Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt z Wizzair – stan na 26 czerwca 2023 r.

Kontakt w sprawie istniejących rezerwacji za stroną Wizzair
"Jeśli Twoje pytanie dotyczy istniejącej rezerwacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem numeru Telecentrum Wizz Air dla Istniejących Rezerwacji (+48 32 213 29 16, numer telefonu o stawce lokalnej), który jest dostępny na stronie Kontakt."

W godz. 9-17 działa polska obsługa pod zwykłym krajowym numerem telefonu 22 128 49 05.
W pozostałych godzinach pozostaje kontakt w jęz. angielskim. Jak pisze forumowicz dg72: „Praktycznie wszystko do załatwienia pod tym numerem”.

Jeśli jednak pod tym numerem nie są w stanie nam pomóc, to standardowo Wizzair ma dedykowane infolinie do kontaktu dla poszczególnych krajów. Pełne zestawienie tutaj https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami
UWAGA! Polska infolinia jest droga (4,92 zł/ minuta). Opisywany wcześniej na forum sposób na tanie rozmowy przez aplikację toolani i dzwonienie „na Maltę” już nie działa. Część numerów, które w zestawieniu nie mają stawki, lecz opis „international”, to obecnie numery węgierskie (kierunkowy +36) – na niektórych jest możliwość połączenia się z polskimi konsultantami. Za takie połączenie międzynarodowe zapłacimy wedle stawek stosowanych przez operatora sieci, z której dzwonimy.

dg72 napisał(a):
Darmowy Czat Wizzair:
Wchodzimy na stronę
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami

Klikamy na różowe kółko na dole, z białym znakiem zapytania :?:

Osoby wchodzące przez smartfon z przeglądarki Firefoks: polecam kliknąć na 3 pionowe kropki i wybrać wersję na komputer

Na czacie piszemy Talk to human
Wybieramy czy klikamy w różowy napis Talk to agent
Wpisujemy po kolei:
Nr rezerwacji Wizzair
Data lotu do zmiany
E-mail i nr telefonu przypisany do rezerwacji

Gdy jest dostępny konsultant dołączy się do Czatu, należy napisać po angielsku o co prosimy
Kto nie pisze i nie czyta swobodnie po angielsku warto przygotować czy otworzyć Tłumacz Google.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 03 Sty 2018 11:20 

Rejestracja: 03 Sty 2018
Posty: 1
Dzwoniłem dzisiaj na Maltę. Przez aplikację toolani. Pobrało mi z karty około 2zł za rozmowę lokalną (nie mam darmowych) plus 58gr z konta aplikacji (z 2zł darmowych otrzymanych po rejestracji). Czyli wszystko jak opisane powyżej. Rozmowa z miłą konsultantką ponad 8 minut. Podczas płatności za bilet powstała dziwna nadpłata 21zł i nie mogłem nic zrobić bez kontaktu z telecentrum. Gdybym dzwonił na Polski numer kosztowałoby mnie to około 40zł, czyli więcej niż owa nadpłata. Co się i tak okazało, że z karty została pobrana dobra kwota. Tylko w systemie był jakiś błąd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#102 PostWysłany: 23 Sty 2018 16:14 

Rejestracja: 23 Sty 2018
Posty: 1
Nie mogę się dodzwonić na żaden z tych numerów. Chciałam tylko zmienić mail na koncie wizzair.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 03 Lut 2018 18:56 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
od 3 dni probuje sie dodzwonic (na maltanski oraz rumusnko-wegierski) - bez skutku. Czyzby wykrywali, ze dzwonie nie na platny i nie odbieral nik na infolinii? :-) dodam, ze moge wybrac jezyk ale slysze pozniej tylko muzyczke i nikt nie odbiera.
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 03 Lut 2018 19:17 

O prawidłowości przekierowania z maltańskiej na polską infolinię świadczy głos lektora "rozmowa jest nagrywana, jesteś pierwszy fefnasty w kolejce"

Nie dzwonisz w godzinach pracy lub coś ci z jakiegoś powodu nie wychodzi
Góra
 PM off  
      
#105 PostWysłany: 03 Lut 2018 19:22 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
@gorny7 mam ten komunikat, wiec moze mam pecha. No nic no to probuje juz chyba 11 raz i poslucham se muzyczki tak przez 10min:-)
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 03 Lut 2018 19:25 

Jak teraz to zapewne ...nieczynna

Spróbuj w poniedziałek po 9 rano lub z tego co tu pisano angielska jest całodobowa
Góra
 PM off  
      
#107 PostWysłany: 05 Lut 2018 20:32 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 802
srebrny
Czy aplikacja Toolani dalej działa?
Przy próbie połączenia z maltańskim albo węgierskim numerem zawsze słyszę, że numer jest niedostępny :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 05 Lut 2018 20:45 

