

Rejestracja: 12 Lut 2011
Posty: 1
Witam

Mam pytanie: kupując bilet w wizzairze, można to zrobić zwykłym przelewem bankowym, czy trzeba założyżćkonto wizz. Na blankiecie pojawia się nazwa firmy i nip. Podróżując jako osoba prywatna rozumiem, że w tym przypadku nie wypełniam tych pól?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Konto Wizz
#9 PostWysłany: 12 Lut 2011 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
http://www.fly4free.pl/rezerwacja-bilet ... -po-kroku/ Tak, nie wypełniasz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Sty 2012 14:11 

Rejestracja: 26 Sty 2012
Posty: 1
Witam,

Próbowałam szukać, ale nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie. Mam karte CitiWizz i dotad nią płaciłam za bilety. Jednak nazbierało mi sie troche środków i przelałam je na konto WIZZ.

Jakie są ograniczenia dotyczące tych środków? Czy mogę je przeznaczyć tylko na rezerwacje gdzie jestem pasażerem, czy jak to wygląda?

Przy okazji mogę pomóc komuś kto nie ma karty WIZZ w rezerwacji i bezprowizyjnym zakupie biletów:)

Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Sty 2012 14:21 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
Musisz być jednym z pasażerów żeby wykorzystać środki ale możesz kupić dla siebie i innej/innych osób.

Innych ograniczeń (oprócz czasowego - ważne 2 lata od przelania) nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Sty 2012 15:36 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 577
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Swoja kartą płacić też możesz za bilety dla innych osób, które poproszą Cie o pomoc w zakupie. Nie ma z tym problemu. Ty placisz, a osoba, której pomagasz zwraca pieniądze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Sty 2012 15:45 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
siudamac napisał(a):
Innych ograniczeń (oprócz czasowego - ważne 2 lata od przelania) nie ma.

Jeszcze jest takie że na rezerwacji z konta Wizz może być max. 5 pasażerów.

I jak nie mamy całości środków za bilet to można część opłacić z konta Wizz a resztę dopłacić kartą.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 30 Sty 2012 13:24 

Rejestracja: 19 Mar 2011
Posty: 56
oooo tego nie wiedziałem, ciekawa opcja :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 14 Lut 2012 18:17 

Rejestracja: 19 Mar 2011
Posty: 56
Witam :-) mam małe pytanie jak już pojawią mi się punkty na moim koncie Wizz ;) - co mam nadzieję stanie się niedługo - w jaki sposób mam zamienić moje ukochane punkciki na bilet :-) Czy ktoś już z was zabukował sobie bilecik w ten sposób :D Wiem, że jeszcze z tydzień roboczy muszę poczekać ale co już pojawiają się jakieś promocje w jakieś fajne miejsca i mam nadzieję, że uda mi się gdzieś polecieć ;)

Prosiłbym o poradę forumowiczów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 14 Lut 2012 18:33 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 577
Loty: 70
Kilometry: 83 301
Platności karta Citi Wizz ==> telefon do BOK Citi i prośba o przelanie punktów na konto Wizz ==> po 2 tyg punkty pojawią się na koncie Wizz ==> logujesz się na swoje konto w Wizz ==> wybierasz lot, postepujesz jak przy standardowej rezerwacji i na końcu wybierasz płatność "koto Wizz".

Tak wygląda to w telegraficznym skrócie :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 20 Lut 2012 00:39 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Może nietypowe pytanie ale mające dla mnie sens. Czy jeżeli mam już punkty na koncie i kupuje bilet to muszę płacić za niego punktami czy też mogę je sobie zostawić a płacić kartą? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 20 Lut 2012 00:57 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 152
Nie musisz płacić punktami, możesz wybrać opcje płatności kartą. Masz możliwość wyboru po przejściu do płatności rezerwacji.
_________________
Pozdrawiam Piotrek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 20 Lut 2012 01:02 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Ślicznie dziękuję, tak myślałem ale nie robiłem tego jeszcze. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 25 Lut 2012 22:09 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 9
Czy to jest pewna informacja, że jak mam na koncie Wizz mniej środków niż wynosi cena to na ostatniej stronie, jak wybieram formę płatności poprzez konto to potem brakujące środki mogę dopłacić z karty? Czy może taka transakcja nie dojdzie do skutku, tzn. na koncie muszę mieć co najmniej tyle środków ile wynosi cena? Dziękuje za odpowiedź.


Ostatnio edytowany przez saja, 25 Lut 2012 22:11, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group