Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Relacją roku 2017 powinna zostać:
Ankieta zakończyła się 01 Lut 2018 22:01
Relacja stycznia: Syberia zimą
Relacja lutego: Szalona oblotówka: Hong Kong, Makao, Borneo i Mauritius
Relacja marca: [LIVE] Do Honolulu małpy straszyć...czyli RTW w lewo
Relacja kwietnia: Islandia jest kobieta
Relacja maja: Rowerem przez Patagonię
Relacja czerwca: Po drugiej stronie lustra
Relacja lipca: Malawi - Opowieści z gorącego serca Afryki
Relacja sierpnia: Hornstrandir - tam gdzie nie ma nic,a w sumie jest wszystko
Relacja września: Nepal na bogato...tak pół żartem, pół żartem
Relacja października: Przez Bliski Wschód i Kaukaz- Turcja, Iran
Relacja listopada: Kwestia wyboru – Kambodża
Relacja grudnia: Kirgistan, Uzbekistan, Tadżykistan: od Pamiru po M. Aralskie
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Lut 2018 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Serdeczne gratulacje dla zwyciężczyni, ale też autorów wszystkich pozostałych relacji ;) Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba rekordowa ilość użytkowników biorących udział w głosowaniu, czyż nie?
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 02 Lut 2018 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 310
niebieski
.........Kochani.......ja naprawdę nie wiem, co powiedzieć....Chyba jeszcze nie wyszłam z szoku.......
Mogę tylko jedno : DZIĘKUJĘ!!!!!!!! :* :* :*

Tyle pięknych relacji - każda zachwyca czymś innym... Tekstem, zdjęciami, spostrzeżeniami lub wyzwaniem....Nie spodziewałam się, że moja relacja wśród takiej elity, bo naprawdę nie można konkursowych relacji/autorów inaczej nazwać, może się spodobać .....

DZIĘKUJĘ!!!! :* :* :*

Jestem mega wzruszona i niezmiernie się cieszę, ale równocześnie jest mi trochę smutno - każda, ale to dosłownie każda z konkursowych relacji zasługuje na nagrodę. Gratuluję wszystkim uczestnikom - i tym z "bliższego" podium, i tym z trochę dalszego...
Dziękuję Wam bardzo gorąco - za każdy głos i za to, że Wam się chce. Że czytacie to, czym się chcemy podzielić, że głosujecie, że jesteście/jesteśmy tu razem....

DZIĘKUJĘ!!!!! :* :* :*
:oops: :oops: :oops: :)

(nie wiem, czy nie powinnam zmienić awataru :/ :D
_________________
magiczna-torpeda-akcja-na-dom-dziecka-w-nepalu,18,108915
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 02 Lut 2018 18:21 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
pestycyda napisał(a):
.........Kochani.......ja naprawdę nie wiem, co powiedzieć...
Jak nie wiesz co powiedzieć, to powiedz: Japonka zabieram Cię ze sobą jako osobę towarzyszącą do tej biznes klasy :lol: :lol: :lol:


A na poważnie - ogromne gratulacje dla wszystkich, bez wyjątku. Walka był zacięta, ale wyrównana, a relacje naprawdę dobre ( a niektóre zdjęcia <miodzio>), aż trudno było mieć swojego jednego faworyta. :D
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Lut 2018 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 310
niebieski
@Japonka76, ja to bym najchętniej Was wszystkich wzięła, poważnie... :D Czy przypadkiem ta nagroda to nie miało być : "czarter całego samolotu" ? ;)
_________________
magiczna-torpeda-akcja-na-dom-dziecka-w-nepalu,18,108915
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 02 Lut 2018 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Pestycydy (łac. pestis – zaraza, pomór; caedo – zabijam) – syntetyczne lub naturalne substancje używane do zwalczania organizmów szkodliwych lub niepożądanych.

