Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Relacja Miesiąca w czerwcu to:
Ankieta zakończyła się 26 Lip 2015 10:58
1) F1 GP Austrii, czyli wyściowy weekend przez duże W
2) Fiording z przymrużeniem oka
3) Himalaje były po drodze.
4) ¡Viva La Revolución! - Dominikana
5) Jednodniówka w Danii - kompletna instrukcja
6) Macedonia, czerwcowy Ohrid
7) Maroko 2015 - subiektywny relacjo-dziennik
8) Pierwsze koty za płoty a raczej pierwsze loty za ocean :)
9) Zachodnia Rumunia w prawosławną Wielkanoc
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Lip 2015 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Drodzy Użytkownicy!

Startujemy z czerwcową edycją konkursu na "Relację Miesiąca" . Poziom prac ponownie jest bardzo dobry! Ostatecznie wytypowaliśmy osiem dziewięć naprawdę fajnych prac. Są to raporty , które dobrze się czyta i opowiadają o fajnych przygodach!


Mam nadzieję, że w tym miesiącu zmienimy nagrodę. Jeżeli zamówione przesyłki dojdą to będzie nagrodą będzie fajna niespodzianka, jak się nie uda to nagrodą będzie Cabin Max. Wszyscy autorzy nominowanych do konkursu prac otrzymają od nas firmowe koszulki.

SYSTEM GŁOSOWANIA

Głosujemy na trzy relacje.
Gdy zaznaczymy "1" relacja otrzymuje 3pkt.
Gdy zaznaczymy "2" relacja otrzymuje 2pkt.
Gdy zaznaczymy "3" relacja otrzymuje 1pkt.


NOMINOWANE PRACE

1) F1 GP Austrii, czyli wyściowy weekend przez duże W
autor @seba
f1-gp-austrii-czyli-wysciowy-weekend-przez-duze-w,1510,75320

2) Fiording z przymrużeniem oka
autor @dywyndydyfar
fiording-z-przymruzeniem-oka,1507,75095

3) Himalaje były po drodze.
autor @TikTak
himalaje-byly-po-drodze,215,73932

4) ¡Viva La Revolución! - Dominikana
autor @Garuda88
iexcl-viva-la-revolucion-dominikana,211,75391

5) Jednodniówka w Danii - kompletna instrukcja
autor @kubutek
jednodniowka-w-danii-kompletna-instrukcja,1507,74072

6) Macedonia, czerwcowy Ohrid
autor @Michau23
macedonia-czerwcowy-ohrid,1504,74871

7) Maroko 2015 - subiektywny relacjo-dziennik
autor @prodrewno
maroko-2015-subiektywny-relacjo-dziennik,213,75042

8) Pierwsze koty za płoty a raczej pierwsze loty za ocean :)
autor @karen222
pierwsze-koty-za-ploty-a-raczej-pierwsze-loty-za-ocean,210,74651

9) Zachodnia Rumunia w prawosławną Wielkanoc :)
autor @krasnal
zachodnia-rumunia-w-prawoslawna-wielkanoc,1509,75309

Głosowanie trwa do godziny 10:58 26 lipca 2015r.

Zachęcam do zabawy i życzę przyjemnej lektury!

Wśród głosujących rozdamy kilka forumowych koszulek.

Pozdrawiam
Kacper
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 19 Lip 2015 11:39 

Co miesiąc serwujecie coraz ciekawsze relacje a tym samym coraz trudniejszy wybór ;) .

No nic, zachęcona płodzę swoją pierwszą relację wyjazdu sprzed 5 lat, tak mi się na wspominki zebrało :P .


