Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt z Wizzair – stan na 26 czerwca 2023 r.

Kontakt w sprawie istniejących rezerwacji za stroną Wizzair
"Jeśli Twoje pytanie dotyczy istniejącej rezerwacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem numeru Telecentrum Wizz Air dla Istniejących Rezerwacji (+48 32 213 29 16, numer telefonu o stawce lokalnej), który jest dostępny na stronie Kontakt."

W godz. 9-17 działa polska obsługa pod zwykłym krajowym numerem telefonu 22 128 49 05.
W pozostałych godzinach pozostaje kontakt w jęz. angielskim. Jak pisze forumowicz dg72: „Praktycznie wszystko do załatwienia pod tym numerem”.

Jeśli jednak pod tym numerem nie są w stanie nam pomóc, to standardowo Wizzair ma dedykowane infolinie do kontaktu dla poszczególnych krajów. Pełne zestawienie tutaj https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami
UWAGA! Polska infolinia jest droga (4,92 zł/ minuta). Opisywany wcześniej na forum sposób na tanie rozmowy przez aplikację toolani i dzwonienie „na Maltę” już nie działa. Część numerów, które w zestawieniu nie mają stawki, lecz opis „international”, to obecnie numery węgierskie (kierunkowy +36) – na niektórych jest możliwość połączenia się z polskimi konsultantami. Za takie połączenie międzynarodowe zapłacimy wedle stawek stosowanych przez operatora sieci, z której dzwonimy.

dg72 napisał(a):
Darmowy Czat Wizzair:
Wchodzimy na stronę
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami

Klikamy na różowe kółko na dole, z białym znakiem zapytania :?:

Osoby wchodzące przez smartfon z przeglądarki Firefoks: polecam kliknąć na 3 pionowe kropki i wybrać wersję na komputer

Na czacie piszemy Talk to human
Wybieramy czy klikamy w różowy napis Talk to agent
Wpisujemy po kolei:
Nr rezerwacji Wizzair
Data lotu do zmiany
E-mail i nr telefonu przypisany do rezerwacji

Gdy jest dostępny konsultant dołączy się do Czatu, należy napisać po angielsku o co prosimy
Kto nie pisze i nie czyta swobodnie po angielsku warto przygotować czy otworzyć Tłumacz Google.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 16 Lut 2017 22:23 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 17
Czy mógłby ktoś wytłumaczyć w jaki sposób działa ten numer maltański. Był tylko angielski komunikat, że witamy w wizzair, potem że for english speakers wcisnąć 1. następnie usłyszałem po angielsku, ze jestem 3. w kolejce. W międzyczasie wcisnąłem 3 na klawiaturze, ale nic sie nie działo więc po 5 minutach się rozłączyłem. Nie wiem czy to istotne ale dzwoniłem z komórki przez karte telegrosik.
Czy ten numer działą, czy cos zrobiłem źle i co?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 16 Lut 2017 22:38 

wszystko ok, ale zamiast po połączeniu kliknąć tonowo 1 klikasz tonowo bodajże 3 język polski
Góra
 PM off  
      
#43 PostWysłany: 16 Lut 2017 22:44 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 17
Anonymous napisał(a):
wszystko ok, ale zamiast po połączeniu kliknąć tonowo 1 klikasz tonowo bodajże 3 język polski

Niestety. klikam 3, ale cały czas mi mówi żebym wcisnał 1 dla połaczenia z angielskojęzycznym konsultantem :/ a jak nic nie robię to cały czas po angielsku mi mówi zeby przygotowac numer rezerwacji a potem który jstem w kolejce. Czy jak w tyym czasie wcisnę 3 to połączy mnie z Polakiem? Szczerze mówiąc, nie sądzę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 16 Lut 2017 22:54 

Rejestracja: 22 Lut 2014
Posty: 124
Loty: 57
Kilometry: 116 084
Chwilę temu próbowałem i chyba niestety nie działa. :(
_________________
Pozdrawiam

Marek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 16 Lut 2017 23:06 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 17
Czyli zostaje telefon za 5 zł lub mail z odpowiedzia w ciągu 30-dni? :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 16 Lut 2017 23:17 

Wychodzi, że TAK bo ZDECHŁO

Po zadzwonieniu na nr. maltański oraz na podane wcześniej: numer do Węgier, podpisany jako Azerbejdżan (003616777501), ewentualnie Hiszpania-Katalonia (0034937370069)

Wszędzie nie ma możliwości przełączenia się na krajowe infolinie, włącza się i faktycznie odbiera konsultant mówiący w języku angielskim

zresztą sporo namieszali z telefonami np. podano do Niemiec dla osób mówiących w języku polskim za skromne 1,99 euro

https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... t-z-nami#/
Góra
 PM off  
      
#47 PostWysłany: 17 Lut 2017 10:24 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Pojawiło się na stronie coś takiego:
Numer międzynarodowy dla CZ, PL
+48 22 1284905

Stawka za minutę połączenia international

Tlenofon - 9 gr/min. Nie dzwoniłem, więc nie wiem, czy da się coś załatwić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 17 Lut 2017 10:29 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Ten numer działa od dawna jako alarmowy w przypadku odwołania lotu lub zmiany godzin itp.Innych spraw nie chcą załatwiać i szkoda ,że maltańska infolinia padła :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 17 Lut 2017 11:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 594
Loty: 180
Kilometry: 222 599
srebrny
Islandia - da się wybrać język polski
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 17 Lut 2017 19:27 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 17
Niestety nie mam zbyt dobrych widomości. Właśnie spróbowałem na Islandię. Faktycznie jest opcja zjezykiem polskim, ale po wciśnieciu 2 słychac jakis komunikat po islandzku i sytuacja identyczna jak w przypadkuMalty. Komunikaty po angielsku , np. że jestem drugi w kolejce. Byłem ciekawy czy może jakims cudem zgłosi sie polski konsulant, ale skonczyła mi się karta w telegrosiku :D Czyli dodatkowo jestem 10 zł w plecy.

