Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Kontakt z Wizzair – stan na 30 maja 2021 r.

W godz. 9-17 działa polska obsługa pod zwykłym krajowym numerem telefonu 22 128 49 05.
W pozostałych godzinach pozostaje kontakt w jęz. angielskim. Jak pisze forumowicz dg72: „Praktycznie wszystko do załatwienia pod tym numerem”.

Jeśli jednak pod tym numerem nie są w stanie nam pomóc, to standardowo Wizzair ma dedykowane infolinie do kontaktu dla poszczególnych krajów. Pełne zestawienie tutaj https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami
UWAGA! Polska infolinia jest droga (4,92 zł/ minuta). Opisywany wcześniej na forum sposób na tanie rozmowy przez aplikację toolani i dzwonienie „na Maltę” już nie działa. Część numerów, które w zestawieniu nie mają stawki, lecz opis „international”, to obecnie numery węgierskie (kierunkowy +36) – na niektórych jest możliwość połączenia się z polskimi konsultantami. Za takie połączenie międzynarodowe zapłacimy wedle stawek stosowanych przez operatora sieci, z której dzwonimy.

dg72 napisał(a):
Darmowy Czat Wizzair:
Wchodzimy na stronę
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami

Klikamy na różowe kółko na dole, z białym znakiem zapytania :?:

Osoby wchodzące przez smartfon z przeglądarki Firefoks: polecam kliknąć na 3 pionowe kropki i wybrać wersję na komputer

Na czacie piszemy Talk to human
Wybieramy czy klikamy w różowy napis Talk to agent
Wpisujemy po kolei:
Nr rezerwacji Wizzair
Data lotu do zmiany
E-mail i nr telefonu przypisany do rezerwacji

Gdy jest dostępny konsultant dołączy się do Czatu, należy napisać po angielsku o co prosimy
Kto nie pisze i nie czyta swobodnie po angielsku warto przygotować czy otworzyć Tłumacz Google.

Po polsku tylko telefonicznie 9-17 jak wcześniej nr stacjonarny polski 22 1284905.

[ 330 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 28 Lip 2022 20:44 

Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Jak masz wydrukowaną kartę i ważny dokument podróży to się uspokój. Będzie ok.

Jak nie udało się odprawić i wygenerować karty pokładowej to zadzwoń na tani nr 22 1284905. Tak jak na czacie konwersacja po angielsku.
 Relacje PM off  

#322 PostWysłany: 08 Sie 2022 21:49 

Loty: 37
Kilometry: 63 854
Czy ma ktoś jakieś pozytywne doświadczenia z czatem Wizz? Próbuję od 5 dni o różnych godzinach i nic. Nawet pomiędzy 2 a 4 w nocy się nie udało porozmawiać z agentem.
 Relacje PM off  

#323 PostWysłany: 08 Sie 2022 21:59 

niebieski
@hanysek81 Ja mam. W poniedziałek zostawiłem zakładkę z czatem w tle i przez kilka godzin wytrwale odświeżałem jak mi się przypomniało, koło 17 udało mi się połączyć z agentem.
 Relacje PM off
hanysek81 lubi ten post.
hanysek81 uważa post za pomocny.

#324 PostWysłany: 02 Wrz 2022 13:43 

Czy numer 221284905 został wyłączony na dobre? Taki komunikat otrzymuje dzwoniąc pod niego, a jeszcze tydzień temu załatwiałem dodatkowe miejsce dla niemowlaka.

Czy są jakieś alternatywy, inne numery aktywne gdzie koszt połączenia jest jak za lokalne?
 Relacje PM off  

#325 PostWysłany: 02 Wrz 2022 14:36 

Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Faktycznie, teraz jest komunikat "nie ma takiego numeru", być może na stałe go wyłączyli.
By w miarę szybko się połączyć trzeba wybrać któryś nr węgierski np z infolinii na Malcie
0036 212 111 809
potem tonowo infolinia po polsku lub angielsku
Koszt np w Orange 1 zł minuta
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami

Klikamy w Telecentrum i wybieramy Węgry, Malta itd nr tel początek ±36 O036

Jest oczywiście czat, ale połączyć się z nimi to jak wygrać w totka :)
 Relacje PM off  

#326 PostWysłany: 02 Wrz 2022 17:15 

Rutras napisał(a):
Czy numer 221284905 został wyłączony na dobre?

Teraz po 17 numer znowu działa, więc mam nadzieję że było to chwilowe.
 Relacje PM off  

#327 PostWysłany: 05 Wrz 2022 09:45 

Na chwilę obecną polska (wew. 4) i angielska (wew. 2) ogólna infolinia Wizzair jest dostępna pod numerem +36 1677 7521. Próba połączenia z innymi numerami nie dochodzą do skutku (przynajmniej z Play).
 Relacje PM off
KL_user lubi ten post.
KL_user uważa post za pomocny.

#328 PostWysłany: 05 Wrz 2022 15:25 

Dzwoniłam dziś na polską bezpłatną infolinię. Udało mi się to nawet zrobić około 4 razy :D

Dlaczego aż tyle? Jedna z pań wgl nie chce rozmawiać. Twierdzi, że to numer alarmowy, żeby dzwonić na infolinię rezerwacyjną - płatną. Myślę, że nie ma, co z nią dyskutować. Najlepiej się rozłączyć.

Pani nr 2 - niby chciałaby coś pomóc, ale też do końca nie jest sympatyczna. Mimo wszystko wykazuje jakiekolwiek zajęcie się tematem.

Pan nr 3 - rozwiązał mój problem w ciągu 5 minut! Bardzo sympatyczny!
 Relacje PM off  

#329 PostWysłany: 01 Paź 2022 17:24 

p.tg napisał(a):
Dzwoniłam dziś na polską bezpłatną infolinię. Udało mi się to nawet zrobić około 4 razy :D

Czyli pod jaki numer?

Mi z kolei udało się dziś po ok. 5 min oczekiwania (sobota g.17.00) połączyć z agentem na live chacie, jednak bez skutku przy chęci przebookowania odwołanego lotu.
 Relacje PM off  

#330 PostWysłany: 01 Paź 2022 21:26 

niebieski
dg72 napisał(a):
Jest oczywiście czat, ale połączyć się z nimi to jak wygrać w totka :)
Jeden raz udało mi się połączyć z konsultantem Wizzair "live chat". Tylko trzeba mieć anielską cierpliwość i wytrzymać przynajmniej pół godziny bez oznak życia w komunikatorze aż wyświetli się informacja o połączeniu.
Np. W Ryanair jest to lepiej rozwiązane bo tam pokazuje się ilość osób oczekujących i mocno przeszacowany na plus czas oczekiwania".
 Relacje PM off  

[ 330 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], heide_berg oraz 5 gości