Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sie 2013 23:54 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 47
Witajcie! Jakiś czas temu kupiłem 2 bilety na przeloty przez serwis yatra.com. Dzisiaj dostałem maila od nich, w którym domagają się ode mnie skanu dowodu osobistego i karty kredytowej :> Śmierdzi mi to ostrym przekrętem. Znalazłem pare informacji w necie, żeby im tego nie przesyłać, ale zastanawia mnie skąd mają mój numer rezerwajcji jeżeli to jest lipa?

Cytuj:
Dear Mr.Erbel ,
Greetings of the day from Yatra!!!!
This is in regards to your booking reference: [numer]

As a part of the security measures that we follow, we request you to kindly provide us the Credit card holder’s valid photo ID proof (driving license or Passport copy) and copy of the front of the Credit card
Kindly ensure that all the above documents must be colored scan.
Please send the above required documents at earliest by 12pm tomorrow i.e. 20th -August-2013 to validate the transaction.
To avoid any misuse of the credit card we are requesting you to furnish the above documents Hope you will co-operate with us and will send the required documents as soon as possible.
We request you to provide the above document within mentioned time frame to avoid the cancellation of booking.
(Airline cancellation charges and Yatra service charges would be applicable) .
Please provide the above document on risk@yatra.com and request you to do not copy your mail to any other e-mail id.
For any further assistance please feel free to call us on the below number.
NOTE: Please do not change the subject line.
Yatra.Com | Tel : +91 955 5800 800 | Tel : |6th Floor Tower D, Unitech Cyber Park, Sec 39, Gurgaon, Haryana – 122002
_________________
marcinerbel90@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 20 Sie 2013 00:02 

Fred1990 napisał(a):
Witajcie! Jakiś czas temu kupiłem 2 bilety na przeloty przez serwis yatra.com. Dzisiaj dostałem maila od nich, w którym domagają się ode mnie skanu dowodu osobistego i karty kredytowej :> Śmierdzi mi to ostrym przekrętem. Znalazłem pare informacji w necie, żeby im tego nie przesyłać, ale zastanawia mnie skąd mają mój numer rezerwajcji jeżeli to jest lipa?

Ten fragment jest ciekawy, jeśli to jest lipa:
Cytuj:
Please provide the above document on risk@yatra.com and request you to do not copy your mail to any other e-mail id.
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Sie 2013 00:05 

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 47
Jestem prawie pewien, że to przekręt. Pytanie skąd mają ten numer rezerwacji? Gdzies znalazłem info o tym, że yatra.com handluje danymi osobowymi... a może im hackneli dane - ciężko powiedzieć:
http://www.consumercomplaints.in/compla ... 75651.html
_________________
marcinerbel90@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: miki_fly oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group