Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Wrz 2018 09:00 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
No i mamy promocje punktową
https://www.accorhotels.com/leclub/prom ... 340a180510

po polsku
https://www.accorhotels.com/leclub/prom ... 5e992bae80
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez maxima, 11 Wrz 2018 20:09, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
8 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 11 Wrz 2018 09:26 

Rejestracja: 08 Gru 2017
Posty: 30
w Goodie cashback na accor 8%
Góra
 Profil Relacje PM off
PawelGa lubi ten post.
PawelGa uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Wrz 2018 09:30 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
Ze dwa lata w każdej brałem udział, a tu w tym roku takie podwyżki zrobili, że już mi się nie opłaca. Eh szkoda, bo nawet mi się smutno zrobiło wiedząc, że ta jesień będzie bez wycieczek po ibisach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Wrz 2018 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Quidco miał kilka dni temu do 15%.
Góra
 Profil Relacje PM off
PawelGa lubi ten post.
PawelGa uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 11 Wrz 2018 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Czekałam na promocję 6k od tygodnia i 2 godziny temu zrobiłam w końcu rezerwacje na październik, zanim przeczytałam wiadomość @maxima. Pociąć się można :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Wrz 2018 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Zapisz się do promo i powinni Ci zaliczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Wrz 2018 11:29 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
Jedyny hotel w którym były dobre ceny "Sofitel Taba" niestety w tym roku 2 razy droższy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Wrz 2018 19:33 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
I jest już polska wersja i polski regulamin, który zamieszczam poniżej w razie jakby był potrzebny po zakończeniu promocji:
Cytuj:
  1. Ogólne warunki użytkowania programu Le Club AccorHotels obowiązują w odniesieniu do tej oferty.
  2. Aby skorzystać z tej oferty, członek programu lojalnościowego Le Club AccorHotels musi obowiązkowo zapisać się do udziału w ofercie (w okresie od 11.09.2018 do 07.10.2018), klikając powyższy przycisk „ZALOGUJ SIĘ”, a następnie postępując zgodnie z instrukcjami.
  3. Oferta jest ważna tylko raz dla każdego członka programu na 3 pobyty liczące co najmniej po 2 noclegi, w okresie obowiązywania oferty. Pobyty muszą zostać zarezerwowane w okresie od 11.09.2018 do 07.10.2018 i wykorzystane od 18.09.2018 do 14.01.2019 w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels. Oferta umożliwia członkom programu Le Club AccorHotels otrzymanie maksymalnie 6000 punktów Rewards: 500 punktów Rewards po pierwszym pobycie, 2500 punktów Rewards po drugim pobycie i 3000 punktów Rewards po trzecim pobycie. Premia w postaci punktów Rewards stanowi uzupełnienie punktów Rewards i punktów Status zdobywanych normalnie przez członka programu za pobyt kwalifikowany zgodnie z ogólnymi warunkami programu Le Club AccorHotels. Promocja nie dotyczy pobytów w hotelach partnerskich programu Le Club AccorHotels. Promocja nie ma zastosowania w przypadku pobytów następujących kolejno po sobie w tym samym hotelu.
  4. Pobyt całkowicie lub częściowo opłacony za pomocą punktów Rewards lub jednego bądź kilku voucherów Le Club AccorHotels nie podlega tej ofercie i nie może zostać wliczony do liczby pobytów w ramach oferty.
  5. Liczba dodatkowych punktów Rewards jest obliczana na podstawie statusu Classic, bez żadnego dalszego podwyższenia liczby punktów.
  6. Oferta umożliwia członkom programu lojalnościowego Le Club AccorHotels i Accor Plus, niezależnie od ich statusu, otrzymanie maksymalnie 6000 punktów Rewards za pobyty w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels na całym świecie. Pobyty w hotelach partnerskich programu lojalnościowego nie są pobytami kwalifikowanymi w ramach tej oferty.
  7. 2000 punktów Rewards = 40€ Biorąc pod uwagę, że przeliczenie punktów Rewards jest przeprowadzane w euro, kwoty w walutach miejscowych nie mają wiążącego znaczenia umownego i mogą ulegać zmianom. Kwota faktur opłaconych w walucie lokalnej poza strefą euro zostanie przeliczona na euro przed określeniem liczby uzyskanych Punktów według obowiązujących stawek. Kurs walutowy stosowany przez hotel w momencie wymeldowania (check-out) pochodzi z bazy danych „Multidevises” (baza danych z informacjami finansowymi oraz walutowymi banku Reuters).
  8. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych AccorHotels (strony internetowe AccorHotels, aplikacje mobilne AccorHotels, centrala rezerwacyjna AccorHotels, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną AccorHotels. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
  9. Numer karty programu lojalnościowego lub członka programu musi zostać przedstawiony w chwili dokonywania rezerwacji oraz w recepcji hotelu podczas zameldowania.
  10. Punkty Rewards Le Club AccorHotels zostaną naliczone na koncie członka programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
  11. W ramach tej oferty, pobyt jest rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez członka programu Le Club AccorHotels, niezależnie od liczby zarezerwowanych pokoi. Rezerwacja przez członka programu więcej, niż jednego pokoju będzie uważana za pojedynczy (1) pobyt.
  12. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi bieżącymi ofertami lub promocjami i nie dotyczy grup. Jeżeli określony pobyt spełnia warunki kilku ofert, uczestnik programu otrzyma wyłącznie punkty Rewards z najlepszej oferty (czyli pozwalającej zdobyć największą liczbę punktów Rewards).
  13. Oferta jest uzależniona od określonych warunków i dostępności. Ogólne warunki sprzedaży obowiązują w odniesieniu do taryf dostępnych publicznie, obowiązujących w każdym z hoteli.
  14. W ramach jakiejkolwiek dotyczącej tej oferty korespondencji członka programu z centralami rezerwacyjnymi lub działami obsługi klienta AccorHotels należy zawsze podawać następujący numer referencyjny: „Im częściej wyjeżdżasz, tym więcej zdobywasz punktów”.