Ostatnio edytowany przez singielka_1976, 19 Lip 2015 21:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Lip 2015 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 119
Kilometry: 264 018
niebieski
Gaszpar napisał(a):

1) F1 GP Austrii, czyli wyściowy weekend przez duże W
autor @seba
fiording-z-przymruzeniem-oka,1507,75095



Tutaj jest zły link.
Mam nadzieje, że PKW się nie doczepi i nie nakaże powtórzenia wyborów.:)
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Lip 2015 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
@Gaszpar - linka do pierwszej relacji się pomyliła.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Lip 2015 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Naprawione

pozdrawiam Gaszpar
Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Lip 2015 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Ostatnio sama nominacja to już wielka nagroda. Moim zdaniem największy plus reformy forum to właśnie to, co stało się w tym dziale. Wspaniałe, czasochłonne i ciekawe relacje wyrastają ostatnio jak grzyby po deszczu. Oby tak dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Lip 2015 19:02 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 13
Loty: 49
Kilometry: 113 351
Jakże miło zobaczyć swoją relację w tak szacownym gronie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Lip 2015 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Zapraszam do głosowania! Na razie mamy 49 forumowiczów, którzy oddali głos. Na zachętę dodam, że wśród głosujących przyznamy kilka koszulek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Lip 2015 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3709
srebrny
Za przewożenie ludzi w bagażniku i nie uiszczanie opłat promowych, relacja "Fiording z przymrużeniem oka" powinna być zdyskwalifikowana moim zdaniem
dywyndydyfar napisał(a):
- Korzystając z promów warto pamiętać, że pasażerowie w bagażniku podróżują gratis
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Lip 2015 09:47 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
@cypel , oceniamy relacje, a nie etykę autora
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Lip 2015 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Głosujemy głosujemy, ale najpierw trzeba wszystkie relacje przeczytać, a to trochę schodzi :D ale już jestem na ostatniej ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 23 Lip 2015 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
@Gaszpar
Wiem, że ostatnio sporo super relacji powstaje ale ja myślę że byłoby dobrze zrobić limit, żeby nie było ich aż tyle w konkursie. Oczywiście cała 9tka super robota, i nie chce żeby ktoś odebrał mój wpis źle. Chodzi o to, że nie wszyscy użytkownicy śledzą relacje na bieżąco a potem może po prostu zabraknąć czasu żeby przeczytać wszystkie 9 relacji w ciągu tygodnia. Inaczej trudno być obiektywnym i uczciwie zagłosować.
Takie moje przemyślenia, możecie poruszyć to podczas spotkania najważniejszych osób na forum jeśli uznacie to za stosowne.
Myślę że to mogłoby zwiększyć liczbę osób głosujących w konkursie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Lip 2015 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2012
Posty: 27
niebieski
cypel napisał(a):
Za przewożenie ludzi w bagażniku i nie uiszczanie opłat promowych, relacja "Fiording z przymrużeniem oka" powinna być zdyskwalifikowana moim zdaniem


Posypuję głowę popiołem i biję się w pierś, ale 1,5 godz. oczekiwania na prom to czas wystarczający na zrodzenie kilku dziwnych pomysłów. W zasadzie jestem zadowolony, że ograniczyliśmy się jedynie do uwolnienia swojego wewnętrznego Kuźniara, bo przez moment planowaliśmy pójść w ślady dawnych Norwegów, zbudować drakkara i wyruszyć na zachód, aby łupić, palić i śpiewać serenady po oknami Angielek. Takie zachowanie wydało nam się jednak nieetyczne, choć z drugiej strony relacja z wyprawy Egilla Skallagrímssona stała się światowym bestsellerem.

