Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Która relacja powinna zostać relacją roku 2019?
Ankieta zakończyła się 18 Mar 2020 21:05
1) Irańscy Qashqai - prawdziwi Nomadzi wciąż istnieją
2) Ferie w Południowej Afryce
3) Wiele twarzy Bangladeszu
4) W pustyni i na wodzie, czyli śladami Stasia i Nel
5) Selva, Sierra, Costa - różnorodne Peru
6) Relacja Dziękczynna - Malediwy i Sri Lanka
7) Iran vs. Iran
8) Z analogiem w analogowych państwach
9) Pięćdziesiąt twarzy Kenii
10) Gnam se sam [Live 2019]
11) Wiele imion Kuby
12) Milion mil, 102 kraje i 7 kontynentów - podróż przez życie
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Mar 2020 21:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7781
Image

Drodzy użytkownicy!

Codziennie dzielicie się z nami niesamowitymi opowieściami oraz inspirującymi zdjęciami z podróży – zamieściliście na forum już prawie 1700 relacji. I choć każda z nich jest wyjątkowa, co miesiąc staramy się wybrać dla Was najciekawsze z nich, a następnie Wy wybieracie najlepszych autorów. Jak co roku, nadeszła długo wyczekiwana okazja wybrania najlepszych z najlepszych - pora na relację roku 2019!

W tym roku nie obyło się bez drobnych kłopotów - koronawirus nie tylko zasiał panikę w mediach, ale również wywołał problemy w branży turystycznej. Spowodowało to wycofanie się naszego sponsora.. i niemożliwość znalezienia kolejnego. Na szczęście wydawca Fly4free postanowił ufundować dla laureata nagrodę rzeczową związaną z podróżowaniem o wartości do 5000 PLN brutto :) Nagroda rzeczowa zostanie ustalona bezpośrednio z wygranym.

KANDYDATURY

1) Relacja stycznia
Irańscy Qashqai - prawdziwi Nomadzi wciąż istnieją
autor: @dawidchyl

2) Relacje lutego
Ferie w Południowej Afryce
autor: @cart

3) Relacja marca
Wiele twarzy Bangladeszu
autor: @igore

4) Relacja kwietnia
W pustyni i na wodzie, czyli śladami Stasia i Nel
autorzy: @jasiub @becek @novart

5) Relacja maja
Selva, Sierra, Costa - różnorodne Peru
autor: @b79

6) Relacja czerwca
Relacja Dziękczynna - Malediwy i Sri Lanka
autor: @pestycyda

7) Relacja lipca
Iran vs. Iran
autor: @TikTak

8) Relacja sierpnia
Z analogiem w analogowych państwach
autor: @watsky

9) Relacja września
Pięćdziesiąt twarzy Kenii
autor: @pestycyda

10) Relacja października
Gnam se sam [Live 2019]
autor: @tropikey

11) Relacja listopada
Wiele imion Kuby
autor: @zawiert

12) Relacja grudnia
Milion mil, 102 kraje i 7 kontynentów - podróż przez życie
autor: @cart

Kolejność w ankiecie ułożona jest miesiącami, od stycznia do grudnia.
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się ze wszystkimi zwycięskimi relacjami miesiąca – czas nadrobić zaległości! Naprawdę jest co czytać. Wybierzcie relację roku!

Dodatkowo zapraszamy również do zapoznania się z naszym subiektywnym przeglądem konkursowych relacji na stronie głównej Fly4free.