Załącznik:
pl.jpg
pl.jpg [ 332.46 KiB | Obejrzany 10416 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 11 Wrz 2018 19:39 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
10% zwrotu na topcashback.com dla Accor
oprócz Sofitel - 6%
oraz Fairmont, Raffles, Swissotel - 3%
Góra
 Profil Relacje PM off
foodtravel.pl lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 11 Wrz 2018 20:38 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
@egg tylko niestety nie dla Klubowiczów
"Terms & Conditions and other useful information
What could stop me from getting cash back?
Accor Le CLUB loyalty program, group rates, partner rates, company rates, travel agency rates are not eligible for cash back.
Using a promotional/coupon code not posted and approved by TopCashback."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Wrz 2018 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
cyberjarek napisał(a):
I jest już polska wersja i polski regulamin, który zamieszczam poniżej w razie jakby był potrzebny po zakończeniu promocji:
Cytuj:
  1. Promocja nie ma zastosowania w przypadku pobytów następujących kolejno po sobie w tym samym hotelu.



Rozwala mnie ten zapis..niby wiem że zadziała tak jak chcę ale w razie problemów...mają podkładkę :)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Wrz 2018 21:12 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Sprawdzam jak na razie na komórce mój ulubiony Ibis w Bielsku i nie wierzę własnym oczom 2 dni wskakuje mi po 360 złotych w tej promocji no chyba ocipieli, jak wrócę do domu to sprawdzę kalendarze i ewentualnie inne hotele w okolicy Bielska.
No i pewnie w tym roku spadnę z golda a silver ale chociaż punkty mam już przedłużone do 1 września 2019.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Wrz 2018 21:20 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 103
Posiadając Golda, który się kończy w tym roku, ile trzeba mieć noclegów na koncie aby utrzymać Golda w następnym roku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Wrz 2018 21:34 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
30

Załącznik:
Korzyści_i_statusy_-_2018-09-11_21.33.06.jpg
Korzyści_i_statusy_-_2018-09-11_21.33.06.jpg [ 334.77 KiB | Obejrzany 10202 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Wrz 2018 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2343
platynowy
30 noclegów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Wrz 2018 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2343
platynowy
Ciekawostka. Mam platyne i nie mogę zapisać się do tej promocji.

Dostaje komunikat
" Twój status nie umożliwia skorzystania z tej oferty."
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacyfa lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 11 Wrz 2018 22:02 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
-- 11 Wrz 2018 21:52 --

foodtravel.pl napisał(a):
@egg tylko niestety nie dla Klubowiczów

Czyżby? Zaryzykuj ;)

-- 11 Wrz 2018 22:02 --

  1. Promocja nie ma zastosowania w przypadku pobytów następujących kolejno po sobie w tym samym hotelu.
vivere napisał(a):
Rozwala mnie ten zapis..niby wiem że zadziała tak jak chcę ale w razie problemów...mają podkładkę :)

Wałkowane tysiąc razy. Zapis jest czytelny i nie ma w nim niczego zaskakującego.

Przez pobyty następujące po sobie w tym samym hotelu należy rozumieć te pobyty, które kończą i zaczynają się tego samego dnia w tym samym hotelu.

Mam nadzieję, że wszystko jasne.
Góra
 Profil Relacje PM off
foodtravel.pl lubi ten post.
foodtravel.pl uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 11 Wrz 2018 22:06 

Rejestracja: 11 Wrz 2018
Posty: 12
Cześć wszystkim. Czy działa Wam opcjja zapisu do oferty? U mnie za każdym razem trzeba się zapisać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 11 Wrz 2018 22:13 

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 130
@egg dobrze wiedzieć, tylko w moim przypadku topcashback za 3 noclegi proponuje mi stawkę 712,5 pln a accor przez aplikację 641,25 pln. Także chyba bez sensu dla mnie, niestety :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 11 Wrz 2018 22:26 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Dziwne. Różnica między cenami to 10%. Może nie jesteś zalogowany na konto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 91 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group