-- 17 Lut 2017 18:34 --

Wygląda na to, że są jakieś blokady na polski numer. może dzwoniąc z kompa, np. przez skype uda siałoby się. choć nie wiadomo, czy nie ma też jakiejś blokady ip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 17 Lut 2017 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 594
Loty: 180
Kilometry: 222 599
srebrny
fakt, nie słuchałem dłużej, tylko do informacji że 2 to PL
niestety, nie można także się dodzwonić z komórki na niemiecki polskojęzyczny numer
jutro potestuję dzwoniąc prezentacja numeru i bez, być może ich system wykrywa numer z PL i stąd problemy
jeśli będzie bez prezentacji to nie wiedzą skąd dzwonisz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 17 Lut 2017 19:40 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 17
Daj znać jak wyniki testów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 17 Lut 2017 21:34 

mach79 napisał(a):
Niestety nie mam zbyt dobrych widomości. Właśnie spróbowałem na Islandię. Faktycznie jest opcja zjezykiem polskim, ale po wciśnieciu 2 słychac jakis komunikat po islandzku i sytuacja identyczna jak w przypadkuMalty. Komunikaty po angielsku , np. że jestem drugi w kolejce.


Przez Islandię też nic z tego, po 2 język polski 3 madziarzy włącza się angielski komunikat jak na maltańskim i innych w/w numerach
Góra
 PM off  
      
#54 PostWysłany: 18 Lut 2017 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 594
Loty: 180
Kilometry: 222 599
srebrny
niestety lipa, może ktoś ma możliwość zadzwonienia z telefony który ma COLP na numer 703703003
jeśli wizz nie ma COLR to pojawi się numer docelowy na który się dodzwonimy
numery premium zawsze mają odpowiednik numeru krajowego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 18 Lut 2017 15:46 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Nie wiem czemu tak wałkujecie Maltę czy Islandię, które są stosunkowo drogie w VoIPach, skoro jest pełno węgierskich numerów podpisanych jako inne kraje (te z prefiksem +36). Na przykład mołdawski-węgierski numer +3616777506 ma pod 9 wybór języka polskiego.
@mach79, nie ma sensu wydawać 10zł na jakieś Telegrosiki, skoro u praktycznie każdego operatora VoIP zadzwonisz na europejski numer stacjonarny za kilka groszy. Na przykład w HaloNet połączenie do Węgier kosztuje 7gr za minutę.

@gorny77, mnie się wydaje, że te niemieckie linie z konkretnymi językami są na stronie od dawna i nic się nie zmieniło.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez ms993, 18 Lut 2017 15:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 18 Lut 2017 15:52 

ms993 napisał(a):
003616777506


tonowo 9 przeskakujemy na polską infolinię Wizzair i faktycznie odbiera polska konsultantka (u mnie w FreecoNet nadal jak przy maltańskim 7 groszy minuta)

Ale ciekawe jak długo i to będzie działać ...
Góra
 PM off
mach79 lubi ten post.
mach79 uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 18 Lut 2017 15:56 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@gorny77, ja bym się nie martwił - od co najmniej dwóch albo trzech lat działa jakiś tani numer, co jakiś czas pojawiają się nowe, a inne znikają - raczej nieprędko to całkowicie zlikwidują.
Jeszcze jedno - kiedyś jak dzwoniłem na chyba izraelski numer i wybrałem angielski, to i tak mnie połączyło z Polakiem, więc czasem nawet jak nie ma do wyboru polskiego, to jest duża szansa na osobę mówiącą po polsku pod innym językiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 19 Lut 2017 21:24 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 17
Anonymous napisał(a):
ms993 napisał(a):
003616777506


tonowo 9 przeskakujemy na polską infolinię Wizzair i faktycznie odbiera polska konsultantka (u mnie w FreecoNet nadal jak przy maltańskim 7 groszy minuta)

Ale ciekawe jak długo i to będzie działać ...


Potwierdzam. Działa :)
Góra
 Profil Relacje PM off
sondejmarek lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 06 Mar 2017 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
Anonymous napisał(a):
ms993 napisał(a):
003616777506


tonowo 9 przeskakujemy na polską infolinię Wizzair i faktycznie odbiera polska konsultantka (u mnie w FreecoNet nadal jak przy maltańskim 7 groszy minuta)

Ale ciekawe jak długo i to będzie działać ...

przed momentem dzwoniłem - faktycznie działa.
w HappyCall 3 grosze za minutę 8-)


Ale nie załatwiłem po co dzwoniłem :roll:

Zrobione 2 osobne rezerwacje, dla 2 dorosłych osób.
Ale 1 z tych osób to dziecko lat 6 ;)

Pan konsultant powiedział, że rezerwacja zrobiona z jakiejś promocji - w związku z tym nie może ich połączyć.
Jedyna możliwość to chyba na lotnisku za 10€ ?


To bardziej doświadczeni - jak ugryźć temat, nie płacąc 10€ ? ;)
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 06 Mar 2017 16:22 

A spróbuj jeszcze raz czy dwa razy, a nuz trafisz na właściwego konsultanta zwłaszcza przy tych kosztach
Nie wiem skąd te 10 euro, trzeba poczytać co mówi strona Wizzair
Góra
 PM off
rysiekkk lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group