Cytuj:
Zasady głosowania w Plebiscycie
1. W Plebiscycie biorą udział relacje użytkowników forum, które w poszczególnych miesiącach zostały nagrodzone jako relacje miesiąca.
2. Głosować w plebiscycie mogą wyłącznie użytkownicy zarejestrowani na forum przed dniem, w którym nastąpiło ogłoszenie plebiscytu.
3. Zarejestrowani użytkownicy forum głosują na ich zdaniem najlepszą i najciekawszą relacją poprzez ankietę umieszczoną na stronie forum.
4. Każdy z użytkowników forum może tylko raz oddać głos, przyznając punkty maksymalnie trzem relacjom, przy czym zasady oddawania głosów i przyznawania punktów są następujące:
• gdy zaznaczymy "1" relacja otrzymuje 3pkt.
• gdy zaznaczymy "2" relacja otrzymuje 2pkt.
• gdy zaznaczymy "3" relacja otrzymuje 1pkt.
5. Zwycięzcą plebiscytu zostanie użytkownik, którego relacja uzyska największą liczbę punktów w głosowaniu przeprowadzonym na forum fly4free, miejsce drugie i trzecie zostanie przyznane relacjom z odpowiednio kolejnymi wynikami.
6. W przypadku remisu, tj. zdobycia największej, identycznej ilości punktów przez więcej niż jedną relację - zostanie przeprowadzone dodatkowe głosowanie celem wyłonienia jednej relacji z największą liczbą punktów
7. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji przebiegu głosowania pod kątem zgodności z prawem i dobrymi obyczajami.
8. W przypadku, gdy głos/głosy został/y udzielone w sposób niezgodny z Regulaminem lub powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, zostaną one unieważnione i nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu wyników Plebiscytu.
9. Plebiscyt rozpoczyna się z chwilą umieszczenia na forum ankiety do głosowania i trwa do godziny 20:05 w dniu 18 marca 2020 roku
10. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone po zamknięciu ankiety dla głosujących, nie później jednak niż do dnia 20 marca 2020 roku.
11. Pełen regulamin dostępny jest bezpośrednio u wydawcy Fly4free.pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 04 Mar 2020 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Wyrazy uznania dla @cart, bo tak chyba jeszcze nie było, by jedna osoba miała dwie szanse :D ?

Czy jest szansa, żeby dowiedzieć się, o co byłaby "walka", gdyby się sponsor nie wycofał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Mar 2020 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1120
Loty: 203
Kilometry: 359 979
platynowy
@pestycyda przecież też ma dwie ;)

Powodzenia wszystkim uczestnikom życzę!
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Mar 2020 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Faktycznie :)
Ależ mi ten @cart przysłonił świat :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Mar 2020 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4142
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
tropikey napisał(a):
.. bo tak chyba jeszcze nie było, by jedna osoba miała dwie szanse :D ?

Parę lat temu też miała miejsce samokanibalizacja :)

Powodzenia !
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Mar 2020 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Washington napisał(a):
Dodatkowo zapraszamy również do zapoznania się z naszym subiektywnym przeglądem konkursowych relacji na stronie głównej Fly4free.


Gdzie to się znajduje ?

Edit: Już widzę :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Mar 2020 10:19 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7781
Jesteśmy na półmetku konkursu, jeśli ktoś siedzi w domu z powodu odwołanych lotów, pracy zdalnej lub kwarantanny - zachęcam do lektury i głosowania :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Mar 2020 11:02 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Powinni tego zabronić!
Jak można tak człowieka skołować...
Zapoznałem się z każdą relacją. Niektóre czytałem wcześniej i teraz tylko sobie odświeżyłem, niektóre przeczytałem teraz w całości, w kilku przeczytałem tylko fragmenty, a resztę zostawiłem sobie na przyszły tydzień do poczytania (praca zdalna od poniedziałku 8-) ). I nie miałem pojęcia, na co zagłosować.
Postanowiłem podejść do tematu profesjonalnie. Zrobiłem tabelkę i oceniałem każdą relację w skali 1-10 w kilku kategoriach (atrakcyjność i niezwykłość samej podróży, jakość i zawartość zdjęć, przyjemność z czytania tekstu, ilość informacji praktycznych). I znowu się zdziwiłem, bo oprócz pierwszego miejsca, które obstawiałem prawidłowo od samego początku, pozostałe miejsca na podium mocno mnie zaskoczyły. :shock:
Okazało się, że jednak podoba mi się nie to, co mi się podoba. Czy jakoś tak.
Bardzo chciałbym zmieścić na podium 5 relacji. Nie da się. Szkoda, tym bardziej, że w mojej tabelce między drugim a trzecim miejscem jest minimalna różnica, na trzecim miejscu są dwie relacje, a kolejna ma znowu minimalną stratę.
I tak sobie to piszę, skołowany, z nadzieją, że mnie natchnie na kogo głosować.