Tak trochę bardziej serio - postąpiliśmy w ten sposób trochę z ciekawości, a trochę dla żartu. Na całą podróż zapewniliśmy naszej towarzyszce zapas batoników i muzykę Queen, także przetrwała ją bez większego szwanku. Mam również nadzieję, że zawrotna kwota zaoszczędzonych 17 zł nie zniszczy norweskiej gospodarki, tym bardziej, że i tak wydaliśmy ją dalej z nawiązką. Przepraszam urażonych, choć apeluję również o większy dystans w kwestiach potępiania etyki niektórych zachowań ;)
_________________
Zapraszam na bloga All Exclusive, na którym znajdziecie kilka podróżniczych historii, przepisy na nalewki i wszystko, co akurat przyjdzie mi do głowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 23 Lip 2015 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3709
srebrny
:lol:
@dywyndydyfar, dałbym lajka za ^^^, ale tutaj nie ma
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 23 Lip 2015 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
JarekGdynia napisał(a):
Wiem, że ostatnio sporo super relacji powstaje ale ja myślę że byłoby dobrze zrobić limit, żeby nie było ich aż tyle w konkursie. Chodzi o to, że nie wszyscy użytkownicy śledzą relacje na bieżąco a potem może po prostu zabraknąć czasu żeby przeczytać wszystkie 9 relacji w ciągu tygodnia. Inaczej trudno być obiektywnym i uczciwie zagłosować. .

Mi ta ilość relacji nie przeszkadza. I wcale nie uważam, że zmuszona jestem przeczytać wszystkie. Jeżeli relacja mnie nie wciąga/nie interesuje to nikt i nic nie zmusi mnie do przeczytania całości a w konsekwencji - nie oddam na nią swojego głosu.
Myślę, że głosowanie to wyrażenie subiektywnej opinii i fajnie jest, że jest ich dużo. Wtedy i słodycz zwycięstwa jest większa i gorycz porażki mniejsza :)
To ostatecznie ma być konkurs forumowiczów. Stworzenie limitu spowoduje, że już na początku będziemy musieli oprzeć się w dużej mierze na subiektywnej (bo przecież jest subiektywna) ocenie limitujących. W przeszłości to tez powodowało żal piszących , że akurat ich relacja do konkursu się nie zakwalifikowała. Złotych środków - brak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 23 Lip 2015 15:07 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Zgadzam się z @gosiagosia . Oprócz tego, że selekcja jest mniej subiektywna, to każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie czy to w sensie formy (mniej lub więcej tekstu/ zdjęć/ odcinków/ etc.), czy treści (humor/ suche fakty/ typ wyjazdu itd.).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 23 Lip 2015 15:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Zagłosowane :D także uważam, że nie powinno być limitu relacji. Przecież może się zdarzyć, że w danym miesiącu będzie kilkanaście super relacji, i co wtedy? Ja nie zawsze czytam na bieżąco.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 23 Lip 2015 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Spoko, to była tylko taka luźna propozycja z mojej strony, żeby więcej osób zagłosowało w konkursie.
Ale jak się pomysł nie spodobał to nie, w takim razie i zostawmy tak jak jest obecnie. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 23 Lip 2015 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2014
Posty: 16
Ja swoje głosy już też oddałam. Zgadzam się z @gosiagosia i @Kara, ja też nie zawsze mam czas na przeczytanie wszystkiego, ale jak już mnie coś zaciekawi, to "wciągam nosem". To taka przenośnia, mając na myśli zachwyt, gdyby ktoś chciał się doczepić. I może tylko jeszcze dodam, ze względu na ilość odsłon i żarliwych dyskusji nad daną częścią Świata, powinno nominować się @JarekGdynia za "Zachodnią Ukrainę-lipiec 2015" ;). To dopiero pospolite poruszenie, dobry przykład na to, że nie trzeba daleko i nie musi być mocno egzotycznie ;) Coś może nas zachwycać ze względu na piękne fotografie lub też na treść. Ale są też takie, jak ta - skromność autora w narracji, zdjęcia z miejsc ważnych, może nie mają szans na World Press Photo, ale podobają mi się. Jeśli taka relacja wywołuje aż tyle emocji, że pod nią płonie, to zasługuje na nominację. To moje skromne zdanie.


Ostatnio edytowany przez KIA_80, 23 Lip 2015 21:47, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 23 Lip 2015 21:08 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Obawiam się, że to nie sama relacja wywołuje te emocje. ;-) Ale na pewno warto ją przeczytać, żeby zobaczyć Ukrainę inną niż obecnie pokazywana przez mass media i - jeśli ktoś się wybiera bądź waha - uwzględnić w planowaniu własnej podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group