Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Wrz 2015 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
część,

nie jestem pewien, czy to dobry dział - jeśli nie, proszę o przeniesienie do właściwego.

Lufthansa ma obecnie całkiem fajny konkurs, w którym można wygrać 2 bilety w Premium Economy do jednego z miejsc, do których lata w ramach oferty "Jump!" (wakacyjne): http://www.lufthansa-dreamscapes.com/pl/contest?no-mobile-redirect=Y&WT.mc_id=NLemail_lhcom_PL_PL_News#

Czytam regulamin i nie do końca jestem pewien, czy dobrze rozumiem ten fragment:

"Uczestnicy proszeni są o odgadnięcie całkowitej liczby pasażerów, którzy zarezerwowali przelot Lufthansą do tropikalnych miejsc promowanych w ramach konkursu (Cancun, Malediwy, Mauritius, Nairobi, Panama lub Tampa) w okresie od 15 września do 15 października 2015. Użytkownicy powinni odgadnąć najbardziej zbliżoną liczba pasażerów, którzy zarezerwowali lot Lufthansą do wyżej wymienionych miejsc w czasie trwania konkursu."

Czy też rozumiecie go w ten sposób, że chodzi o liczbę osób, które w okresie od 15.09.-15.10 dokonały rezerwacji, ale lecieć będą w dowolnym terminie? Gdyby chodziło o liczbę pasażerów, którzy zarezerwowali bilety na przeloty odbywające się w okresie 15.09 - 15.10, o ile się nie mylę wynik byłby 0, bo loty na tych trasach zaczynają się później. No, chyba że to taka pułapka...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 23 Wrz 2015 17:11 

Wg mnie chodzi o ilość dokonanych rezerwacji w tym przedziale czasowym a nie o to ile osób w tym terminie poleciało.
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Wrz 2015 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Też tak podejrzewam, bo inaczej byłoby raczej bez sensu (albo podstępnie), ale wolałem poznać opinię jeszcze kogoś. Dzięki :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group