No nic, gratuluję wszystkim. I dziękuję.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Mar 2020 11:22 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8824
Loty: 988
Kilometry: 945 167
platynowy
No i poszło. Głos oddany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Mar 2020 12:05 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Zostało tylko kilka godzin do zakończenia glosowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Mar 2020 12:23 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 959
Loty: 196
Kilometry: 434 611
marcinsss napisał(a):
Zrobiłem tabelkę i oceniałem każdą relację w skali 1-10 w kilku kategoriach (atrakcyjność i niezwykłość samej podróży, jakość i zawartość zdjęć, przyjemność z czytania tekstu, ilość informacji praktycznych).


Zrobiłem podobnie (nieco inne kryteria). Nie wpadłem na to więc dzięki za pomysł :D

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 18 Mar 2020 12:42 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3344
złoty
Konkurs na relację z marca 2020 pewnie wygra ktoś kto 20h stał w Kołbaskowie :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 18 Mar 2020 17:03 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7781
Do zakończenia pozostało jeszcze kilka godzin a na podium (2 i 3 miejsce) nadal wynik niepewny, tak więc zachęcam do głosowania :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Mar 2020 21:21 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7778
złoty
Gratulacje dla wszystkich,szczególnie dla tych co na pudle ;) Oj było co czytać i oglądać :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 18 Mar 2020 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1981
Loty: 846
Kilometry: 1 918 887
platynowy
szach i mat by @pestycyda. Gratulacje! :D
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Mar 2020 12:21 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7781
Wyniki!

Oto zwycięzcy konkursu na relację roku 2019 :)

W tym roku na podium konkursowe wraca @pestycyda - i to w jakim stylu! Jej rewelacyjne relacje zajęły bowiem zarówno pierwsze miejsce Relacja Dziękczynna - Malediwy i Sri Lanka jak i drugie Pięćdziesiąt twarzy Kenii ! Tym samym nagroda rzeczowa ufundowana przez Fly4free.pl o wartości do 5000 PLN brutto wraz z serią upominków wędruje w jej zwycięskie ręce :)
Na trzecim miejscu ulokowała się zaś cudowna relacja @cart o (dosłownie) podróżowaniu przez życie Milion mil, 102 kraje i 7 kontynentów - podróż przez życie - dla autora również przygotowaliśmy serię upominków (m.in plecak F4F) :)

Wszystkim zwycięzcom i laureatom serdecznie gratulujemy :) Jesteście rewelacyjni!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 19 Mar 2020 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
Przyłączam się do gratulacji dla zwycięzców. Dublecik @pestycyda godzien odnotowania w annałach :)

miriam napisał(a):
Gratulacje dla wszystkich,szczególnie dla tych co na pudle ;)

Gdybym był sportowcem, to bym się załamał z powodu mojego miejsca :D Na szczęście nie jestem, ale zacytuję pewnego austriackiego sportowca: "I'll be back", tudzież "hasta la vista baby" (o ile wirus pozwoli).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 19 Mar 2020 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1182
złoty
Gratuluję mocno @pestycyda i @cart
To był mocny mix relacji 2019, wszystkie relacje zasługują na docenienie.
Oby 2020 był równie obfity, pomimo ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Mar 2020 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1981
Loty: 846
Kilometry: 1 918 887
platynowy
Dzięki.
Zdecydowanie zasłużona wygrana. Nawet dla mnie, który był na Sri Lance, Malediwach i w Kenii, relacje były tak wciągające, że z przyjemnością mi się czytało.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 19 Mar 2020 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 397
Kilometry: 660 781
srebrny
Królowa jest tylko jedna :) Brawo @pestycyda! Ta wygrana, z tym Twoim nickiem, to dziś trochę jak zaklinanie rzeczywistości ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group