Ty nie zwalczaj żadnych szkodliwych organizmów, tylko jeździj po świecie. Łap wrażenia, wychodź ze swojej strefy komfortu (a wchodź w emocje). Pisz. I dziel się owymi wrażeniami na forum! :twisted:

Serdecznie gratuluję WSZYSTKIM nominowanym, nie tylko Magdzie, która zgarnęła biznes klasę (będzie relacja? będzie? będzie? 8-) ). Protip na prezent dla kogoś, kogo chce się zarazić pasją do podróży:

1) relacja miesiąca stycznia -> zapisz do PDF...
2) relacja miesiąca lutego -> zapisz do PDF...
...
12) relacja miesiąca grudnia -> zapisz do PDF
13) wydruk całości -> zbindować -> dołożyć zalaminowaną okładkę -> wręczyć prezent jako „najlepszą książkę podróżniczą w 2017”
14) Profit :!: Mamy nowego forumowicza :!:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 03 Lut 2018 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Serdecznie gratuluję zwycięzcy oraz wszystkim autorom. Dzięki też za głosy. Poziom był bardzo wysoki, a wszystkie relacje czyta się świetnie. No i te zdjęcia(szczególnie @nenyan - same fotografie tak bardzo mobilizują do powtórzenia Twojego kierunku). 8-)
@pestycyda Wybrałaś już kierunek? Będzie live? :D
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 03 Lut 2018 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1545
Loty: 193
Kilometry: 354 012
platynowy
@OradeaOrbea no wlasnie te zapisy do pdf to tak srednio dzialaja :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 03 Lut 2018 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Gratuluję zwyciężczyni i autorom prac na pozostałych pozycjach!
W nawiązaniu do tej (ale i innych) relacji @pestycyda 'y to muszę powiedzieć, że strasznie nie lubię jak widzę że wrzucasz na forum nową relację, bo wiem, że ominie mnie wspaniale opisana historia, ciekawe komentarze i interesujące zdjęcia. Mam tak od czasu tej relacji z kurczakami (?), jakaś taka była dawno temu, fajna i za długa (tzn dobra ale chyba wolę krótsze i dlatego ich zwykle nawet nie zaczynam). Nie głosowałem na tę relację, bo miałem przeczucie, że wygra. Jakkolwiek, jeszcze przed rozpoczęciem konkursu trochę przeczytałem i stąd też może to przeczucie. Masz dar ale to już chyba wiesz ;)

W tym roku oddałem głosy na dwie zimne relacje i tę jedną rowerową (taka najbliższa mym metodom przemierzania świata).
Relacja Paszy, który pojechał do Rosji śnieg oglądać spodobała mi się do tego stopnia, że przeczytałem ją 2 razy. Po drugim razie nawet śniło mi się, że byłem w Rasiji (ale gdzieś w okolicach Murmańska). Świetny klimat, oszczędna w słowa i zdjęcia; jak tylko sobie przypominam o tej relacji to mam ochotę wsiąść w jakikolwiek jadący na wschód pociąg i też zobaczyć śnieg, te drewniane domy, zielone dworce i być może i samego Aljoszę.

Islandzka relacja @correos 'a również bardzo mi się spodobała; tym razem ze względu na wymiar praktyczny. Teraz już wiem, że na Islandię to na max 2 noce - zobaczyć gejzer i wody termalne (chociaż to te już widziałem w Italii...). Za take granda fura kasiory to wiem, że nie będę się tam specjalnie pchał żeby mnie wiatr zdmuchnął z samochodem. Może gdzieś kiedyś w drodze do jUeS&Æj. Jak mam śnieg oglądać to patrz wyżej.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 04 Lut 2018 21:52 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Gratuluję zwyciężczyni i pozostałym autorom relacji :D
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 04 Lut 2018 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 310
niebieski
@Pabloo, relacja będzie na pewno i na pewno nie będzie to live :) Zawsze ogromnie podziwiam autorów, którzy są w stanie takie robić - sama bym tego w życiu nie ogarnęła :) Co do kierunku - trudno mi teraz cokolwiek powiedzieć. Szczerze - to dwa dni temu nie wiedziałam nawet dokąd konkretnie UIA lata (wiem, trochę wstyd) :/ :D Teraz dopiero powoli zaczynam się w to wgłębiać :)
@namteH - gdy ujawniłeś swoje preferencje co do długości, tym bardziej mi miło, że choć trochę przeczytałeś :) niestety, znam własne gadulstwo i upodobanie do rozwlekłości, nie mogę więc obiecać, że będzie krócej :) Pozdrawiam :)
_________________
magiczna-torpeda-akcja-na-dom-dziecka-w-nepalu,18,108915
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 26 Lut 2018 22:01 

Rejestracja: 18 Gru 2015
Posty: 102
Loty: 105
Kilometry: 246 795
Gratuluję :D :D :D

pestycyda napisał(a):
nie mogę więc obiecać, że będzie krócej :)


Nie obiecuj, bo ja uwielbiam Twoje długie ;) ;) ;) relacje :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group