Przed chwilą tj. o 19:43 bez problemu się połączyłem przez maltański nr. tonowo 3 z polską infolinią korzystając z
https://fcn.pl/?gclid=EAIaIQobChMIofqur ... gIAxPD_BwE

coś tam piszą o darmowym dzwonieniu przez 30 dni w opcji prepaid
Góra
 PM off  
      
#109 PostWysłany: 05 Lut 2018 23:13 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
No to napisze bo moze ktos bedzie mial podobny problem.
Dodzwonilem sie dopiero gdy ustawilem "Caller ID"!
Gdy dzwonilem do nich z zastrzezonego to przechodzilem kazdy etap lacznie z wybraniem jezyka, informacja o nagrywaniu rozmowy do momentu sluchania muzyczki. Gdy ustawilem "Caller ID" czyli numer dzwoniacego, doszlo do powyzszego informacja, ktory jestem w kolejce no i wtedy juz polaczylo mnie z konsultantem.
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 21 Lut 2018 16:00 

Rejestracja: 11 Kwi 2017
Posty: 3
Zbanowany
Witaj, gdzie należy ustawić to Caller ID ?


Ostatnio edytowany przez Zeus, 21 Lut 2018 16:04, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 21 Lut 2018 16:06 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
@Jacek79 w programie VOIP, to identyfikator rozmowcy. Kazdy program ma to roziwazane inaczej wiec nei pomoge konkretniej :-)
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off
Jacek79 uważa post za pomocny.
 
      
#112 PostWysłany: 21 Lut 2018 16:41 

Rejestracja: 11 Kwi 2017
Posty: 3
Zbanowany
-- 21 Lut 2018 15:25 --

Dzięki za szybka odpowiedź !

-- 21 Lut 2018 15:41 --

kliperjk napisał(a):
@Jacek79 w programie VOIP, to identyfikator rozmowcy. Kazdy program ma to roziwazane inaczej wiec nei pomoge konkretniej :-)


Napiszesz mi jeszcze na jaki numer dzwoniłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 05 Mar 2018 10:43 

Rejestracja: 05 Mar 2018
Posty: 1
Wiem ze to sprawa banalna i sam nie wiem jak mogło mi się to wydarzyć ale podczas płacenia za bilet przelewem nie wpisałem numeru rezerwacji tylko swoje dane osobowe... czy jest opcja że oni uznają mój przelew i rezerwacja dojdzie do skutku?
A jak nie to zwrot pieniędzy jest możliwy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 05 Mar 2018 10:50 

Jak ni dadzą rady przypisać wpłaty do rezerwacji to pieniądze w kilka dni zwrócą na konto, z którego dokonano przelewu

Jak Ci zależy zadzwoń na ich infolinię, zapewne pomogą przypisać wpłatę do podanego przez ciebie nr. rezerwacji
Góra
 PM off  
      
#115 PostWysłany: 05 Mar 2018 10:52 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
Jacek79 napisał(a):
-- 21 Lut 2018 15:25 --

Dzięki za szybka odpowiedź !

-- 21 Lut 2018 15:41 --

kliperjk napisał(a):
@Jacek79 w programie VOIP, to identyfikator rozmowcy. Kazdy program ma to roziwazane inaczej wiec nei pomoge konkretniej :-)


Napiszesz mi jeszcze na jaki numer dzwoniłeś?


Dzownilem na maltanski i moldawski, ale spokojnie mozesz dzownic na dowolny, przy ktorym tutaj pokazuje "Stawka za minutę połączenia; domestic"
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... t-z-nami#/ (zakladka telectentrum)
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 30 Maj 2018 19:30 

Rejestracja: 30 Maj 2018
Posty: 1
Dzięki za pomoc, połączenie z numerem malty działa,
00356 27781054 wew.3

3:11 połączenia 0.96gr z karty + 0,37gr z konta startowego toolani

sprawa z przypisaniem przelewu do rezerwacji załatwiona od ręki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 17 Cze 2018 19:34 

Rejestracja: 16 Cze 2018
Posty: 3
Hej,

W godzinach 8-16 ostatno nie miałem problemu z dodzwonieniem się na polską infolinię pod nr 703703003. Po max 5 minutach odbierał konsultant.

pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 17 Cze 2018 19:36 

Rejestracja: 11 Sty 2017
Posty: 8
A jaka cena była na ten 0700? Za całość ile zapłaciłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 10 Lip 2018 20:41 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Czy kontakt telefoniczny to jedyna opcja skontaktowania się z nimi? Wizzair na ostatnim etapie rezerwacji zmienił mi imię w rezerwacji i teraz z ich winy muszę bulić (przy dobrych wiatrach) 20zł za telecentrum? ;/
Na swoje konto Wizzair robiłem rezerwację na imię ojca i do momentu kliknięcia płać widniał on jako pasażer a po przejściu płatności zmieniło mi na moje imię. Niby jest jakiś formularz na skargi itp. ale nie wiem ile czasu i czy w ogóle rozpatrzą tam mój problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 10 Lip 2018 20:54 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
@chris0o

Kupując bilet ze swojego konta w Wizz aby płacić mniej musisz być jednym z pasażerów.
Jeżeli tak było to system nie puścił ci zmiany imienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group